Skocz do zawartości

Ciekawe i nietuzinkowe nabytki


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, eye_lip napisał:

Ja też się pochwalę, Gran Sasso, polo 100% jedwab, popover bawełna, pięknie wykonane.. i też za 30 proc retail ;)

No super. Ja za takim vintage polo nogi złaziłem w tym roku :). Jak oceniasz rozmiarówkę ? Gran Sasso stosuje chyba numerologię. Na Ciebie pasuje rozmiar.....  (już sobie wtedy wykalkuluję swój ;-)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie w bardzo dobrej cenie są u pana od Prime Shoes i to obecnie chyba jedyna warta uwagi rzecz u niego. Tam kupiłem prawie wszystko - golf był, ku mojemu zdziwieniu, na poszetce. Ww. oferują standardowe: bawełna/wełna, a to Twoje polo jako jedwabne i pewnie droższe raczej nie jest sprowadzane. Też mi wpadło w oko i chciałem kupić przez sieć (mają sklep firmowy), ale zapomniałem/ostatecznie nie potrzebowałem. Sklep internetowy wygląda spoko, mają wiele produktów, ale niestety (jeśli porównać z cenami u polskich importerów) drogawy. Polówki, które kupiłem dwa albo trzy lata temu są moimi ulubionymi, leżą genialnie i nic się nie zestarzały (choć tu uwaga piorę w pralni chemicznej, żeby nie musieć ich prasować, mam wrażenie, że jedna, która poszła na chodzenie po domu trochę się zbiegła). Tegoroczne już nie są takie fajne (inny materiał), ale są ok. Swetry super, dużo lepsze krojem/wytrzymałością/materiałem od np. Profuomo, ale ja nie jestem najlepszym ich recenzentem - chodzę w nich rzadko, bo nie mam czasu i nie lubię prasować + marynarkę łatwiej zdjąć, kiedy jest ciepło.

Za 30% ceny to okazja. Dobry zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
1 minutę temu, lubo69 napisał:


Ale chyba mój :-)

Są dostępne w firmowych salonach JL  "By Request".Monki Fould za $1721,a Sahara za $1736.Wystarczy wpłacić 50% i za 4 miesiące od daty wpłacenia zaliczki można pieścić  oczy pięknem tych butów i masować stopy ich niepodważalną wygodą.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej Lobby w nie rozmiarze, a ja przepraszam za wstawienie tutaj niedoszłego zakupu, ale w moim rozmiarze. Są w Monachium za 700 i 500 Ojro, bo Hirmer się ich pozbywa. Pierwsze i trzecie były w moim 7,5. Nie są mi jednak potrzebne i budżet za cienki, 😂

0CA7DFA8-BF0A-4DEB-A8C3-6F2707577EF5.jpeg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, mayor napisał:

Są dostępne w firmowych salonach JL  "By Request".Monki Fould za $1721,a Sahara za $1736.Wystarczy wpłacić 50% i za 4 miesiące od daty wpłacenia zaliczki można pieścić  oczy pięknem tych butów i masować stopy ich niepodważalną wygodą.  

W cenie $1700 na pewno bym żadnej z tych par nie kupił; mógłbym ewentualnie kupić Sahary w tej cenie:

https://www.therealreal.com/products/men/shoes/oxfords/john-lobb-sahara-suede-derbys

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mayor napisał:

Każdy ma inną percepcje stylu i gust.Mnie na przykład buty typu monk strap zupełnie nie podobają ,a na forum mają  status niemal symbolu religijnego.Co nie znaczy ,że nigdy nie miałem takich butów,ale zakładam rzadko na krotki czas przeważnie po zmierzchu żebym nie musiał męczyć oczu ich widokiem. A już podwójne monki noszone z jednym paskiem rozpiętym to dla mnie szczyt bezguścia,. Taki Dandys/elegant  dzwoniący klamerkami przy butach wygląda jak baran albo krowa na pastwisku z dzwonkiem na szyi  

też tak mam,  tylko nie zakładam nawet po zmroku ............... bo nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe bo nietuzinkowe;) Polo włoskiej (nawet... made in Italy) firmy Diktat, dzianina 100proc bawełna w żywym zielonym kolorze z ładnym kołnierzykiem i sciągaczami. Bardzo fajny produkt, u nas chyba nie ma (ale na Yooxie po zakupie znalazłem inne modele), kupiona przedwczoraj w outlecie w Bolonii za 25 euro. Test robienia samemu sobie foto;) :f179cc7e2095fb00ee3368119c80d69c.jpg

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.