Skocz do zawartości

TYTUS

Użytkownik
 • Zawartość

  383
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana TYTUS w Rankingu w dniu 23 Grudzień 2013

TYTUS posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

53

O TYTUS

 • Tytuł
  Aktywista

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Jakie buty mam dziś na sobie

  Co to za model?
 2. (KONKURS) 4-bój klasyczny z PATINE i MULTIRENOWACJĄ

  Ja również dziękuję. Szczególnie za wyróżnienie mojej pracy i wygraną za 2 miejsce. Mam nadzieje, że wreszcie przekonam się do Yanko.
 3. (KONKURS) 4-bój klasyczny z PATINE i MULTIRENOWACJĄ

  jako, że nie projektuje się nigdy opakowania tylko na jeden produkt :
 4. Spodnie z szarej flaneli - Tadeusz Baś

  Pokaż jak na [cenzura] leżą.
 5. [Warszawa i nie tylko] Emanuel Berg

  Właśnie tak to sobie wyobrażam, że powinni podchodzić do klienta. Jeżeli buty, które wystawiają są wyraźnie zużyte to powinni po przymierzeniu wyciągnąć taki sam model z zaplecza i zaprezentować go klientowi. Jeśli postąpili by inaczej mając nadzieje na wciśnięcie klientowi czegoś dość mocno przechodzonego to było by to zwyczajne chamstwo. Oczywiście w przypadku kiedy także okaże się, że buty posiadają wady powinni także je wymienić. Przyznaję, że nie wiem w jaki sposób u nich wygląda zakub butów bo do tej pory kupowałem u nich tylko akcesoria.
 6. [Warszawa i nie tylko] Emanuel Berg

  Przecież kupujesz to co jest w pudełku a nie to co na wystawie do przymierzenia, więc co za problem?
 7. Napisz coś więcej o swoim zamówieniu i koniecznie załącz zdjęcia. Fajnie jest dokumentować dokonania polskich szewców bo ich robota jest naprawdę fantastyczna. Januszkiewicz na swoich "firmowych" kopytach wykonuje naprawdę fajne buty- trochę przypominające Vassa.
 8. Ja mam jedną parę kupioną we Włoszech. Bardzo dobrze się sprawują choć brakuje im cech charakterystycznych dla cedru czyli chłonięcia wilgoci. Powinno się pamiętać. żeby tych prawideł nie używać jak drewnianych czyli nie wkładać do jeszcze ciepłego buta. Natomiast rewelacyjnie się sprawdzają jako prawidła podróżne.
 9. Konkurs “Inspired by Loake”

  Ja również serdecznie dziękuję za oddane na mnie głosy oraz za główną wygraną Chętnie też oddam swoje brązowe angielki na przegląd i zobaczę jak to robią profesjonaliści.
 10. Konkurs “Inspired by Loake”

  To chyba było by na tyle
×