Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

I może do tego byłaby to spinka dwustronna, np. na łańcuszek? Takie spinki są bardziej eleganckie, ale bardzo trudno je znaleźć w Polsce.

witaj!

A może kiedyś zrobilibyśmy projekt spinki forumowej? Coś na miarę Szopena, tylko ze srebra?

pozdrawiam

d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra sugestia pszemau - gdzieś tu jeden z kolegów oferował się z pomocą graficzną - myślę, że to nie problem - wystarczy poruszyć sprawę (zaraz zakładam wątek). Oprawa graficzna forum istotnie minimalistyczna :) Zaangażowałem się ostatnio w tworzenie innego forum i tam ekipa duży nacisk kładzie na media i grafikę. Ładna oprawa wiąże i zachęca Userów. Myślę, że warto rozpocząć dyskusję na temat zmian.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj!

A może kiedyś zrobilibyśmy projekt spinki forumowej? Coś na miarę Szopena, tylko ze srebra?

pozdrawiam

d

8-) Ciekawe. Jestem do usług... Nie ma problemu, ponieważ w swojej pracowni robię wszystkie etapy powstawania przedmiotu. Od pomysłu i rysunków, przez modele i formy do wykańczania gotowych wyrobów. W większości przypadków używam gotowych zapięć mankietowych (produkcji polskiej, bardzo dobrej jakości, myślę, że jedne z najlepszych w Europie...), ale nie zawsze, ponieważ przy szczególnych projektach lepiej jest zastosować własne patenty. Tak też może być ze spinkami łańcuszkowymi (forma charakterystyczna dla spinek frakowych - pewnie dlatego ich nie ma). Tak btw mam kilka spostrzeżeń na temat tych nielicznych fraków noszonych w dzisiejszych czasach, a mianowicie w środowisku klasycznych muzyków, z którym jestem poniekąd związany. Temat na dłuższą wypowiedź, więc innym razem i w innym wątku... :roll:

Wracając do spinek klubowych, oczywiście zrobić warto, zakładając moim zdaniem powstanie jednoznacznego i czytelnego (w sensie treści nie typografi) logo, które mogło by być całością lub elementem motywu. Można się spokojnie zastanawiać, nie ma pośpiechu... (jakże to cenne). Oczywiście nie musi być to logo, może być emblemat lub symbol, kwestia koncepcji. Tak jak na przykład spinki i piny klubowe, gdzie czasem wystarczą konkretne barwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie fascynatki i fascynatów męskiej mody.

Forum odkryłem w weekend całkiem przypadkiem. Klasycznie noszę się z racji wykonywanego zawodu od z góra piętnastu lat. Takie filmy jak Wall Street czy Capital City nie tylko zadecydowały o wyborze zawodu finansisty ale rownież zdefiniowały preferencje mojego profesjonalnego dress code. Oscar Jacobsen, Boss i Stenström to moje ulubione marki od wielu lat. Od sześciu lat lubuję się w szytych na miarę garniturach , koszulach płaszczach, spodniach i marynarkach, zarówno tych formalnych i tych mniej formalnych.

Fajnie ze jest takie forum

Pozdrawiam wszystkich

2f2f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz D.

Witam szanowne towarzystwo,

jest mi niezmiernie milo dolaczyc do zacnego grona zainteresowanych moda meska i bespoke. Mam nadzieje, ze moj pobyt bedzie bardzo owocny pod wzgledem mojej pomocy dla innych jak i w drugim kierunku.

Pozdrawiam wszystkich i zycze milego dnia.

Tomasz D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rottick

Witam serdecznie, od jakiegoś czasu przeglądam forum i blog Ojca Założyciela, mam 18 lat i staram się ubierać na tyle modnie i elegancko na ile mogę ;) Liczę na pomoc z waszej strony, a sam niejednokrotnie spróbuję posłużyć moją wiedzą!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pragnę podziękować za istnienie forum i wszystkim jego użytkownikom za edukujące posty. Od dłuższego czasu przeglądałem forum niezarejestrowany, przeczytałem wszystkie posty i w końcu postanowiłem dołączyć do grupy. Modą męską interesuję się od dawna, aczkolwiek nie do końca moje zainteresowania przekładały się na mój wygląd. Powoli to zmieniam.

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że przyjdzie taki czas, że i ja będę mógł wnieść coś interesującego do dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pomyślałem że warto będzie się tu przedstawić. Mam na imię Adam i dopiero zaczynam budować elegancką garderobę. Liczę, że dzięki waszej pomocy uda mi się uniknąć zbędnych wpadek w tej materii ;) Chciałem podziękować szanownym forumowiczom za to co już napisali, jest to dla mnie niezwykle przydatne. Mam nadzieję, że z czasem też będę mógł Wam pomóc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Państwa witać, jak wielu innych przede mną, jednak trochę mi głupio, ponieważ to przywilej gospodarza.

W związku z powyższym, wybiorę inny sposób przywitania się na forum:

Dobry wieczór. Miło mi do Państwa dołączyć.

Mój tymczasowy brak nicku jest może trochę pretensjonalny, jednak nie lubię ich wymyślać a w tym momencie nie mam na to również ochoty.

Jeśli ktoś z Państwa zechce się do mnie zwrócić bezpośrednio, proszę to zrobić w formie bezosobowej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.