Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Domyśliłem się. Natomiast wydaje mi się że powinno być łatwo odróżnić pewną, internetową bądź potoczną "frywolność" językową od oczywistych błędów językowych. Ale posta zawsze w ten sposób można nabić na kimś kto na forum się wita. Przepraszam że się czepiam ale jestem moderatorem na kilku forach i jestem przeczulony na krytykę młodszych stażem przez "wyjadaczy" bo często zniechęca to do uczestnictwa. Odrobina swobody w podejściu nie zaszkodzi :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że @Jan troszkę zbyt drobiazgowo do tego podszedł. Ma on oczywiście rację, moda jest czymś całkowicie innym od klasycznej elegancji, ale wszyscy wiemy o co chodziło panu @Lev, więc nie trzeba tak się bulwersować :D. To może zniechęcać nowych forumowiczów; a po kilku przeglądnięciach forum każdy już łapie stosowane tu słownictwo w najdrobniejszych detalach. Jestem stosunkowo nowy i wydaje mi się, że już zgrubsza rozumiem co nieco :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez przesady, nie dokonywalem doglebnej analizy, ani nie chcialem nikogo pietnowac - uznalem to zdanie poprostu za smieszne, a odrobina zlosliwosci chyba nikomu nie zaszkodzi :)

@ sergiusz: Nie drobiazgowosc, a precyzja wypowiedzi.

Ps. Co ciekawe temat kolnierzyków a'la Tony Montana (avatar kolegi Lev) został ostatnio lizniety na forum w tym watku viewtopic.php?f=7&t=309&p=34594#p34594

Ps.2. Witamy na forum!

post-270-13658920701944_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez przesady, nie dokonywalem doglebnej analizy, ani nie chcialem nikogo pietnowac - uznalem to zdanie poprostu za smieszne, a odrobina zlosliwosci chyba nikomu nie zaszkodzi :)

@ sergiusz: Nie drobiazgowosc, a precyzja wypowiedzi.

Ps. Co ciekawe temat kolnierzyków a'la Tony Montana (avatar kolegi Lev) został ostatnio lizniety na forum w tym watku http://forum.bespoke.pl/viewtopic.php?f ... 594#p34594

Ps.2. Witamy na forum!

Tony jakoś nosił je z większym wdziękiem ;) Ja tam akurat krytyki się nie obawiam, zresztą prawdziwa cnota itd... EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcony przez Jan'a i +Immune+ w wątku włoszczyzna IV postanowiłem się ujawnić.

Witam wszystkich współużytkowników forum, jestem stałym czytelnikiem od dosyć dawna - pamiętam jeszcze stare forum. Trafiłem tutaj przez blog Macaroniego. Konto założyłem niedawno, gdy chciałem wybrać się do krawca, ponieważ dostęp do "Przewodnika Miejskiego" jest tylko dla zarejestrowanych członków.

Do tej pory się nie udzielałem, ponieważ z doświadczenia wiem, jak bardzo wciągające może być uczestnictwo w tak żywej społeczności, a pracując i studiując nie mam zbyt wiele wolnego czasu.

Szanuję pojęcie klasycznej elegancji, ale jednocześnie nie zamykam się na inspiracje ze świata mody. Ale do tego może dojdziemy przy okazji CMDNS. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Na co dzień mam przyjemność sprzedawać luksusowe samochody.

Tak jak większość forumowiczów trafiłem tu przez blog Macaroniego. Do tej pory traktowałem forum jako skarbnicę wiedzy o klasycznej elegancji.

Teraz mam nadzieje regularnie udzielać się na forum, jak tylko czas pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

Przeglądając to forum zacząłem stopniowo odnosić wrażenie, że skoro czytając Wasze posty można Was niejako - częściowo - poznać, pozostawanie zupełnie anonimowym użytkownikiem (a nie uczestnikiem, jak to rozróżnił w tym wątku Montalbano) jest w jakiś sposób nie fair, o ile nie byłoby wręcz nietaktowne. Ujawniam się więc, jednocześnie żałując, że mój wkład "merytoryczny" z racji wczesnego stadium zdobywania wiedzy dotyczącej materii tego forum musi jeszcze przez pewien czas pozostać bardzo skromnym. Mam jednak nadzieję, że dążąc do uzyskania odpowiedzi na nurtujące mnie pytania uda mi się chociaż rozbudować bazę gotowych wskazówek będących do dyspozycji innych użytkowników (poprzez cenioną opcję "szukaj" :-D)

Na forum trafiłem szukając informacji na temat krawiectwa miarowego "wraz z przyległościami" - po pierwszej wizycie u krawca, u którego mam jak dotąd zamiar uszyć garnitur. W jego zakładzie znalazłem się z kolei z marynarką RTW, która okazała się niedopasowana do moich normalnych wymiarów - które czynią szukanie ubrań z wieszaka dopasowanych choćby w stopniu kwalifikującym je do przeróbek baaardzo uciążliwym i czasochłonnym procesem.

Dziękuję wszystkim aktywnym na forum, zarówno występującym w roli pytających, jak i udzielających odpowiedzi za stałą rozbudowę tej kopalni wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.