Jump to content

elvis185

Użytkownik
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

70

About elvis185

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

689 profile views
 1. Proponuje zamówić oba rozmiary - 8,5 oraz 9. Właściwe zostawisz. Przy Twoich rozmiarach stóp ciężko stwierdzić, który będzie właściwy.
 2. Efekt pracy TJ poniżej. Powiem szczerze , że musiałbym się zastanowić, czy drugi raz buty zamawiać. Ewentualnie bardzo skupić się na dopilniwaniu swoich sugesti. Problemy z dopasowaniem oraz słaba komunikacja w tym zaktesie. Lecz myślę, że w przypadku standardowych wymiarów nie będzie problemu. Dla mnie kształt kopyta TJ są dużo ładniejsze od Kielmanow. A sam pan Januszkiewicz miły i sympatyczny😊
 3. Pierwszy dzień na stopach 😊
 4. Ostatnio zamawiałem lotniki. Myślę, że obecnie TJ zdejmuje miarę, dobiera kopyta itp. Lecz samego buta wykonuje już jego czeladnik w 100%, oczywiście po za cholewkarzem. Nie ma sie co dziwić, i tak bardzo dobrze się trzyma. Nigdy bym nie powiedział, ze ma tyle lat za sobą.
 5. Ja bym radził chodzić i się nie przejmować. Jak zacznie się rozwarstwiac podeszwa, to wtedy dopiero szybko interweniować.
 6. Dzięki za odpowiedź. W takim razie celuje w r.10.
 7. Mam do Was pytanie odnośnie rozmiarowki meermina. Nigdy wcześniej nie miałem styczności z tą marka. Przy roZmiarach stopy 290mm, 260mm całować w 10.czy może 10,5 ? Berwickow nosić nie mogę, ponieważ mają nie moje kopyta( mam wąską pięta, szerszy przód) Będę wdzięczny za odpowiedzi. Szukam alternatywy dla Berwickow
 8. Koledzy, W jaki rozmiar całować w kopycie 234, Przy rozmiarach dl.290 mm, obwód 260 mm. Może ktoś ma podobne wymiary stóp i nosi to kopyto.
 9. Buty w obydwu sklepach to są dokładnie te same buty , o tym samym kolorze
 10. W temacie drukarek wtrąca też się do rozmowy. Najważniejsze pytanie, czy potrzebujesz koloru? Jeśli nie, to tylko laser. Np. Brother DCP-1510 - ok.430zl. Druk/skan/kopia. Toner 1000str. Ok 39 zł. Lub z Wi-fi DCP 1610we - ok. 480zl. Jeśli musi być kolorowy druk, to jeżeli drukujesz często, dużo, polecam Brothera J-105 . Ktoś wcześniej o nim pisał. Jeśli drukujsz sporadycznie to jakieś HP z dwoma tuszami. Tak to w skrócie wygląda
 11. Myślę że 0,5 rozmiaru mniejsze wcale nie jest regułą. Mam sztyblety CS (jeżeli dobrze pamiętam na kopycie 160), i normalnie w Berwick 3637 mam r. 8,5 , natomiast CS wybrałem 9. Mierzyłam też 8,5 i na długość były ok, ale niestety zbyt opiete. Tak więc trzeba mierzyć.
 12. Z Twojego opisu wynika, że te buty są na Ciebie za duże. Uważam, że Berwick nie może być luźny, a na pewno nie powinien mieścić się palec za piętę. Powinny być w miarę dopasowane ale tak, żeby nigdzie nie uwieraly. Chociaż lepiej za duże niż za małe😉 Ten model jest dosyć obszerny, dla przykładu ja mam roZmiar 8,5 przy stopie ok 287 mm.
 13. Do czarnych butów wybrałbym tylko czarny krem. Wybierz: .Saphir BDC Creme Pimmadier black lub czarny krem Famaco.
 14. Uważam podobnie jak szewc24. Mam ten sam model butów, które po dwóch weselach w podbiciu się rozeszły. Jeżeli stopa nie jest dobrze trzymana przez but, a przy pięcie masz trochę luzu po zawiazaniu - proponuje pół rozmiaru mniej. Tylko przejdź się po jakimś dywanie, ponieważ na parkiecie porysujesz podeszwy!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.