Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Forum obserwuję już jakiś czas, dopiero teraz sie ujawniam.

Cieszę się, że jest w interniecie takie miejsce, gdzie można sie spotkać z entuzjastami dobrze pojętej mody meskiej.

Krawaty to moja słabość tak samo buty oraz stosownie dobrane skarpety:), chyba udziela mi się również włoski styl - przykrótkie (jak na klasyczne wymagania) spodnie oraz lekko przyciasne marynarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Podobnie jak niektórzy, forum czytam od dłuższego czasu,

jestem miłośnikiem klasycznej męskiej elegancji, jednak lubię też całkowicie casualowe zestawienia inspirowane klasyką.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Również czytam forum od pewnego czasu i chociaż dopiero raczkuję w świecie klasycznej elegancji,

już mogę stwierdzić, że moją domeną będą zestawy bardzo kolorowe, z powiedzmy "młodzieńczym zadziorem" :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Również czytam forum od pewnego czasu i chociaż dopiero raczkuję w świecie klasycznej elegancji,

już mogę stwierdzić, że moją domeną będą zestawy bardzo kolorowe, z powiedzmy "młodzieńczym zadziorem" :)

Pozdrawiam

Witamy! Zapraszamy do "udzielania się" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.

Trafiłem tutaj w sumie przypadkiem, szukając w internecie zdjęć/ilustracji przedwojennych garniturów, poczytałem trochę i stwierdziłem że dużo tu przydatnej wiedzy, więc warto się zarejestrować żeby było łatwo śledzić dyskusje prowadzone na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.

Trafiłem tutaj w sumie przypadkiem, szukając w internecie zdjęć/ilustracji przedwojennych garniturów, poczytałem trochę i stwierdziłem że dużo tu przydatnej wiedzy, więc warto się zarejestrować żeby było łatwo śledzić dyskusje prowadzone na forum.

Witamy, mamy nadzieję, że zagościsz tu na dłużej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panowie

Witam się ze wszystkimi :)

Na forum zaglądam regularnie od jakiegoś czasu. Cieszy mnie, że jest jeszcze wielu mężczyzn, ceniących sobie elegancki i wyrafinowany styl życia. Mam nadzieję, że niebawem BWB będzie elitarnym klubem, o którym pojęcie będą mieli, nie tylko jego członkowie.

Moje uszanowanie

Mateusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

wyrazy uznania oraz klasyczne - dzień dobry.

Temat męskiej elegancji staje się coraz bardziej mi bliski, stąd też obecność tu moja. Wachlarz poruszanych tematów, jak i doświadczenie użytkowników zachęcają do zgłebiania zakamarków Forum.

Unosząc kapelusz

Andrew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.