elvis185

Użytkownik
 • Zawartość

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

19

O elvis185

 • Tytuł
  Zwykły
 • Urodziny

Ostatnie wizyty

188 wyświetleń profilu
 1. W operowym nastroju 😊
 2. Dzięki za informacje. Biorąc pod uwagę, że czarne buty noszę nie często, i mówisz, że nie rozbijają jakoś specjalnie mocno, to biorę większe.
 3. Jeśli się mnie pytasz, to wszystko widać na zdjęciach- akurat robię wieczorną przymiarke - buty potrzebuje na sobotę i mam dylemat 😊 kiedyś życie było prostsze, jak sie kupowalo buty w CCC😊
 4. Jak patrzę na zdjęcie @Koriolan, to od razu powstają mi marzenia- aby przyszwa mi się chociaż tak schodzila w butach. Uważam, że docelowo warto szukać swojego kopyta, aby dotrzeć do ideału. Ale potrzeba na to dużo czasu. Mi osobiście by to nie przeszkadzało. Trochę się zejdzie z czasem, a małej przerwy pod sznurowkami tak bardzo nie widać.
 5. Ja natomiast mam pytanie do użytkowników modelu 2428-właśnie buty do mnie dotarły. Czy ten model mocno sie rozbija? Potrzebuje czarnych oxfordow, model 3010 r.8,5.zbyt ciśnie jedno nogę, r.9. kalosz. Dlatego odpada . Model 2428 r.8,5 ciśnie mocno w podbicie tylko jedna nogę - aż nie mogę go zdjąć, a r.9 jest już jak wygodne, dobrze rozchidzone buty. Dlatego myślę które zostawić😊 Dla porównania 3561 r.8,5 po rozchodzeniu jest opiety. Będę wdzięczny za informację jak się zachowuje 2428.
 6. Co do paska od Milera, to długością się nie przejmuj. Pasek można bezproblemowo skrócić od strony klamry. Proponuje wziąć trochę poprawkę na kolor, w rzeczywistości jest jaśniejszy, niż wskazuje zdjęcie. Oczywiście pasek bardzo polecam.
 7. Opis tegosci kopyt Berwicka to jedno, a dopasowanie do stopy w rzeczywistości to co innego😊 takie mam spostrzeżenie.
 8. Nie mam modelu 2428 więc ciężko mi porównać. Może coś pomoże, jak powiem że ten model wcale nie jest taki szeroki jak piszą. Berwick 3651 noszę 8,5 a Berwick 3010 ( to samo kopyto co 2509) w tym samym rozmiarze zbyt mocno mnie uciskal w podbiciu.
 9. Dziś w roli głównej Berwick
 10. Witam wszytskich posiadaczy Yanko. Możliwe, że i jak przyłącze sie do tego grona Nie mam doświadczenia z ta marką - zawsze były berwicki/gordony, dlatego mam kilka pytan. Czy mocno skóra sie rozbija w tych butach? Czy pszyszwa sie duzo schodzi podczas uzytkowania? Bez zawiazania, gdy staram się przesunąć stopę do przodu, w prawej nodzę mam miejsce na mały palec, w lewej najwyżej na łyżkę do butów.. Patrząc na przyszwe, mniejszy rozmiar być nie może. buty wydają mi sie trochę długie (ale to pewnie przez troche wydłuzony model ), mogły by być troszke węzsze. Teraz są jak wygodne, rozchodzone , miekkie buty. Dlatego sie waham czy je zostawić. Jezeli sie jeszcze sporo rozejdą, to będą słabo opiete/za luźne. Nie jestem obiektywny, ponieważ buty mi się podobają, a do tej pory byłem masochistą przy wyborze rozmiaru w berwickach Na zdjęciiu Yanko rozmiar 9 na kopycie 962 Na ostatnim zdjęciu wskazuje, gdzie mam koniec stopy. W drugim bucie jest 0,5 cm dalej. Będę wdzięczny za informację
 11. Mysle, że znaczenie ma samo przeznczenie produktu, jakim jest pasek do zegarka. Skoro zegarek automatyczny może kosztować 2-10 tys. Złotych ( średnio) , to akcesoria do niego na wysokim poziomie wykonania mają też odpowiednią cenę.
 12. To i ja dorzucę dzisiejsze buty. W roli głównej moje "woły robocze", które mecze od 3 miesięcy prawie codziennie. Ps. Jak Wam wychodzą takie ładne zdjęcia 😊
 13. Używam pastę Saphira do noskow nr 37, natomiast krem Famaco 340. Już po kilku kremowaniach buty zyskały dużo na wyglądZie. Pewnie następnym razem spróbuję krem Saphira dla porównania.
 14. Naprawdę bardzo ładne buty, oraz kształt kopyta - Gratulacje 😊