Jump to content

Rudolf

Użytkownik
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

63

About Rudolf

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rudolf

  Historia

  Proponuję cos lepszego: komuniści byli ofiarami stanu wojennego. W końcu Gierek i Jaroszewicz byli wtedy internowani.
 2. Wtrącę jeszcze: w pewnym wieku zmarszczki itd. są dosyć naturalną sprawą. Wolę to niż botoks w hurtowych ilościach.
 3. Obstawiam buty. Berwickom daję miesiąc - dwa bez zelówki, żeby wytrzeć noski. Potem jakieś wypełnienie w nosek + gwoździe i nie mam takich problemów.
 4. Nawet o tym nie myśl. To miałoby sens, gdybyś już miał marynarkę z Bytomia i chciał ją poprawić.
 5. @janswi Masz jakiś outlet w rozsądnej okolicy?
 6. Ehehehe... Nie. One wymagają kompletnie absurdalnie zbudowanych ramion. Małe kaptury i olbrzymie tylne aktony.
 7. Rudolf

  Garnitur na ślub - najlepsze value for money

  Jak najbardziej przewidywalny. Tylko trzeba uzgadniać wszystko, włącznie z definicjami słów. "luźny" dla mnie to coś zupełnie innego niż "luźny" dla krawca po 60tce. Do tego warto mieć jakieś zdjęcia dla ilustracji tego, o czym mówimy, a w trakcie uzgodnień tworzyć rysunek poglądowy. W takich warunkach szanse na pomyłkę są naprawdę małe.
 8. Rudolf

  Look od zera...

  Dla mnie wyznacznikiem jest prosty tył nogawki od kolana w dół. Optymalna długość to taka, gdzie po delikatnym opuszczeniu zaczną się załamywać.
 9. Rudolf

  Look od zera...

  @PatLove Takie moje dwa wnioski: Nigdy nie wierz sprzedawcom w sklepach. Będą chwalić ubrania za małe o 2 rozmiary. Oni mają sprzedać, a nie wybrać dobre. Nie kupuj nic, co do czego nie masz zupełnej pewności, że ma dobry krój i rozmiar.
 10. Ad. 7: Kupić długą koszulę.
 11. Rudolf

  Zbyt tęgi but

  E? Z mojego doświadczenia jeśli but mnie uciska to dlatego, że jest za mały/niedopasowany kształtem. A nie dlatego, że jest jakiś nadmiar skóry.
 12. Rudolf

  Black Friday 2018

  Chyba było jakieś 15%.
 13. Rudolf

  TK Maxx

  Buty przecięte w czołowym zderzeniu z szyną. Buty potraktowane bardzo wysoką temperaturą. Takie wypadki mi się zdarzały i żadna renowacja nie mogłaby tu pomóc - tylko rozebranie buta na części i wymiana niektórych fragmentów. W pierwszym wypadku nie było mi zbyt szkoda, w drugim już bardziej. Dlatego teraz na takie okazje nie zakładam nic droższego, niż G&B z przeceny.
 14. Rudolf

  TK Maxx

  Idziesz do sklepu - szanse na nagłą tragedię dotykającą buty są małe. Podobnież ze spacerem na trasie samochód-biuro. Jeśli z kolei planujesz wycieczkę po pubach do 4 rano, szanse, że buty ucierpią rosną. Jeśli planujesz rozpruwać stare serwery w poszukiwaniu możliwych do ponownego użycia części - może nic się nie stanie, ale jednak zawsze coś może upaść, obetrzeć. Tak?
 15. Rudolf

  TK Maxx

  Możliwe, że nie opisałem dość jasno o co mi chodzi. Słówko "expendable" chyba pasuje tutaj najlepiej. Buty, których nie będzie żal, kiedy zakończą żywot w sposób nagły i bolesny.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.