Jump to content

trybek

Użytkownik
 • Content Count

  264
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

About trybek

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli się nie mylę, to Kolegę można zobaczyć w tej reklamie: http://www.youtube.com/watch?v=yqbHSJFTjb8
 2. Gdyby ktoś z Was miał ochotę przeczytać to "dzieło", to na allegro pojawił się egzemplarz (raz przeczytany) w dobrej cenie.
 3. Projektant mody Sława Zajcew zaprezentował 6 kwietnia 2013 roku swój wariant nowych rosyjskich mundurków szkolnych. O konieczności powrotu do jednakowych strojów dla uczniów pod koniec marca poinformował prezydent Rosji Władimir Putin. http://polish.ruvr.ru/
 4. Kolejna z rzędu (wcześniej różnie z tym bywało) 'stylizacja', która w całości mi się podoba. Nawet bardzo. Jeśli mógłbym coś zaproponować to - dyskretny, biały TV-fold.
 5. Nie tylko w trudnych --> metoda Gallowaya. 14 kwietnia zastosuję tę metodę. Postaram się przebiec (i fragmentami przemaszerować w myśl wspomnianej metody) maraton poniżej 4h. W tamtym roku - 4:29. P.S. Proc, udało Ci się zrealizować plan? P.S.2. Kyle, Filip - gratulacje
 6. http://patrickjohnsontailors.tumblr.com/
 7. Vislav, przyjemny zestaw. Ładny kolor budrysówki. Miszo, godnie reprezentowałeś nasz kraj
 8. Proc, w którym maratonie pobiegniesz? Rozważam jeszcze jeden start jesienią. Chyba postawię na Poznań.
 9. Tak, w zeszłym roku (kwiecień). Przygotowując się do tamtej imprezy biegałem dwa razy w tygodniu ok. 40 min i w niedzielę ok. 2-2,5 h. Z tym, że mi zależy na samym ukończeniu imprezy. Sukcesem będzie czas poniżej 4:15.
 10. W tym roku mam dopiero 6 treningów biegowych za sobą. Najdłuższy 12 km. Pozostało dokładnie 60 dni do łódzkiego maratonu, więc pora zwiększyć ilość jednostek treningowych. Na swoje usprawiedliwienie mam 14 treningów CrossFit.
 11. Podoba mi się, że cała brustasza jest widoczna. Nie jest to częsty widok.
 12. Bezguście na Balu Dziennikarzy: Stylista miażdży męskie elity. http://jegostrona.pl/styl/galeria/41906 ... zdjec.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.