Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Audrey Hepburn

Witam Szanownych Panów:)

Wprawdzie jest to forum traktujące o męskiej elegancji ale mam nadzieję, że nie będziecie mieli nic przeciwko temu, że u was będę sie dowiadywać co nowego w świecie męskiego ubioru.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Panów:)

Wprawdzie jest to forum traktujące o męskiej elegancji ale mam nadzieję, że nie będziecie mieli nic przeciwko temu, że u was będę sie dowiadywać co nowego w świecie męskiego ubioru.

pozdrawiam

witamy!

chciałoby się rzec - nasze światy się przenikają :)

pozdrawiam

damiance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

forum przeglądam od pewnego czasu i muszę powiedzieć, iż jest bardzo pożyteczne i ciekawe, a dla mnie inspirujące i wyjaśniające mi niektóre rzeczy (że tak zacytuje klasyka :).

pozdrawiam.

zapraszam do aktywnego udziału!

witamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Od dłuższego czasu przeglądam forum.bespoke szukając wiedzy na temat męskiej elegancji, tudzież inspiracji. Jestem człowiekiem początkującym w tej kwestii, ale mam nadzieję, że nie będę tylko biernym czytelnikiem. Najbardziej interesują mnie stroje formalne, aczkolwiek nie tylko.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) forum średnio przyjazne dla użytkowników... ale zostaje bo dużo ciekawego można sie dowiedzieć :)

Nietypowy pomysł na przedstawienie się. Jest takie powiedzenie kolego: "Nie sraj tam gdzie jadasz". Jeżeli na forum szukasz wyłącznie wskazówki gdzie kupić koszulę lub spinki, albo zamierzasz pozbyć się połowy swojej szafy w ciągu kilku dni to rzeczywiście możesz się spotkać z wieloma ironicznymi i złośliwymi komentarzami. W przeciwnym wypadku to miejsce nie różni się w żadnym stopniu od innych tego typu serwisów. Pokaż wkład, a zapewniam Cię, że ludzie będą dla Ciebie o wiele bardziej serdeczni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dvorak256

Nietypowy pomysł na przedstawienie się. Jest takie powiedzenie kolego: "Nie sraj tam gdzie jadasz". Jeżeli na forum szukasz wyłącznie wskazówki gdzie kupić koszulę lub spinki, albo zamierzasz pozbyć się połowy swojej szafy w ciągu kilku dni to rzeczywiście możesz się spotkać z wieloma ironicznymi i złośliwymi komentarzami. W przeciwnym wypadku to miejsce nie różni się w żadnym stopniu od innych tego typu serwisów. Pokaż wkład, a zapewniam Cię, że ludzie będą dla Ciebie o wiele bardziej serdeczni.

Narazie będę tylko czytać, bo boje się wypowiadać na jakikolwiek temat, bojąc się tego, że będzie nipoprawny forumowo :)

Właściwie już znalazłem to, po co na tym forum się znalazłem, ale zamierzam zostać... to chyba dobrze co nie ? :)

a co do nie różnienia się od innych serwisów... do głowy narazie przychodzą mi dwa pomysły, ale zjechanie kogoś za to, że chciał na forum 'Klasyczna Męska Elegancja' zapytać się o koszulę mniej elegancką... albo gościa który w dziale "kupie/sprzedam -Tu można przewietrzyć nasze garderoby" zamieścił ogłoszenie, że pozbędzie się dosyć ładnych acz używanych butów.... uważam za conajmniej inne niż na innych forach gdzie ludziom stara się pomóc jak sie potrafi... nie wierze, że jeśli na forum samochodowym zapytałbym się o naprawę pralki to Ci co potrafia by mi nie pomogli, tylko zjechali abym sobie poszedł na forum o pralkach... dziwna panuje tu po prostu atmosfera.. ale mam nadzieję się przywyczaić :) a postem witającym chciałem zwrócić uwagę na coś, co jest według mnie problemem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie już znalazłem to, po co na tym forum się znalazłem, ale zamierzam zostać... to chyba dobrze co nie ? :)

Witamy na forum. I miło nam będzie jeśli zostaniesz jego uczestnikiem, a nie tylko "użytkownikiem". To zapewne miał na mysli Immune (choć inaczej to wyraził), który - jak się mam nadzieję już niebawem przekonasz - wnosi dużo do toczonych tu dyskusji i wielu z nas czyta jego posty z przyjemnością. Choć w przypadku tego ostatniego postu przyjemność była znacznie mniejsza niż zwykle :(

a co do nie różnienia się od innych serwisów... do głowy narazie przychodzą mi dwa pomysły, ale zjechanie kogoś za to, że chciał na forum 'Klasyczna Męska Elegancja' zapytać się o koszulę mniej elegancką... albo gościa który w dziale "kupie/sprzedam -Tu można przewietrzyć nasze garderoby" zamieścił ogłoszenie, że pozbędzie się dosyć ładnych acz używanych butów.... [...]... dziwna panuje tu po prostu atmosfera.. ale mam nadzieję się przywyczaić :) a postem witającym chciałem zwrócić uwagę na coś, co jest według mnie problemem :)

Mimo wszystko to na szczęście incydentalne sytuacje. Moim zdaniem atmosfera jest raczej dobra, a bardziej zorientowani (w kilku przypadkach nawet bardzo zorientowani) koledzy nie przejawiają ciągot do protekcjonalizmu i besserwiserstwa wobec zorientowanych (na razie) nieco mniej. A sprawy nieszczęsnych "butów Karamazova" (jesli dobrze pamiętam nick) proponuję już nie wałkować.

pzdr

Montalbano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od dłuższego czasu regularnie zaglądam na forum. Chciałbym podziękować za Wasz wkład w jego rozwój i promocję klasycznej męskiej elegancji.

Witamy, takie przywitanie świadczy o klasie nowego użytkownika :) Zapraszamy do czynnego udziału w życiu forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam dopiero 21lat i mieszkam w Warszawie, klasyczną męską elegancją zainteresowałem się niecały rok temu, gdy odkryłem zamiłowanie i wygodę w chodzeniu w eleganckich elementach męskiej garderoby, w tym momencie każde nowo zarobione pieniądze przeznaczam właśnie na uposażenie szafy. Kilka miesięcy temu natknąłem się na blog Macaroni Tomato, moment później odkryłem to forum, które wraz z blogiem na bieżąco śledzę.

Patrząc się na ubiór quasi-elegantów i ich liczbę, która zalewa nasze ulice, cieszę się że działa min. na tym forum grupa ludzi, która doskonale zdaje sobie sprawę jak należy układać te klocki zwane elegancją i pielęgnuje pewne związane z nią zasady.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.