Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Przepraszam że dopiero teraz ale wcześniej temat umknał mojemu oku.

Mam 25 lat, projektant , fotograf, grafik. Syn w drodze więc i na krawaty przyszedł czas.

Mam troche doswiadczenia z szyciem ubran (nazwać to casual nawet to byloby mocne naduzycie).

Z modą związany od zawsze, wszystko przez moją Mamę która dobierała mi jak pacholęciem byłem skarpetki pod kolor koszulki. Przeszedłem róźne etapy, ale teraz , pierwszy raz jestem pewien w czym czuję sie naprawdę dobrze.

Kocham kapelusze - chodze w nich praktycznie od 13 roku zycia.

Reprezentuje stolicę, mieszkam w wołominie od paru miesięcy.

Ubrania nie służą dla mnei tylko do noszenia, lubie na nie również patrzeć - kolekcjonuję.

Wraz z uplywem czasu, będę wrzucał oferty wymian cukiereczków z nietrafionym rozmiarem.

Chętnie pomogę przy forumowych sesjach zdjęciowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Przepraszam że dopiero teraz ale wcześniej temat umknał mojemu oku.

Mam 25 lat, projektant , fotograf, grafik. Syn w drodze więc i na krawaty przyszedł czas.

Mam troche doswiadczenia z szyciem ubran (nazwać to casual nawet to byloby mocne naduzycie).

Z modą związany od zawsze, wszystko przez moją Mamę która dobierała mi jak pacholęciem byłem skarpetki pod kolor koszulki. Przeszedłem róźne etapy, ale teraz , pierwszy raz jestem pewien w czym czuję sie naprawdę dobrze.

Kocham kapelusze - chodze w nich praktycznie od 13 roku zycia.

Reprezentuje stolicę, mieszkam w wołominie od paru miesięcy.

Ubrania nie służą dla mnei tylko do noszenia, lubie na nie również patrzeć - kolekcjonuję.

Wraz z uplywem czasu, będę wrzucał oferty wymian cukiereczków z nietrafionym rozmiarem.

Chętnie pomogę przy forumowych sesjach zdjęciowych.

Miło Cię poznać. Przedstawiłeś się na bogato, miło :).

Co projektujesz? Pokażesz efekty swojego szycia? nawet jeśli nie do końca zgodne z linią forum ;).

Ale nie będziesz wrzucał linków do aukcji z allegro z kilkudziesięcioma nietrafionymi zakupami raz na miesiąc? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolejnego Lubliniera-lubelaka. Widzę, że grupa z Koziego grodu coraz silniejsza. może w końcu jakieś spotkanie? Lubelski oddział BwB?

Arkadyjczyk

No proszę, więc dziki wschód ma swoją reprezentacje na forum! Bardzo się cieszę! Kto jeszcze z Lublina? Myślę, że zacząć trzeba od spotkania, może już sie takie odbywają? Może przyjść można? Czy jest jakiś osobny wątek/temat założony przez lubelaków-lublinierów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolejnego Lubliniera-lubelaka. Widzę, że grupa z Koziego grodu coraz silniejsza. może w końcu jakieś spotkanie? Lubelski oddział BwB?

Arkadyjczyk

No proszę, więc dziki wschód ma swoją reprezentacje na forum! Bardzo się cieszę! Kto jeszcze z Lublina? Myślę, że zacząć trzeba od spotkania, może już sie takie odbywają? Może przyjść można? Czy jest jakiś osobny wątek/temat założony przez lubelaków-lublinierów?

Zapraszamy do przewodnika miejskiego, tam jest cały wątek Lublin, głownie o krawcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór panowie. Mi także umknął ten wątek, dlatego przedstawiam się z małym opóźnieniem.

Również od jakiegoś czasu podglądałem to forum, aż wreszcie postanowiłem się zarejestrować. Jestem miłośnikiem m.in. szelek, płaszczy i kapeluszy. Ostatnio przekonuję się do kwiatów w butonierce na co dzień (wcześniej praktykowałem tylko na wyjątkowe okazje).

