Jump to content

TYTUS

Użytkownik
 • Content Count

  385
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

TYTUS last won the day on December 23 2013

TYTUS had the most liked content!

Community Reputation

54

About TYTUS

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może to kwestia zdjęcia lub mojej subiektywnej oceny ale niestety potwierdza to moje spostrzeżenia, że u Januszkiewicza trochę jak u innych szewców buty wychodzą albo bardzo ładne albo bardzo brzydkie. Efekty tej pary pozostawiam subiektywnej ocenie użytkowników.
 2. Jaki masz rozmiar stopy? Czy mógłbyś omówić proces zamawiania? Czy wybrałeś konkretne kopyto lub wzór butów, które Januszkiewicz ma w zakładzie. Szczerze Ci powiem, że buty wyszły koszmarnie.
 3. TYTUS

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Co to za model?
 4. Ja również dziękuję. Szczególnie za wyróżnienie mojej pracy i wygraną za 2 miejsce. Mam nadzieje, że wreszcie przekonam się do Yanko.
 5. jako, że nie projektuje się nigdy opakowania tylko na jeden produkt :
 6. TYTUS

  Spodnie z szarej flaneli - Tadeusz Baś

  Pokaż jak na [cenzura] leżą.
 7. TYTUS

  [Warszawa i nie tylko] Emanuel Berg

  Właśnie tak to sobie wyobrażam, że powinni podchodzić do klienta. Jeżeli buty, które wystawiają są wyraźnie zużyte to powinni po przymierzeniu wyciągnąć taki sam model z zaplecza i zaprezentować go klientowi. Jeśli postąpili by inaczej mając nadzieje na wciśnięcie klientowi czegoś dość mocno przechodzonego to było by to zwyczajne chamstwo. Oczywiście w przypadku kiedy także okaże się, że buty posiadają wady powinni także je wymienić. Przyznaję, że nie wiem w jaki sposób u nich wygląda zakub butów bo do tej pory kupowałem u nich tylko akcesoria.
 8. TYTUS

  [Warszawa i nie tylko] Emanuel Berg

  Przecież kupujesz to co jest w pudełku a nie to co na wystawie do przymierzenia, więc co za problem?
 9. Napisz coś więcej o swoim zamówieniu i koniecznie załącz zdjęcia. Fajnie jest dokumentować dokonania polskich szewców bo ich robota jest naprawdę fantastyczna. Januszkiewicz na swoich "firmowych" kopytach wykonuje naprawdę fajne buty- trochę przypominające Vassa.
 10. Ja mam jedną parę kupioną we Włoszech. Bardzo dobrze się sprawują choć brakuje im cech charakterystycznych dla cedru czyli chłonięcia wilgoci. Powinno się pamiętać. żeby tych prawideł nie używać jak drewnianych czyli nie wkładać do jeszcze ciepłego buta. Natomiast rewelacyjnie się sprawdzają jako prawidła podróżne.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.