Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie forumowiczów. Mimo, że jestem prawdopodobnie jednym z młodszych użytkowników, od jakiegoś czasu interesuję się klasyczną modą męską, przeglądam to forum, czytam również kilka blogów związanych z tą tematyką.

Pozdrawiam kolegów;)

Ja prawdopodobnie mimo wszystko jestem najmłodszym użytkownikiem. :D

Pozdrawiam, Dr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim mniemaniu 21 lat to dosyć mało, by zacząć myśleć o kolekcji garniturów, chociaż jak się rozejrzałem, to faktycznie są młodsi;)

pewienpan.blogspot.com , antonhelsinki.blogspot.com , www.thestyleblogger.com , modameska.info , welldressed.blogg.se , kleidsam.blogspot.com -to raczej ciekawsze, zwłaszcza TSB.

Dr- czy mogę zapytać, ile masz lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim mniemaniu 21 lat to dosyć mało, by zacząć myśleć o kolekcji garniturów, chociaż jak się rozejrzałem, to faktycznie są młodsi;)

21 lat to dosyć dużo, niektórzy twierdzą, że w sam raz. Przynajmniej jet to wiek, kiedy prawdopodobieństwo "wyrośnięcia" z tworzonej kolekcji jest stosunkowo niewielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, siedzę tu od niedawna jednak zdążyłem się przez ten czas dość dobrze zorientować.

To "już" dwudziesta wiosna dla mnie, na imię mam Maurycy i w temacie klasycznej elegancji jestem nowy, acz bardzo zafascynowany. Jestem też z tych szybko uczących się i wdrażających teorię z odwagą w życie więc niebawem będzie mnie można zobaczyć w CMDNS ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podziel się, ja nie kojarzę żadnego poza wbutach.pl i moim.. poważnie.

Pozdrawiam

Filip

Czy to możliwe, że ktoś z was nie zna blogów Macaronitomato, Mr-Vintage i Vislava? Z tą powagą, to bym polemizował, nie każdy "świeżak" = naiwniak ;)

Forum a blog to różnica ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie,

od pewnego czasu interesuję się Klasyczną Męską Elegancją. Zbliża się powoli 20 i najwyższa pora zacząć ubierać się jak na mężczyznę przystało. Zwłaszcza iż kierunek studiów tego nieco wymaga.

Oczywiście wiedzę mam jeszcze dość ograniczoną, ale z każdym dniem staram się ją powiększać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś. Z tym, że nie należę do osób które chcą udawać że są kimś innym niż w rzeczywistości (a takich jest tam pełno, już na pierwszym roku garnitur, aktówka i byle pozwać kogoś o coś). Załapałem się na praktyki i delikatnie zasugerowano mi zmianę stroju. A że lubię dobrze wyglądać to chętnie zabrałem się za zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.