Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, dziko napisał:

 Jedyna przewaga SuSu to dostępność rozmiarów od ręki i przyzwoite ceny wyjściowe

No to jest podstawowa zaleta, nie każdy ma czas i możliwości żeby buszować po Tk Max :) No i ja np. z rozmiarów podanych przez Ciebie nic bym nie kupił, za małe ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ubrań nic ciekawego dziś nie widziałem w TKMaxxie ;-), za to fajna scenka rodzajowa:

Mody człowiek buszuje na GoldLabel, wyciąga komórkę i głośno nawija "Stary, a byłeś ostatnio na Marszałkowskiej? W ch*j Versace i to niezłe sztuki!".

I tak sobie myślę, może my w tym wątku jacyś tacy drętwi i mało zachwycający się :-D

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te Sebago są, ale uważajcie z rozmiarówką, jest trochę namotana (z jakiś przyczyn Sebago na etykietce przelicza rozmiar US na taki sam rozmiar UK, np 9 na 9, zamiast jeden odjąć, a TKMaxx jeszcze po swojemu to oznacza).

A z periodycznej kategorii curiosa, na Marszałkowiej można spotkać takie buty Mielville & Hamilton. Nie, moja dłoń nie jest filigranowa, to jest po prostu rozmiar 52 :-o

maxibut.jpg.33d752f94dc6214e304c0c87359ed501.jpg

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wola Parku przyjemniejsze chyba kolorystycznie Sebago (rozmiar 39 i chyba 42). Do tego Sebago z koca ;) Rozmiar jakieś 41-42. Takie papucie Florsheim, zamsz, licówka (brąz, granat), dużo rozmiarów. Do tego chyba fajny denim (pas 32,33), spodnie 'kanty' włoskie niby wełniane, a wyglądające jak z kory (szara krata, rozmiar 50, 99zł), marynarka Barutti czy coś innego na B ;) wełna 120s, ciemno-szara, nakładane kieszenie, bez konstrukcji, r.50, cena 200

16031.jpg

16032.jpg

16033.jpg

16034.jpg

16035.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Marszałkowskiej sypnęło znowu Brunello Cucinelli, ale rzeczy znikają w oczach - głownie rozmiary 50+, letnie marynarki (999 zł) i kamizelki (399 zł). Jest też parę lekkich płaszczy przejściowych (r. 48-50, 999 zł) z nietypowej mieszanki bawełna-jedwab i o ile marynarki BC jakoś nie robią wrażenia, tak te płaszcze są naprawdę piękne pod względem kroku i materiału. Sam się mocno nad jednym zastanawiałem, ale jednak 999 zł piechotą nie chodzi a z odzieniem tego rodzaju jest taki problem, że czasami zalicza jedynie parę założeń w sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chciałby zrobić zapasy na kolejny sezon zimowy, to na Marszałkowskiej są ładne szale Polo Ralph Lauren, 100% kaszmir, wzór czerwony tartan, za śmieszną kwotę 135 zł. Jest też dużo toreb Fossil (głównie "listonoszek" z ciemnobrązowej licówki), większość wciąż w idealnym stanie.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dziko napisał:

Jeśli ktoś chciałby zrobić zapasy na kolejny sezon zimowy, to na Marszałkowskiej są ładne szale Polo Ralph Lauren, 100% kaszmir, wzór czerwony tartan, za śmieszną kwotę 135 zł. Jest też dużo toreb Fossil (głównie "listonoszek" z ciemnobrązowej licówki), większość wciąż w idealnym stanie.

Dziękuję @dziko za namiar. Po dłuższych poszukiwaniach w Blue City namierzyłem ten szal Polo na dziale damskim :-P Boję się tylko, że jak zobaczy go żona, to dokona aneksji...

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • lubo69 changed the title to TK Maxx

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.