Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłeś. Z tym, że nie należę do osób które chcą udawać że są kimś innym niż w rzeczywistości (a takich jest tam pełno, już na pierwszym roku garnitur, aktówka i byle pozwać kogoś o coś). Załapałem się na praktyki i delikatnie zasugerowano mi zmianę stroju. A że lubię dobrze wyglądać to chętnie zabrałem się za zmiany.

Załapałeś się na praktyki na już I roku studiów? Nieźle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Interesuje sie okularami przeciwslonecznymi.

Witam. Tzn. ze ich szukasz na forum czy jesteś pasjonatem?:)

pasjonatem, ale jesli ktos bedzie mial czekawy model na forum, chetnie kupie.

P.S. Sam nosze Persol, cel - Cutler and Gross (prawdobodobnie w Warszawie ich nie znajde, we Wroclawiu w Likus Concept Store tak, tylko nie wiem jaki asortyment maja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Interesuje sie okularami przeciwslonecznymi.

Witam. Tzn. ze ich szukasz na forum czy jesteś pasjonatem?:)

pasjonatem, ale jesli ktos bedzie mial czekawy model na forum, chetnie kupie.

P.S. Sam nosze Persol, cel - Cutler and Gross (prawdobodobnie w Warszawie ich nie znajde, we Wroclawiu w Likus Concept Store tak, tylko nie wiem jaki asortyment maja).

Jest na forum wątek o okularach przeciwsłonecznych (o ile się nie mylę), więc masz szanse go odświeżyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie,

interesuję się historią mężczyzn, a klasyczna moda pod to podpada. Niemniej powoli przekonuję się do idei szycia na miarę i może kiedyś... :)

Pozdrawiam,

Łukasz

Dziwie sie, ze dopiero teraz tu trafiles, bo ja już dawno czytałem Twojego bloga:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich użytkowników forum.

Od pewnego czasu przeglądam zawarte tutaj bardzo ciekawe i interesujące opinie pozwalające lepiej poznać tajniki szeroko rozumianej elegancji. Zachęciły mnie one do pogłębienia wiedzy z zakresu klasycznej mody męskiej oraz wprowadzenia dość istotnych zmian w mojej garderobie. Myślę że w przyszłości również wyniosę dużo dobrego z tego forum, a może i moje posty z czasem okażą się przydatne dla innych użytkowników.

Pozdrawiam

Jared

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Od jakiegoś czasu spędzam swój wolny czas na przeglądaniu portali o podobnej tematyce chcąc zmienić swój styl ubierania na lepsze. Niestety większość stron była zagraniczna, więc kiedy znalazłem forum bespoke byłem bardzo zadowolony. Wszystko jest bardziej zrozumiałe i przekłada się na nasze polskie realia.

Wiekowo będę raczej należał do młodszych użytkowników i nie mogę się doczekać, żeby już jako zarejestrowany użytkownik aktywnie czerpać wiedzę z forum.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów serdecznie.

Przeglądam forum od kilku miesięcy. Wszystko zaczęło się od poszukiwań idealnego stroju na ślub. Zgłębiając arkany niemal tajemnej wiedzy dla współczesnego mężczyzny złapałem bakcyla bespoke. W planach pierwszy projekt - spodnie:) Cieszę się, że mamy w Polsce grono osób dla których ubiór ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.