Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem

Czytam forum od dłuższego czasu. Trafiłem na nie szukając interesujących mnie tematów z zakresu "męskiej elegancji".

Jako warszawiak od pokoleń krawaty wiążę od 6 roku życia ;). W liceum i na studiach mialem ksywe "Prezes" bo nosiłem płaszcze i teczkę skórzaną. Postaram się coś skrobać w interesujących mnie eleganckich sprawach.

Z forumowym pozdrowieniem

BC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako warszawiak od pokoleń krawaty wiążę od 6 roku życia ;).

Jako warszawiak od pokoleń krawat nauczyłem się wiązać po ok. ćwierćwieczu bytowania na tym padole. Mojemu dziadkowi krawaty wiązała babcia do końca życia. Ergo - co ma piernik do wiatraka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako warszawiak od pokoleń krawaty wiążę od 6 roku życia ;).

Jako warszawiak od pokoleń krawat nauczyłem się wiązać po ok. ćwierćwieczu bytowania na tym padole. Mojemu dziadkowi krawaty wiązała babcia do końca życia. Ergo - co ma piernik do wiatraka?

to taki wtręt w żartoblywem tonie na co mogłaby wskazywać ;) na końcu owego zdania.

BC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

właśnie zmieniłem swój styl ubierania na bardziej elegancki, a dzięki Kyle'owi z chinawatches.pl trafiłem do Was co mnie bardzo cieszy :)

Mam 18 lat i jestem w klasie maturalnej liceum ogólnokształcącego o profilu społeczno-prawnym.

Pozdrawiam Bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór !

Trafiłem na forum w poszukiwaniu inspiracji i dobrego smaku, których tu pod dostatkiem.

Rozglądam się za nowymi pomysłami i uzupełniam własną edukację. Tego nigdy zbyt wiele.

Prywatnie jestem przedstawicielem wolnego zawodu. W mojej pracy nie ma miejsca na klasyczną elegancję.

Tym bardziej cenię sobie godziny "po", kiedy przychodzi czas na eksperymenty z garderobą.

Mam nadzieję na nawiązanie w tym miejscu interesujących znajomości.

Pozdrawiam serdecznie. Andrzej.

PS. Funkcja PW dostępna jest - jak rozumiem - po kontakcie z administartorem forum, tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xkoziol - napisałem "w mojej pracy nie ma miejsca na klasyczną elegancję", to brzmi odrobinę inaczej niż Twoje "nie ma sensu" ;) ; tak czy owak "w drodze do pracy" - jak najbardziej tak, ale to już przecież "godziny po" :)

@White Haven - Bogu dzięki nie :)

@bigbadwoof - Kolego, po co powtarzać to samo pytanie po Koledze wyżej? (lol) ;)

@NieMy - owszem, honorowo oddaję to i owo

@proceleusmatyk - nie udowodniono mi dotychczas

@marcelo - jeszcze nie, ale kto wie "gdzie nas powiedzie skrajem dróg zygzakowaty życia sznur..." :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjnym mordercą?

To chyba raczej hobby a nie działalność zarobkowa ;)

Jeżeli jest to jednak wolny zawód związany z mokrą robotą, to współczuję tego że w naszych realiach nie można się dobrze ubrać do takiej pracy(np. jak niejaki Francisco Scaramanga czy klasycznej jak Dr. Kaufman).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Troche spoznione przywitanie bo zdazylem juz popelnic troche postow :D Mozna zdobyc tu sporo ciekawych informacji i liczyc na porady. Z drugiej strony sa tu tacy co wylewaja swoje frustracje poprzez zlosliwosci ... dla tego nie wiem na jak dlugo tu zakotwicze :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Cieszę się, że trafiłem na to forum ponieważ bardzo cenię klasyczną męską elegancję za jej prostotę i jednoczesne przywiązanie do detali. Aktualnie staram się zbudować od podstaw swoją garderobę ponieważ to co znajdowało się w niej wcześniej woła o pomstę do nieba ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.