Zainteresowany męską elegancją byłem niemal od dziecka, choć w latach "szczenięcych" nie zawsze starczało determinacji (a często i gotówki) aby styl utrzymać. Dość powiedzieć, że i otoczenie nie do końca sprzyjało. W wieku lat 16 nabyłem swój pierwszy płaszcz. Długość do kostek, ciemnozielony z dość szerokimi wyłogami. Dawno nie ma po nim śladu ale reakcja kolegów na ten strój - bezcenna, okraszona ponadto wieloma plugawymi określeniami oraz groźbą zakończenia znajomości :).

Szczęśliwie, przetrwałem i przyznam, że wchodzę w temat coraz głębiej, także dzięki Wam i temu forum. Dziękuję za tryliony bezcennych wskazówek i interesujących dyskusji.

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moje imię Dariusz. Lat 27 niebawem. Przeglądam forum od dwóch dni, a ponieważ nie lubię korzystać anonimowo z cennych rad, śpieszę z przywitaniem. Na forum trafiłem nieprzypadkowo, gdyż bezpowrotnie minęły dla mnie czasy bezwiednego doboru ubioru. Oczywiście są to dopiero zalążki, ale mam nadzieję, że przysłowie "czym skorupka za młodu..." może jeszcze w moim wypadku mieć zastosowanie. Z pobieżnej analizy pochodzenia użytkowników forum wnioskuję, że jestem jedynym bądź nielicznym przedstawicielem miasta Opola.

Trafiłem na forum nieprzypadkowo, bo aktualnie staram się skomponować pierwszy garnitur na miarę. Chęć określenia własnych upodobań w tej kwestii przenosi się naturalnie na ubiór codzienny.

Mam nadzieję, że z czasem będę mógł aktywniej uczestniczyć w dyskusjach.

Pozdrawiam serdecznie

Dariusz - darayavahus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie po kolei - od tego wątku winienem był zacząć, ale jakoś mi to umknęło.

Dwudziestojednoletni student medycyny na krakowskim Collegium Medicum. Projektuję też strony internetowe - po ojcu odziedziczona żyłka do designu i poczucie estetyki (które staram się też przelewać na ubrania w jakiś sposób, stąd moja obecność tutaj).

Oprócz tego pogrywam trochę na basie i klawiszach, wsłuchując się tęsknie w skandynawskich (choć nie tylko) jazzmanów, z przykrą świadomością, że tak jak oni nigdy grał nie będę - ale przykrość trwa tylko chwilę, bo grają pięknie.

Na razie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nie porównywać się do innych wykonawców, bo wcale nie daje to wiele dobrego. :) No chyba, że do takich gorszych, np. Ravel był kiepskim pianistą; gdy nauczę się trzeciej części jego Sonatiny, będę mógł powiedzieć, że jestem lepszym pianistą od Ravela. :D

Pozdrawiam, Dr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

ja również jak wielu przede mną w tym temacie, przez długi czas wyłącznie czytałem forum. Teraz postanowiłem się ujawnić, w przyszłości na pewno prześlę zdjęcia obstalowanej garderoby. Z początku będą to pewnie rękawiczki i buty, w miarę możliwości garnitury. Dziękuję wszystkim z większą wiedzą ode mnie, dzięki waszym postom garnitury przestały mi się jawić jako sztampowy nudny ubiór biurowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

31-latek z małego miasteczka w pobliżu Katowic, miłośnik dobrej kuchni i dobrej literatury.

Jeszcze kilka tygodni temu garnitur i krawat były dla mnie smutną koniecznością. Na szczęście odkryłem świat klasycznej elegancji, który mnie oczarował. Staram się więc nadrobić zaległości możliwie szybko, w czym bardzo pomaga to forum - za co dziękuję.

Pozdrawiam wszystkich! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.

Miło znaleźć tak dobre forum, a jeszcze milej móc do niego dołączyć.

Mam trzydzieści pięć lat. Bardzo lubię klasyczną elegancję, dobrą klasyczną francuską kuchnię plus francuskie wino oraz architekturę miasta gdzie mam szczęście mieszkać od ponad sześciu lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.