Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Bez niezdrowej przesady, Macaroni. Spory o formę i funkcjonowanie forum świadczą bardziej o trosce i zainteresowaniu, niż bezwzględnej krytyce podstaw, w przeciwnym razie użytkownicy by uciekli, a nie starali się mieć wpływ na jego formę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich!

Niedawno zdałem maturę, od października będę studentem prawa. Jako jeden z młodszych forumowiczów będę wdzięczny za wszelkie rady i przyjmę je z pokorą :).

Od pewnego czasu czytam to forum, jak również blog Pana Macaroniego. Uznałem jednak, że aby wyjść ze stadium "początkującego" potrzebuję także aktywniej się zaangażować.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników :)

Podobnie jak Sergiusz, czytam od pewnego czasu forum oraz blog Macaroniego. Jestem pod pozytywnym wrażeniem, wyciągam bardzo wiele cennych informacji i wskazówek od Was, pora na pierwsze pytania oraz wypowiedzi.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonekasz

uff... ja zupełnie zapomniałem się przedstawić ;) Witam wszystkich. Tak samo jak sergiusz i szerpa czytam i przeglądam forum. Wyciągam wiele wskazówek zwłaszcza z tematu "Co mam dziś na sobie?". Postanowiłem dołączyć do grona forumowiczów. Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze współpracowało.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O , to ja też się przywitam , chociaż zacząłem od pytania w Przewodniku Miejskim ( zresztą niezbyt przemyślanego : > ) .Forum przeglądam od stosunkowo niedługiego czasu , i muszę powiedzieć że bardzo mnie cieszy , że istnieje grupa ludzi lubiąca dyskutować na temat męskiej elegancji ( i wszelkich jej przejawach , nie tylko o strojach ) . Dotychczas traktowałem forum jako bardzo ciekawą lekturę i skarbnicę porad na temat sposobu ubierania się , ale pomimo młodego wieku ( przyznam że to nieco onieśmiela) i małego doświadczenia postanowiłem zostać czynnym i w miarę aktywnym członkiem tej internetowej społeczności . Pozdrawiam serdecznie wszystkich aktywnych jak i biernych członków forum . : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów. Od pewnego czasu zaczytuję się w treściach, które znajdują się na bespoke.pl , a dzisiejszego dnia postanowiłem do was dołączyć. Na samym początku zbyt wiele wypowiadał się nie będę, ponieważ lubię kompleksowo zapoznać się z treścią, nim zacznę się udzielać, a jest tu z czym się zapoznawać :) Bardzo się cieszę, że odnalazłem to miejsce w sieci.

Pozdrawiam Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku zbyt wiele wypowiadał się nie będę, ponieważ lubię kompleksowo zapoznać się z treścią, nim zacznę się udzielać, a jest tu z czym się zapoznawać :)

Postawa godna pochwaly i nasladowania (mam na mysli chec lektury, a nie brak wypowiadania sie) :)

Witamy na forum.

Pozdrawiam,

Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Od dłuższego czasu czytam regularnie to forum, praktycznie jestem tutaj codziennie. Z pewnych względów cieszę się że tutaj trafiłem a z innych mniej (okazało się że nie mam ani jednej pary porządnych butów, ta wiedza boli :D). Na razie raczej nie będę się wypowiadał, gdyż posiadam za małą wiedzę na temat klasycznej męskiej elegancji. Mam nadzieję że to się wkrótce zmieni, uczniem jestem raczej pojętnym.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.