Kidler

Użytkownik
 • Zawartość

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

39

O Kidler

 • Tytuł
  Zwykły
 • Urodziny
 1. Nie ma na to reguły ale statystycznie drogie buty dużo rzadziej obcierają. Na kilkadziesiąt par problem sprawiły tylko Meerminy i Markowski, lepsze marki Alfred Sargent, Santoni, Barrett, Church, Cheaney, Carmina, Dinkelacker nigdy nie obtarły mi stóp.
 2. Dinkelacker z TK, jestem miło zaskoczony jakością wykonania tych butów.
 3. "Walonki" od Bow-Tie z wyprzedaży na Zalando.
 4. Używam golarek elektrycznych od kilkunastu lat i golarki Braun (najwyższe serie) są chyba najlepszym wyborem, używałem Braun Activator, 360 Complete i obecną serię 7. Co do stacji myjącej Braun'a to jest to sprytny sposób na wyciągnięcie pieniędzy od klientów. Równie dobrze sprawdzi się mieszanka czystego spirytusu z dodatkiem zapachu - jeden wkład można wykorzystać kilkanaście razy, a ostrze nasmarować olejem maszynowym. Ostatnio kupiłem maszynkę Zelmer ZSH23100 i jest to zaskoczenie, golarka za 230 zł nie ustępuje jakością golenia Braun'owi 7. Dla mnie jest to prawdzie value for money.
 5. Dobrym rozwiązaniem, jeżeli chcesz koniecznie nosić podkoszulek, są podkoszulki "hipsterskie" z bardzo głębokim v-neck. Nie widać ich pod szyją nawet przy rozpiętym guziku.
 6. Tak, to jest połączenie brązu z zielenią: https://meermin.es/grupoMTO.php?idGrupo=55 Jestem mile zaskoczony obsługą Meermin, buty miały być w styczniu i dotarły bez opóźnień. Jakość wykonania też jest bez najmniejszych zastrzeżeń. Biorąc pod uwagę, że buty kosztowały 220EUR i mają podwójną skórzaną podeszwę szytą goodyear z zamkniętym kanałem, dobrą skóre bez skaz to wręcz okazja.
 7. Meermin MTO.
 8. Balmo-monki od Septieme Largeur.
 9. A czy byłaby szansa na wersję granatowo - granatową lub ciemnozielono-czarną?
 10. No przynajmniej jeden klasyk z kategorii marzeń jest - BMW M1.
 11. Niestety monki po 400 zł z tej strony nie są szyte metodą goodyear tylko Blake. Byty szyte goodyear w tym sklepie kosztują 400 EUR.
 12. Niestety monki po 400 zł z tej strony nie są szyte metodą goodyear tylko Blake. Byty szyte goodyear w tym sklepie kosztują 400 EUR.
 13. http://mydenimlife.com/blog/construction2/ http://mydenimlife.com/blog/construction1/ Tu masz pokazane najczęściej spotykane sposoby szycia butów: - Blake - Rapid Blake - Goodyear - Szycie norweskie - Veldtschoen
 14. Dzisiaj dzień na granatowo.
 15. Dzisiaj wiosennie.