Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panów!

Już jakiś czas przeglądam te forum, postanowiłem się zarejestrować i od czasu wrzucić może jakiś zestawik. Trzeba być aktywnym, a nie biernym (oczywiście z głową)

Niech nie zmyli was mój wiek, Air Maxów/Vansów i dresów nie zamierzam wrzucać :D

Mam nadzieję, że zostanę w miarę ciepło przyjęty i czas spędzony na tym forum będę miło wspominał!

Pozdrawiam, Łukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum. Nie będę oryginalny mówiąc, iż do tej pory byłem anonimowym "podglądaczem", który w końcu zdecydował się dołączyć do grona forumowiczów. Mam nadzieje, że aktywny udział w dyskusjach przyczyni się do wzrostu mojej świadomości ubioru, a sam będę miał okazję obcować z ludźmi, dla których zainteresowanie męskim stylem jest jednym z życiowych priorytetów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo!

Na początku pragnę zaznaczyć, że bardzo cieszę się, że dane mi było otrzymać zaproszenie na portal o tematyce tak zbliżonej moim zainteresowaniom. Cieszę się, że jest w Internecie społeczność oddana klasycznej elegancji i stylowi życia.

Ufam, że będę w stanie wnieść coś w życie tego forum, a przede wszystkim nauczyć się jak najwięcej.

Tytułowo więc, "celem przedstawienia", pochodzę ze Śląska, studiuję komunikację medialno-kulturową w Warszawie. Wśród szerokiej gamy zainteresowań, warto wymienić przede wszystkim: gastronomię (alkoholoznawstwo, barmaństwo klasyczne), protokół dyplomatyczny, modę, fotografię, muzykę (wokal, instrumenty perkusyjne) i sport (bilard, tenis).

Chwilowo "bezrobotny", szukam zatrudnienia, natomiast od paźdzernika wracam na studia i do działalności naukowej.

Tyle celem przedstawienia, chciałem po prostu powiedzieć "dzień dobry!" i serdecznie pozdrowić.

Do przeczytania w dyskusjach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, gdzie tu nadużycie ... Rzeczywiście, zostałem przez kogoś zaproszony do rejestracji i był to gest życzliwości, nazwijmy to. Poczta pantoflowa działa właśnie dzięki życzliwości ...

Natomiast nie było to zaproszenie, jakie znane jest przez internautów, tj. wysłanie do kogoś linka, który upoważnia go do rejestracji na pewnej stronie.

To dla mnie jest właśnie nieścisłość. Nadużyciem byłoby, gdybym powiedział, że szanowny Pan xkoziol mnie zaprosił i zapierał się przy tym "ręcyma i nogyma".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

melduje się kolejny, dotychczasowy, oglądacz. Cieszę się, że mogę dołączyć do tak szacownego grona. Wiele się nauczyłem czytając wasze wypowiedzi i szczerze mówiąc liczę na więcej. Od siebie dołożę małą cegiełkę tu i tam. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Wilkomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, że dołączyliście do forum. :)

Czytam czytam i miliony pytań się pojawiają.

Zwłaszcza obuwniczych (próbuje wybrać numer 1 warszawski)

i marynarkowych (próbuje wybrać numer 1 fachowości w doborze i sugestii wyboru, ponieważ jestem dość foremny.

Znaczy kwadratowy;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kpt.kliper

Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego niezwykłego forum.

Nareszcie znalazłem miejsce, w którym można się bezwstydnie oddawać fetyszowi, którym w moim przypadku są buty... I oczywiście podglądać, jak to robią inni... ;)

Pozdrawiam

Kliper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nakazuje podstawowa kindersztuba, zanim coś napiszę na forum postanowiłem skrobnąć kilka słów o sobie, znaczy przedstawię się trochę.

Jestem po 40 ( ponoć nie wyglądam na tyle i w związku z tym nie wiem czy mogę już swobodnie nosić fular czy nie :-) ), ojciec 2 dzieci i mąż wciąż tej samej kobiety ... .

Od pewnego czasu zaczęło być ważne dla mnie jak się ubieram i co ciekawe odkryłem, że fajnie jest "grzebać" w ciuchach chodzić po sklepach w poszukiwaniu tego czegoś - chyba zacząłem lepiej rozumieć kobiety.

