Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

Renoma Wrocław - ogromny wysyp casualowych marynarek Hilfigera. Ceny 399-549 zł. Bawełna oraz wełna. Bardzo dużo w rozmiarze 48, który z moich wcześniejszych obserwacji w zasadzie nie trafia do TK. Moją uwagę szczególnie zwróciła niezwykle gruba, mięsista i solidna granatowa bawełna. Większość bez podszewki.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MH_fan napisał:

Renoma Wrocław - ogromny wysyp casualowych marynarek Hilfigera. Ceny 399-549 zł. Bawełna oraz wełna. Bardzo dużo w rozmiarze 48, który z moich wcześniejszych obserwacji w zasadzie nie trafia do TK. Moją uwagę szczególnie zwróciła niezwykle gruba, mięsista i solidna granatowa bawełna. Większość bez podszewki.

A byłem w niedzielę to bida jak za komuny w monopolowym... a szukałem jakieś ładnej marynarki w roz. 46 i butów 42. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Marszałkowskiej były bardzo fajne casualowe krawaty Savile Row Co, m.in w rowery, fleur de lis - jakby żywcem "wykradzione" z Republic of Ties. Nie miałem czasu stać w kolejce, to myślałem, że dziś zgarnę, a tu wszystkie zniknęły - ciekawe kto się pochwali w CMDS :-) Poza tym nic specjalnie ciekawego, no może na swetrach pojedyncze Cruciani w rozmiarach M/L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2016 o 20:00, bratdominik napisał:

TK w Warszawie na Marszałkowskiej - Carlos Santos chukka 41,5 za 799 zł, chyba były też w rozmiarze wyżej (leżały na półce oznaczonej 42, już nie sprawdzałem dokłądnej numeracji samych butów).

Buty Carlos Santos nadal do kupienia na Marszałkowskiej. Widziałem koniakowe chukka 41.5 i oxfordy 44.

 

Wczoraj znalazłem też piękny granatowy płaszcz Bugatti 100% kaszmiru w rozmiarze 26 za 279zł. Aż żal było mi go zostawiać w sklepie, ale niestety był o wiele za szeroki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do krawatów, to zauważyłem, że takie ładnie pakowane (Savile Row m. in. jak kolega wyżej pisał) pojawiają się jedynie przed świętami, w trakcie roku są sporadycznie pojedycze sztuki. A szkoda, bo te rozwieszone w dziale business nie są tak fajne, a poza tym, bardzo często są mocno sfatygowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te John White były też niedawno na Marszałkowskiej, wyglądają dobrze, ale ktoś kiedyś pisał na forum, że są poważne problemy z jakością.

A dziś na Marszałkowskiej wysyp Sebago Docksides Jobson (jeden z droższych modeli Sebago, cena regularna 139 funtów, taki dress-boat-shoe), zwłaszcza w rozm. 42 duży wybór (skóra czarna/brązowa, brązowy/niebieski zamsz), cena 169 zł, przy przymiarce wydają się super wygodne.

Nietypowym zjawiskiem jest też wysyp poszetek (na ściance z krawatami) - wczoraj upolowałem ładną jedwabną Hemley w paisley za 29,99, dziś było trochę mniej ciekawych włoskich wełnianych (dość małe i obszyte maszynowo, za to tanie).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2016 o 12:37, Pionier napisał:

Gdyby któremuś z Kolegów rzuciły się w oczy w którymś TK, Sebago Jobson w rozmiarze 43 w skórzanym brązie to serdeczna prośba o informację. ;-)

Możliwe, że na Marszałkowskiej są - wczoraj widziałem z 4 różne pary (brąz i czerń), ale ta podeszwa mnie odrzuciła i nie sprawdzałem rozmiarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w TK Maxx na Marszałkowskiej upatrzyłem (co ciekawe, nie przy krawatach w dziale biznes, ale bardziej na tej całej gadżeciarni) dwie fajne, kolorowe poszetki - jedna jedwabna, druga "materiałowa" (urwana metka). Marka mi nie znana, ale za 16,99 zł! Niestety, okazało się, że obie upaćkane w jakimś klejącym syropie w stopniu praktycznie skazującym je na śmietnik. Warto szukać w innych albo czekać na nowe tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Piotrek00 napisał:

Wczoraj w TK Maxx na Marszałkowskiej upatrzyłem (co ciekawe, nie przy krawatach w dziale biznes, ale bardziej na tej całej gadżeciarni) dwie fajne, kolorowe poszetki - jedna jedwabna, druga "materiałowa" (urwana metka). Marka mi nie znana, ale za 16,99 zł!

Ano właśnie, z tymi poszetkami to ostatnio trafiają się znakomite okazje, o czym już zresztą pisałem. Dzisiaj na Marszałkowskiej taką jedną jedyną upolowałem, właśnie za zupełnie śmieszną kwotę 16,99 zł. Drukowana wełna z jedwabiem, rolowane brzegi, made in Italy - generalnie z takich, które w sklepach chodzą po 100+ zł.

tkposz.jpg

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zajrzałem na chwilę na Marszałkowską i znowu wysyp (dosłownie) poszetek - trochę na krawatach i cały stosik na portfelach. Wszystkie po 16,99, chociaż - co ciekawe - bardzo różne jakościowo: od właśnie bardzo ładnych drukowanych i rolowanych po zwykłe kawałki żakardu obszyte maszynowo. Upolowałem jedną 100% jedwab i jedną 100% len, dla Was też coś zostało, nawet z tych lepszych :-)

Z Atlas Design są też na części upominkowej muchy, w tym wiązane, również po 16,99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lubo69 changed the title to TK Maxx

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.