Jump to content

TYTUS

Użytkownik
 • Content Count

  385
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by TYTUS

 1. Może to kwestia zdjęcia lub mojej subiektywnej oceny ale niestety potwierdza to moje spostrzeżenia, że u Januszkiewicza trochę jak u innych szewców buty wychodzą albo bardzo ładne albo bardzo brzydkie. Efekty tej pary pozostawiam subiektywnej ocenie użytkowników.
 2. Jaki masz rozmiar stopy? Czy mógłbyś omówić proces zamawiania? Czy wybrałeś konkretne kopyto lub wzór butów, które Januszkiewicz ma w zakładzie. Szczerze Ci powiem, że buty wyszły koszmarnie.
 3. Ja również dziękuję. Szczególnie za wyróżnienie mojej pracy i wygraną za 2 miejsce. Mam nadzieje, że wreszcie przekonam się do Yanko.
 4. jako, że nie projektuje się nigdy opakowania tylko na jeden produkt :
 5. Właśnie tak to sobie wyobrażam, że powinni podchodzić do klienta. Jeżeli buty, które wystawiają są wyraźnie zużyte to powinni po przymierzeniu wyciągnąć taki sam model z zaplecza i zaprezentować go klientowi. Jeśli postąpili by inaczej mając nadzieje na wciśnięcie klientowi czegoś dość mocno przechodzonego to było by to zwyczajne chamstwo. Oczywiście w przypadku kiedy także okaże się, że buty posiadają wady powinni także je wymienić. Przyznaję, że nie wiem w jaki sposób u nich wygląda zakub butów bo do tej pory kupowałem u nich tylko akcesoria.
 6. Przecież kupujesz to co jest w pudełku a nie to co na wystawie do przymierzenia, więc co za problem?
 7. Napisz coś więcej o swoim zamówieniu i koniecznie załącz zdjęcia. Fajnie jest dokumentować dokonania polskich szewców bo ich robota jest naprawdę fantastyczna. Januszkiewicz na swoich "firmowych" kopytach wykonuje naprawdę fajne buty- trochę przypominające Vassa.
 8. Ja mam jedną parę kupioną we Włoszech. Bardzo dobrze się sprawują choć brakuje im cech charakterystycznych dla cedru czyli chłonięcia wilgoci. Powinno się pamiętać. żeby tych prawideł nie używać jak drewnianych czyli nie wkładać do jeszcze ciepłego buta. Natomiast rewelacyjnie się sprawdzają jako prawidła podróżne.
 9. Ja również serdecznie dziękuję za oddane na mnie głosy oraz za główną wygraną Chętnie też oddam swoje brązowe angielki na przegląd i zobaczę jak to robią profesjonaliści.
 10. Jest ok. Sam bym w takiej cenie wziął ze 3 metry tylko o innej fakturze i ewentualnie innym kolorze. Dasz namiar na tych hurtowników?
 11. Zamówiłeś więcej próbek czy tylko te dwa rodzaje? Moim zdaniem przemyślałbym kupienie innej faktury materiału na garnitur biznesowy.
 12. Tak. Oddawał buty Edward Green a Macaroni zrobił to u Januszkiewicza. Wiecie może czy E.Berg przyjmuje wszystkie buty czy tylko zakupione u siebie?
 13. Czy ktoś z Was ma doświadczenia z renowacją butów bezpośrednio u producenta np. Crockett Jones? Jak to wygląda w praktyce i jakie są efekty. Zastanawiam się nad wysłaniem swoich crocketów lub ew. oddanie ich do sklepu Emanuel Berg w celu wysyłki.
 14. Możesz wrzucić jeszcze kilka zdjęć z innych perspektyw? Czy omawialiście z Januszkiewiczem kwestię kopyta czy to on wybrał je dla Ciebie? Wydaje się być lekko skrócone i mniej dynamiczne od poprzednich jego realizacji.
 15. Dzięki serdeczne. Ciekawie jak na nowym kopycie będą wyglądały oxfordy.
 16. To koszula z dodatkową białą piką, mankietami i kołnierzykiem z niej wykonanej. Jeśli planowałeś ją założyć na śrub to czemu nie bo jest dość formalna. Pierwotnie jednak zakłada się ją do smokingu tylko , że powinna być bez listwy, a guziki powinny być schowane tak aby po założeniu muchy nie było ich widać. Trochę dziwna kombinacja.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.