Nie znaczy to, że wcześniej ubierałem się jak "łajza" choć prawdę mówiąć moje preferencje kończyły się na dżinsach, T-shirtach i Martensach, no może jeszcze jakiś kaszkiet na głowę.

Trafiłem tu bo szukam swojego stylu - elegancji z nutką nonszelancji i orginalności. Dżinisy z koszulką są takie oklepane i nudne a dobrze ubranych facetów na ulicach Wrocławia (bo tu mieszkam ) co kot na płakał.

Panowie kłaniam się a Panie całuję w rekę (tak, uważam że ten zwyczaj jest wart pielęgnacji)

Witam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

poszukiwałem na internecie właśnie takiego forum jak to, widać, że ludzie są tu aktywni i otwarci. :)

Jako, że jestem nowy i mam zamiar również zacząć się udzielać napiszę kilka słów o sobie..

Nazywam się Adam (chyba gdzieś w profilu to pisze), mam dopiero 19 lat i mam nadzieję, że nie będzie to Wam przeszkadzało gdyż, widzę, że większość osób tutaj jest po prostu starsza ode mnie.

Jako, że dopiero wstępuję w "Wielki Świat" mam nadzieję troszeczkę poduczyć się od Was drodzy forumowicze na wiadomy temat - ubioru.

Mam zamiar również zainwestować w siebie, jako, że jeszcze nie zarabiam nie będzie to łatwe. Ale mam nadzieję, że nie będzie to przeszkodą i pomożecie porządnie (w każdym tego słowa znaczeniu) się ubrać. :)

Do niedawna ubierałem się w sposób "byle by było" ale kilka miesięcy temu postanowiłem to zmienić! Tak też trafiłem na forum.. :) Dzięki za uwagę i mam nadzieję, że będzie tak jak się zapowiada. :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiaj dostałem maila z informacją o aktywowaniu mojego konta na forum - śpieszę więc z pierwszym postem. Mam na imię Łukasz, mieszkam na stałe w Lublinie. 27 lat. Miło mi, że forum takie powstało, tym bardziej miło, że mogę z niego korzystać! A zamierzam skorzystać, gdyż elegancji i umiejętności doboru ubioru chciałbym się nauczyć, między innymi uczestnicząc w dyskusjach na tym forum. Jestem fanem Leopolda Tyrmanda, który w latach 50 ubiegłego wieku tworzył ostoję elegancji wśród ogarniającej nasz kraj szarości prlu. Był człowiekiem niezwykle inteligentnym i zawsze dbającym o swój wygląd zewnętrzny. Można się o tym przekonać czytając jego dzienniki z 1954 r., lub słynną powieść "Zły".

Styl lat przedwojennych i w ogóle historia II Rzeczpospolitej zawsze mnie fascynowały byłem niezwykle mile zaskoczony czytając wywiad w Angorze z Panem Romanem Zaczkiewiczem. Nigdy wcześniej nie miałem okazji porozmawiać z mężczyzną i męskiej modzie, a tu czytam o forum na którym mężczyźni wymieniają się takimi informacjami!

Od czego zacząć? Gdzie szukać? Co czytać? Obawiam się trochę, że sam - przynajmniej na początku - nie będę potrafił wnieść wiele od siebie, wolałbym najpierw zorientować się jak inni wybierają np. garnitur, dobierają buty, nauczyć się odróżniać tiul od flaneli. W chwili obecnej niewiele mi to mówi. Pytam więc na starcie - czy dobrze trafiłem? Być może forum przeznaczone jest wyłącznie dla osób, które mają doświadczenie w temacie męskiej mody, są wyposażone w szafę pełną zestawów na każdy dzień i nie ma tutaj miejsca dla chcących dopiero kupić swój pierwszy garnitur "na miarę"?

Będę wdzięczny za wszelkie informacje i sugestie. W końcu nikt nie urodził się ubrany we frak, każdy kiedyś musiał zacząć dbać o swój wygląd. A skoro można skorzystać z wiedzy doświadczonych w tym osób (na co liczę) to chętnie posłucham jak inni rozpoczęli swoją "przygodę" z klasyczną modą męską.

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.