Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

Na Marszałkowskiej w Warszawie trochę kaszkietów szwedzkiej firmy Wigens, różne modele, w cenach 69,99 i 79,99 zł. Wyglądają całkiem przyzwoicie, klasyczna kolorystyka, są wersje z chowanymi nausznikami, modele z mieszanki wełna+kaszmir. Zdjęć nie robiłem, ale można łatwo wyszukać w Google dla ogólnej orientacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Blue City udało mi się kupić taki garnitur marki Rene Lezard (nie znam,  ale skład to 100% wełna, nieźle wykonany) za...127zł;) nie byłem początkowo przekonany do koloru, ale teraz uważam że był to udany zakup, nawet pomijając cenę:) ogólnie było kilka przecenionych garniaków, rozmiar 46

koszula zupełnie od czapy, zarzuciłem garniak na to, co akurat miałem na sobie 

IMG_3837.JPG

IMG_3842.JPG

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sekcji z prezentami pojawiły się krawaty A. Christensen w śmiesznej cenie 39 zł. Większość jakie widziałem to stylistyczne (jaskrawe kolory, wąskie, etc.) albo materiałowe (poliester) koszmarki, ale mi udało się znaleźć ładny egzemplarz w granatowo-beżową kratkę tartan z matowego jedwabiu o klasycznej szerokości. Jakość wydaje się bardzo ok, wiąże się przyjemnie i łatwo uzyskać łezkę. Warto się rozejrzeć moim zdaniem.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, blekit napisał:

W sekcji z prezentami pojawiły się krawaty A. Christensen w śmiesznej cenie 39 zł. Większość jakie widziałem to stylistyczne (jaskrawe kolory, wąskie, etc.) a

 

W Warszawie też było co nieco (przynajmniej wczoraj). Swoją drogą pojawiają się one dość regularnie w zwykłej sekcji krawatowej, tylko że tam są trochę droższe niż w opakowaniu prezentowym (coś a la 45-50 zł) - ot, jeden z wielu paradoksów TKMaxxa.

Z ciekawszych rzeczy na Marszałkowskiej w Warszawie to np. bardzo ładne szale 100% kaszmir, tartan z przewagą niebieskiego, made in Scotland, za 199 zł, na zwykłym dziale z szalikami (nie prezentowym). A jak ktoś lubi być pytany przez znajomych "rety, ile lat ma ten płaszcz?!" to był też fajny brązowy jednorzędowy płaszcz Tagliatore a la Cassetino w rozm. 48 za bodaj 550 zł :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2016 o 22:42, dziko napisał:

"rety, ile lat ma ten płaszcz?!" to był też fajny brązowy jednorzędowy płaszcz Tagliatore a la Cassetino w rozm. 48 za bodaj 550 zł :-)

W Poznaniu w Malcie pojawiło się również sporo świetnych niebanalnych jedno- i dwurzędowych płaszczy Tagliatore w rozmiarach 50. Sam sobie 3 sprawiłem, bo na naszym rynku nie spotkałem lepszych i bardziej dopasowanych szczególnie w cenie 549,99 PLN a nie EUR. Czy będą takie reakcje? Zobaczymy. :)

Warto je obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2016 o 14:51, MH_fan napisał:

@White Haven - sądząc po liczbie ludzi, to nowy TK już wyczyszczony. :D

 

Jeżeli wiemy czego szukać to zawsze coś znajdziemy:) mi w końcu po kilku latach polowań udało się zakupić piękny granatowy bezrękawnik  (z zewnątrz tkanina wełniana,wewnątrz prawdziwy puch firmy Schneiders Salzburg)w cenie 250zł, podobne mijałem w witrynach sklepowych w Parmie po 250euro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Parmigiano napisał:

Jeżeli wiemy czego szukać to zawsze coś znajdziemy:) mi w końcu po kilku latach polowań udało się zakupić piękny granatowy bezrękawnik  (z zewnątrz tkanina wełniana,wewnątrz prawdziwy puch firmy Schneiders Salzburg)w cenie 250zł, podobne mijałem w witrynach sklepowych w Parmie po 250euro:)

