Jump to content

m.z.

Użytkownik
 • Content Count

  245
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About m.z.

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Warszawa
 1. P. Rusinowski niestety padł ofiarą udaru i pomimo że jego stan zdrowia aktualnie nie jest najgorszy (chodzi/mówi) to do zawodu już nie wróci.
 2. czemu uważasz że np. lino ma za mały płaszcz?
 3. Taliował ktoś pikowaną kurtkę lub trencz? Zastanawiam się czy są to usługi możliwe do wykonania w polsce.
 4. jak upadają wielcy. patrick johnson http://resources0.news.com.au/images/20 ... ohnson.jpg ->> http://24.media.tumblr.com/tumblr_m5x1z ... 1_1280.jpg
 5. Koraliki nosi od dawna, a okulary jak rozumiem są żartem. analizowanie na poważnie stylu Luci nie ma najmniejszego sensu, on chce istnieć w masowej świadomości i jednym z elementów promocji jest zabawa strojem, więc na pitti jeździ wystrojony jak choinka. sądzę, że do kolorowych obszyć dziurek i podwójnych rozporków brakuje mu jeszcze daleko. http://www.marianorubinacci.net/club/wp ... C_0210.jpg http://www.marianorubinacci.net/club/wp ... G_7083.jpg http://www.marianorubinacci.net/club/wp ... 8L0270.jpg zestaw zdjęciowy bez okularów http://www.marianorubinacci.net/club/wp ... C_00
 6. naprawdę tak bardzo was to razi? Dla mnie wygląda tu absolutnie normalnie (jak na siebie samego), większym pajacowaniem była jazda na desce w garniturze. poza tym jedno trzeba mu przyznać, doskonale umie się promować - stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych ludzi z branży na całym świecie.
 7. viewtopic.php?f=1&t=2 drobna podpowiedź
 8. krótka piłka. kupić boat shoes Storma (http://mokasynyzeglarskie.na.allegro.pl ... 08575.html) czy Timberlandy w root brown? które trwalsze, które ładniejsze?
 9. jak rozumiem to był żart z różnicy w długości stóp piłkarza
 10. m.z.

  Dżinsy

  Niekoniecznie. Przy 192cm i 84kg i bardzo długich nogach większość chinosów jest straszliwie źle dopasowana, natomiast jedyne moje jeansy (511 slim levisa) mają swobodny zapas w udzie łydce, chociaż to cały czas fason slim. @capo - z tego co pamiętam o twoich dawnych rozważaniach nt. spodni preferujesz szerszą nogawkę, a nie będąc bardzo szczupłym zabawa w slim fit mija się z celem. nie jest więc żartem polecanie tych spodni, po prostu to nie jest rozwiązanie dla każdego.
 11. Akurat zestawienia biało czarne budzą u mnie dość duży sentyment ale generalnie bez rewelacji. Tylko jaki to jest ten sanatoryjny sweterek? Dotychczas uwielbiałem zestawienie szara wełna/kaszmir + biała koszula i zaczynam się niepokoić...
 12. na ulicy? czułbym się dziwnie ;D JAKAŚ osłona jest potrzebna, ale uważam że akurat długie spodnie nie pomagają (nie zaobserwowałem tego na sobie). może w samym słońcu, bezwietrznie (pustynia) to faktycznie lepsze rozwiązanie, ale blokowanie dostępu wiatru do skóry uważam za słaby pomysł. chyba że po prostu nie odkryłem jakiejś tkaniny ktora faktycznie chłodzi. ( akurat ja źle znoszę upaly więc eksperymentuje)
 13. w poniedziałek przy niemal 30C zmuszony byłem do założenia zwykłego wełnianego garnituru, efekt: hektolitry potu. Godzinę później w białym tiszercie i lnianych bojówkach spociłem się dopiero grając w koszykówkę. osłonięcie nóg i ramion nie ochłodziło mnie, a len pomimo przeciętnej jakości przepuszczał takie ilości powietrza że skóra oddychała z przyjemnością. podkoszulki są dla mnie bez sensu, w marynarce z fresco i koszuli typu oxford zdarza mi się uniknąć plam potu, z podkoszulkiem sądzę byłoby to niemożliwe. i nie ma nic bardziej nieprzyjemnego od przyklejonego do ciała spoconego ubrania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.