TYTUS

Użytkownik
 • Zawartość

  382
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana TYTUS w Rankingu w dniu 23 Grudzień 2013

TYTUS posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

53

O TYTUS

 • Tytuł
  Aktywista
 • Urodziny

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Ja również dziękuję. Szczególnie za wyróżnienie mojej pracy i wygraną za 2 miejsce. Mam nadzieje, że wreszcie przekonam się do Yanko.
 2. jako, że nie projektuje się nigdy opakowania tylko na jeden produkt :
 3. Dyskusja taka sama jak w przypadku Berga. Buty raz włożone na nogę będą mieć minimalne zagięcia i ślady na podeszwie mimo tego, że w salonie jest gruba wykładzina. Zawsze możesz poprosić o parę nie mierzoną.
 4. Pokaż jak na [cenzura] leżą.
 5. Właśnie tak to sobie wyobrażam, że powinni podchodzić do klienta. Jeżeli buty, które wystawiają są wyraźnie zużyte to powinni po przymierzeniu wyciągnąć taki sam model z zaplecza i zaprezentować go klientowi. Jeśli postąpili by inaczej mając nadzieje na wciśnięcie klientowi czegoś dość mocno przechodzonego to było by to zwyczajne chamstwo. Oczywiście w przypadku kiedy także okaże się, że buty posiadają wady powinni także je wymienić. Przyznaję, że nie wiem w jaki sposób u nich wygląda zakub butów bo do tej pory kupowałem u nich tylko akcesoria.
 6. Przecież kupujesz to co jest w pudełku a nie to co na wystawie do przymierzenia, więc co za problem?
 7. Napisz coś więcej o swoim zamówieniu i koniecznie załącz zdjęcia. Fajnie jest dokumentować dokonania polskich szewców bo ich robota jest naprawdę fantastyczna. Januszkiewicz na swoich "firmowych" kopytach wykonuje naprawdę fajne buty- trochę przypominające Vassa.
 8. Ja mam jedną parę kupioną we Włoszech. Bardzo dobrze się sprawują choć brakuje im cech charakterystycznych dla cedru czyli chłonięcia wilgoci. Powinno się pamiętać. żeby tych prawideł nie używać jak drewnianych czyli nie wkładać do jeszcze ciepłego buta. Natomiast rewelacyjnie się sprawdzają jako prawidła podróżne.
 9. Ja również serdecznie dziękuję za oddane na mnie głosy oraz za główną wygraną Chętnie też oddam swoje brązowe angielki na przegląd i zobaczę jak to robią profesjonaliści.
 10. To chyba było by na tyle