elvis185

Użytkownik
 • Zawartość

  61
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

39

O elvis185

 • Tytuł
  Zwykły
 • Urodziny

Ostatnie wizyty

245 wyświetleń profilu
 1. Byłem wczoraj w sklepie klasyczenebuty, i oglądałem te monki. Mam jak najbardziej pozytywne odczucia. Nie jest to kopyto typu Y915, czy Carlos Santos, ale na stopach wyglądają bardzo dobrze. Dużo lepiej niż na zdjęciach. Na pewno nie gorzej niż Berwicki, ale są o wiele bardziej wygodniejsze od pierwszego założenia. Myślę, że w tym przedziale cenowym, są świetną alternatywą dla nich. Gdybym miał coś powiedzieć o rozmiarach, myślę, że trzeba brać taki sam, jak w przypadku Berwick 3536, ewentualnie 0,5 nr mniej. Będzie to mój najbliższy zakup.
 2. Widzę, że zdania są mocno podzielone😊 nie zostanie nic innego, jak sprawdzić samemu.
 3. Mam pytanie dotyczące rozmiarowki Carlos Santos. Czy ma ktoś porównanie do Berwickow? Berwick noszę 8,5 ( ok 28,5-7cm ) to w Santosach zamawiać ten sam rozmiar, czy może większy?
 4. Majówka 😊
 5. Gratuluję wszystkim zwycięzcą konkursu. Dziękuję również za wyróżnienie. Szkoda tylko, że była taka mała frekwencja. Ciekawy jestem, jakie by mogły być jeszcze pomysły😊
 6. Świetnie będą wyglądały te buty zrobione z tej skóry . Aż się rozmarzylem...
 7. Skoro jest wątek o aparatach retro, to wypada mi napisać coś o moim sprzęcie. Może wątek trochę dożyję. Mój aparat to Globica 13x18 w ciągłej eksploatacji. Jak na swoje lata spisuje się świetnie. Pomimo swojego wieku, mechanicznie bez zarzutu. Największa wada, to mała mobilność, a w zasadzie jej brak 😊. Obecnie wykorzystuje ja do zdjęć robionych technika z połowy XIX (zdjęcie powstaje od razu na szklanej szybce)A więc, skoro jest to jedna z pierwszych technik fotograficznych, można ja uznać za klasyczną, a więc tym bardziej pasuje do tego forum.
 8. Kinkiet wykonany na bazie Berwick 3561
 9. Niestety , ale podeszwa ma się bardzo dobrze😊, a odprowadzenie wody to tajemnica ogrodnika.
 10. Moja konkursowa propozycja: PS. Podczas sesji nie ucierpiała żadna para butów- zbyt mocno, aczkolwiek nowe by się przydały
 11. W operowym nastroju 😊
 12. Dzięki za informacje. Biorąc pod uwagę, że czarne buty noszę nie często, i mówisz, że nie rozbijają jakoś specjalnie mocno, to biorę większe.
 13. Jeśli się mnie pytasz, to wszystko widać na zdjęciach- akurat robię wieczorną przymiarke - buty potrzebuje na sobotę i mam dylemat 😊 kiedyś życie było prostsze, jak sie kupowalo buty w CCC😊
 14. Jak patrzę na zdjęcie @Koriolan, to od razu powstają mi marzenia- aby przyszwa mi się chociaż tak schodzila w butach. Uważam, że docelowo warto szukać swojego kopyta, aby dotrzeć do ideału. Ale potrzeba na to dużo czasu. Mi osobiście by to nie przeszkadzało. Trochę się zejdzie z czasem, a małej przerwy pod sznurowkami tak bardzo nie widać.
 15. Ja natomiast mam pytanie do użytkowników modelu 2428-właśnie buty do mnie dotarły. Czy ten model mocno sie rozbija? Potrzebuje czarnych oxfordow, model 3010 r.8,5.zbyt ciśnie jedno nogę, r.9. kalosz. Dlatego odpada . Model 2428 r.8,5 ciśnie mocno w podbicie tylko jedna nogę - aż nie mogę go zdjąć, a r.9 jest już jak wygodne, dobrze rozchidzone buty. Dlatego myślę które zostawić😊 Dla porównania 3561 r.8,5 po rozchodzeniu jest opiety. Będę wdzięczny za informację jak się zachowuje 2428.