Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Nazywam się Filip i jak wiele poprzedników z fascynacją zaczytuję się (dotychczas biernie) w forum już od jakiś 6 miesięcy. Uznałem że już koniec bycia anonimowym. Mimo że mam 17 lat to mam nadzieje że uda mi się wpasować w atmosferę klasycznej elegancji i ją połączyć z moim wiekiem.

Prywatnie: mieszkam w Lublinie, interesuje się amatorsko fotografią i animacją poklatkową oraz grafiką komputerową. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Na forum trafiłem poprzez przeszukiwania netu po kątem klasycznej angielskiej elegancji. Zaskoczyła mnie ilość osób profesjonalnie zainteresowanych modą męską (w każdym jej aspekcie) w tych jakże dziwnych i pstrokatych czasach. Już teraz się cieszę z możliwości wymiany poglądów oraz doświadczeń.

Pozdrawiam,

PMP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A ja tylko chciałem w necie dowiedzieć się więcej o marce butów Grenson,

które zuroczyły mnie swoim wyglądem (i przeraziły ceną) w maleńkim sklepiku Needles

w Galmoku...

I co :!::?: ...

...I okazało się że mam cała szafę przydługich spodni,

zbyt szerokich marynarek (o rękawach nie wspomnę)

i za obszernych koszul :!::!::!: ...a to są koszty przecież :?:!:

Dowiedziałem się również o braku w mojej szafie wielu atrybutów

dobrze ubranego mężczyzny, w tym: poszetek, chinosów

i knitów - które dla mnie były - nie pytajcie dlaczego

(podkreślam - BYŁY) -symbolem obciachu... i znów wydatki :shock: ...

(pierwszą poszetkę już mam; pierwszy, i na pewno nie ostatni knit

już do mnie idzie - dzięki uprzejmości kolegi Trybka; a chinosy, w

chorym jeszcze niedawno kolorze - bordo, już upatrzone - czekaja na gwiazdkę).

...A najgorsze (DAMN YOU) jest to, iż mi się Tu i 'To' naprawdę podoba :twisted:

I choć niewiele piszę - bo moja wiedza jest niewielka;

to w zasadzie nie ma dnia, bym nie zajrzał na forum poczytać i popatrzeć - znajdując wiele inspiracji,

ogrom wiedzy, ale też sporo dobrej zabawy :) za co już teraz Wam serdecznie dziękuję.

I witam oczywiście Wszystkich aktywnych forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.