Fakt, Schenidersa sporo rzeczy jest teraz w TKMaxxach, niestety mało w moim rozmiarze (46). Dziś przy okazji wypadu do IKEI odwiedziłem TKMaxx w Markach i byłem pozytywnie zaskoczony, np. wybór kurtek czy płaszczy lepszy niż na Marszałkowskiej, Ze Schenidersa widziałem choćby jasnoszary cienki (z półpodszewką) płaszcz w rozm. 50 ze 100% wełny Loro Piana za 350 zł. Z ubrań nic na siebie nie upolowałem, za to kupiłem bardzo ładną raportówkę Fossila i to na dziale wyprzedaży (przecenioną na 266 zł z 369zł). - to też zaskakujące, bo na Marszałkowskiej co lepsze Fossile dość szybko znikają i nie doczekują przecen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2016 o 23:21, dziko napisał:

Fakt, Schenidersa sporo rzeczy jest teraz w TKMaxxach, niestety mało w moim rozmiarze (46). Dziś przy okazji wypadu do IKEI odwiedziłem TKMaxx w Markach i byłem pozytywnie zaskoczony, np. wybór kurtek czy płaszczy lepszy niż na Marszałkowskiej, Ze Schenidersa widziałem choćby jasnoszary cienki (z półpodszewką) płaszcz w rozm. 50 ze 100% wełny Loro Piana za 350 zł. Z ubrań nic na siebie nie upolowałem, za to kupiłem bardzo ładną raportówkę Fossila i to na dziale wyprzedaży (przecenioną na 266 zł z 369zł). - to też zaskakujące, bo na Marszałkowskiej co lepsze Fossile dość szybko znikają i nie doczekują przecen.

We Wrocławiu (Bielany Wrocławskie) taką raportówkę Fossila upolowałem za 179 zł w Sierpniu. Model podobny jak ze zdjęcia nr.1. Nie miała nawet zadrapania. Szok, że się ostała.  W sobotę w Renomie widziałem coś w rodzaju nr. 2.

1.JPG

2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pasażu Łódzkim:

- bielizna "kompresująca" Spanx: dobra rzecz, jeśli ktoś wyhodował trochę tłuszczyku; T-shirty i koszulki na ramiączka w kolorze białym, 13% lycry; cena ok. 33 zł.

- bawełniane bieliźniane T-shirty (białe) i zdaje się też czarne bokserki Ermenegildo Zegna, dwupak koszulek 100 zł.

- sporo Happy Socks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TKMaxx w Jankach: w dziale "kurtki i płaszcze" płaszczy 3 sztuki. W marynarkach raptem jeden rządek, rozmiary kończą się na 52, w dodatki gdzieniegdzie błędnie że tak powiem atrybuowane. Mój rozmiar (wysoki i szczupły) wystąpił w dwóch egzemplarzach, z czego jeden nawet ładny, ale bordo. Butów dwa razy mniej niż na Marszałkowskiej (w TKMaxx, nie na całej ulicy). Ogólnie oceniam to jako nędzę. Aha, "torebki" niemal wyłącznie damskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szczecińskim TK, taki o to niebanalny parasol Jean Paul Gaultier:

Na zdjęciu tego nie widać, ale jest bardzo poręczny. Jak narazie 250,00 zł, jak zejdą do 100,00 zł to wciągam, choć parasola nie używałem chyba z rok czasu :) 

IMG_3083.jpg

A tak poza tym, tak jak zawsze w naszym TK - bida z nędzą. Było pare fajnych skarpet Calvin Klein, ale 2 pary za 50,00 zł w TK !? Wrócę tam po świętach...

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Marszałkowskiej większy wysyp Carlos Santos (większy, bo już od tygodnia się pojawiają) - w tym bardzo ładne modele, np. chukka że skóry licowej czy tassel loafers. Jest też ciekawa marynarka Hackett wełna/kaszmir pepitka (rozm. chyba 50) i co nieco multipacków skarpet John Partridge - z mojego doświadczenia bardzo dobrych jakościowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lubo69 changed the title to TK Maxx

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.