Jump to content

Kobe

Użytkownik
 • Content Count

  227
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8

About Kobe

 • Rank
  Aktywista
 1. Panowie, a co sądzicie o wódkach bio/organic? Próbowaliście? Warto?
 2. Dzięki za radę! A złośliwców... pozdrawiam
 3. Zatem jestem mądrzejszy na przyszłość (swoją drogą boat shoes akurat zawsze traktowałem jako niemal bezobsługowe - z wyjątkiem nieszczęsnego Nano, którym automatycznie i odruchowo psikam każdą nowość, jak widać niepotrzebnie), nadal natomiast pozostaje pytanie, jak je odratować tu i teraz...
 4. Nowe buty Sperry - jak zawsze przed pierwszym założeniem użyłem Tarrago Nano Protectora. Po tym, jak preparat wysechł, wyszedłem na dwór i zobaczyłem te okropne zacieki. Myślałem, że użyłem go za dużo, więc po powrocie próbowałem zmyć wodą - bez efektu. Następnie skorzystałem z Tarrago Universal Clenara - bez efektu. Kolejnego dnia wytoczyłem najcięższą armatę z mojego arsenału, czyli Renomatu Saphira - ponownie bez efektu... a może i doszło do pogorszenia. Co mogę teraz zrobić? O tyle to dziwne, że Nano Protectora używam standardowo do wszystkich swoich butów (i przed pierwszym użyciem, i na bieżąco), w tym do 2 innych par butów tej samej marki - nigdy nie było negatywnych efektów, więc już dawno odpuściłem sobie sprawdzanie w niewidocznym miejscu buta...
 5. A kiedy będą z powrotem duże NANO Protectory? (http://multirenowacja.pl/nano-protector-spray-400ml-high-tech-protektor-idealna-impregnacja-butow.html)
 6. Jeden ok. pół roku, drugi 2 miesiące - jak dotąd działają bez zarzutu i mam nadzieję, że tak pozostanie .
 7. Mam z tego sklepu 2 parasole - skłądany Kobold i klasyczny długi, którego nazwy w tym momencie nie pamiętam. Powiem tak - obydwa stosunkowo szybko mi się zepsuły (po kilku miesiącach przestawały się rozkładać), zaniosłem na Chmielną do naprawy i w obydwu przypadkach właściciel po kilkuminutowych oględzinach wręczył mi nowe egzemplarze, mówiąc, że nie warto naprawiać. Z 1 strony - przyjazna obsługa posprzedażowa, żadnych procedur reklamacyjnych, nawet paragonu nie miałem ze sobą... ale z 2. strony jeżeli rzecz dzieje się 2 razy w odniesieniu do 2 różnych produktów i każdorazowo sprzedawca bez większego zdziwienia wymienia na nowy, to zastanawiam się, jak częste są te usterki i jak to świadczy o jakości sprzedawanych poduktów .
 8. Bardzo ładne rękawiczki Cena zależy od ocieplenia, w styczniu odbierałem kolejne, tym razem "na podwójnym misiu" i zapłaciłem 180 zł. Rzecz bez znaczenia, bo i tak cena jest śmieszna biorąc pod uwagę sklepowe ceny rękawiczek. Natomiast wybór skór jest dziełem przypadku - p. Jamroziński jedzie do Czech i tam wybiera skóry, których jakość ocenia jako wysoką. Ostatnio np. nie miał nic w ciemnym brązie, czyli kolorze dość podstawowym. Dopasowania trzeba pilnować, u mnie 2. zamówienie było już idealne i przy kolejnych zamówieniach pomijamy mierzenie, wskazuję mu tylko, na której stronie Jego notesu znajduje się moja miara .
 9. Zapowiada się ciekawie, mam nadzieję, że wreszcie będzie polska marka z klasycznym wzornictwem i porządnym wykonaniem, nadająca się na codzienne obuwie. Z pewnością zatem kupię i wypróbuję, i... od razu podzeluję, żeby nie świecić tak pretensjonalną nazwą .
 10. A gdzie kupiłeś te Berwicki? Ok. 2 miesięcy temu pisałem do sklepu klasycznebuty.pl z pytaniem o to, kiedy będą dostępne i otrzymałem odpowiedź, że na przełomie listopada/grudnia... tymczasem nadal są niedostępne .
 11. Czy ktoś z Panów ma doświadczenia z zakupem oprawek do szkieł korekcyjnych przez http://www.optykaworld.pl? Jak z ich wiarygodnością (oryginalnośc oprawek)?
 12. Gdzie w Warszawie zrobią mi od ręki funkcjonalne butonierki w miejsce fabrycznych atrap? Pani z przeróbek krawieckich, do której chodzę regularnie, odmówiła wymawiając się brakiem odpowiedniej maszyny..
 13. Kobe

  Renowacja i naprawa obuwia

  W związku z tym wielu butach robi mi się lekkie wybrzuszenie. Dotąd w ogóle się tym nie przejmowałem. Niestety, w jednych butach skóra zaczęła mi się w tym miejscu przecierać. Po porządnym pastowaniu, wypełnieniu ubytku w zasadzie tego nie widać, w każdym razie nie na pierwszy rzut oka, więc mógłbym się nie przejmować. Jednak obawiam się, że w końcu zrobi się dziura. Krótkie pytanie - jest sens myśleć o jakiegoś typu naprawie, wypełnieniu ubytku czy załataniu? Czy raczej nosić aż do przetarcia i wyrzucenia? Przyznam, że to moje ulubione jesienno-zimowe woły robocze
 14. Moim zdaniem to jest loteria, niemniej w BC, centrum handlowym położonym trochę poza głównymi ścieżkami wędrówek zakupowych, ciekawe towary są wolniej wyprzedawane.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.