Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów

Na forum trafiłem szukając garnituru na ślub... a właściwie szukając alternatywy dla porażającego stylu mody ślubnej w Polsce. Lubię stonowaną klasykę. Może czasem z jakimś ekstrawaganckim akcentem. Nie mam jeszcze doświadczenia z tytułową odzieżą szytą na miarę, ale mam nadzieję, że to się niebawem zmieni. Do tej pory tylko czytałem forum, ale może też uda mi się wnieść coś do jego treści.

Mikołaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę ową dysputę :). O pryncypiach można dyskutować długo. Nie kupuję rzeczy w SH, ale stylizacje kolegi Vislava odbieram zawsze w sposób bardzo pozytywny. Wnoszą sporo kolorytu. Mam na tyle sztywny DC, że na Jego zestawienia patrzę z nieukrywaną sympatią. Zaznaczam, iż jest tylko moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja również witam jako nowy użytkownik i totalny laik :)

Podczytuję was od jakiegoś czasu, w końcu przyszła pora się zalogować. Choć przyznam się, że do klasycznego bespoke nadal mi daleko, to jednak mam nadzieję, że to forum pomoże choć trochę poszerzyć wiedzę na temat męskiej elegancji. Tej klasycznej, a może nie tylko ;)

Szczególne pozdrowienia dla "łodziaków" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że Kyle ma rację, zamieszczając moją pracę w internecie stałaby się od razu dobrem powszechnym. Nie chodzi o to, "że się wstydzę", poświęciłem pół roku na jej napisanie i nie mam zamiaru oddać mój dorobek osobom o których nic nie wiem a tym bardziej nie mam pojęcia jak zostanie wykorzystany. Zamieszczam w wątku o literaturze bibliografię pracy. Może kogoś zainteresuje jakaś pozycja.

Witam,

interesuję się kilkoma pozycjami z Pana bibliografii. Czy może Pan skontaktować się ze mną na polu prywatnym. Mój adres helada0%wp.pl

W miejsce % proszę wpisać małpę

Pozdrawiam

Adam Ś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry wszystkim .

Forum przegladam od jakiegos czasu i w koncu postanowilem sie zalogowac . Moja przygoda z "meska elegancja" rozpoczela sie juz dawno temu , pozniej trafilem na blog Pana Macaroni Tomato i tak sie jakos potoczylo .

Niestety moje male miasto nie ma zbyt wiele wpolnego z tym tematem wiec jestem zmuszony kupowac rzeczy poza jego granicami nad czym ubolewam jak i nad tym ze narazie nie jestem jeszcze w stanie fundowac sobie ubran szytych na miare . Ale , " Co sie odwlecze ... " i tak dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ;-) Zalogowałem się tutaj, gdyż od ponad roku jestem zmuszony (ku mojej radości) przywdziewać gajer, a forum wydaje się być dobrym "radcą" w sprawach wyglądu. Dodatkowo w przeciągu dwóch miesięcy będę próbował przyzwoicie prezentować się na własnym ślubie. Także moja rejestracja dość pragmatyczna.

Pozdr,

Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.