Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziękuję Panowie za zaproszenie, ale obawiam się,

że mógłbym się czuć 'nieadekwatnie' w gronie forumowej awangardy...

Po kilku shotach żytniej poczujesz się bardzo adekwatnie, zapewniam, bo najbardziej 'awangardowi' koledzy z forum zaliczają się zarazem do największych ochlapusów w tym towarzystwie. Poszukaj w jednym z wątków opowieści o finale bodaj trzeciego spotkania forumowego - ja z niego uciekłem po sześciu browarach, ale dla pozostałych kolegów impreza dopiero zaczęła się rozkręcać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum stawiamy na życzliwość. :D To nasza dewiza.

jasne, jasne - trochę już czytam to forum i niektóre przykłady tej 'życzliwości' - takiej konstruktywnej :twisted: (zwłaszcza w tematach: 'krótkie pytanie...' 'CMDS' czy 'forumowej poradni...' robią wrażenie...

...choć faktycznie niektórzy aż się proszą o takie 'życzliwe' potraktowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koval, witaj w klubie, mam to samo z tą szafą...zaraz po przeczytaniu forum. Pozdro.

no tak - ale czy tak, jak ja - wogóle nie masz się w co ubrać?!

(dawno temu oddałem bardzo fajną, klasyczną marynarkę - bo

siostra śmiała się, że wyglądam jak w ubranku od młodszego brata;

myślę że gdybym ją zachował, to dziś trzeba by zwężać... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich :). Forum Bespoke poczytuję już od jakiegoś czasu. I jak dotąd - jako ciągle początkującemu w materii męskiej mody z okolic nieco oddalonych od t-shirtów i wytartych jeansów - czytanie mi wystarczało. Potrzeba nadeszła jednak więc na początek oficjalnie kłaniam się i pozdrawiam :). A przy okazji i dziękuję za to, czego mogłem się od Was dotąd dowiedzieć.

Mam nadzieję, że wszystkim święta dopisują dobrym, spokojnym, ciepłym czasem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Na forum trafiłem w poszukiwaniu artykułów traktujących o elegancji, głównie za sprawą Zakazanego Imperium (już niedługo zamierzam sobie sprawić koszulę z białym kołnierzykiem ;) ). Do tej pory tylko śledziłem Wasze dyskusje i porady, ale pomyślałem, że czas się ujawnić i być może od czasu do czasu zadać jakieś pytanie. Podejrzewam, że kilka pojawi się już wkrótce, w miarę przebudowy szafy, na ile pozwoli moja uczniowska kieszeń. Co prawda nie mam potrzeby bycia "pod krawatem" na co dzień, ale lubię pozytywnie się wyróżniać, więc styl casual jak znalazł :). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Forum znalazłem poprzez czytanie bloga macaroniego. Swego czasu szukałem informacji na temat dopasowania marynarki. Google -> macaroni -> to forum :).

Od czasu trafienia na blog/forum udało mi się nabyć skórzane rękawiczki od p. Kowalskiego, kupić i skrócić pasek od p. Stojowskiej oraz skrócić pare krawatów przy pomocy MM Krawaty (nawet nie wiedziałem, że ktoś takimi rzeczami się zajmuje).

Atmosfera kupowania produktów od rzemieślników jest diametralnie różna od atmosfery kupna w centrach handlowych :).

Dzięki za cenne informacje i pozdrawiam bywalców forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się przywitam ;) Witam.

Modą 'klasyczną' interesuję się od niedawna. Wszystko zaczęło się od podarowanej w zeszłe Święta książki Roetzela "Gentleman". Czaru dopełniła wizyta w Londynie i przechadzka po Savile Row oraz Jermyn Street (tam to się noszą!). Poza tym znudziły mi się już dżinsy i bluza z kapturem :?

Forum znalazłem w podobny sposób jak inni. Kolega kiedyś polecił blog Mr. Vintage, później jakoś trafiłem na MT, a stamtąd tutaj. Forum czytam z niemałym zainteresowaniem, głównie za sprawą dużej wiedzy i ironicznego humoru niektórych użytkowników :)

W rzeczywistości student AGH.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.