Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

długo mnie nie było aktywnie na forum i jestem ponownie. Sporo się zmieniło, ja się zmieniłem, mój styl wyewoluował w inną stronę, niż ortodoksyjnie pojmowana klasyczna męska elegancja.

Interesują mnie wszelkie przejawy stylu oparte o szeroko rozumianą klasykę. Na temat ortodoksji chętnie podyskutuję - tutaj, jako bierny czytelnik forum też zauważam różne zmiany.

Rzeczowa i czasami bolesna krytyka mi nie przeszkadza. Natomiast wyraźnie przeszkadzają mi niemerytoryczne, czasami złośliwe, czasami głupie odzywki i dowcipy.

Interesuje mnie również pragmatyczna strona stroju i ubierania się. Bespoke, chociaż ostatnimi czasy nie stosuję, zaliczam do tej pozytywnej i to bardzo kategorii. Jednak są też inne aspekty, a świat nie jest czarno-biały.

pozdrowienia Vislav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze wrociles, tylko nie wiem czy to oznacza ze forum zmienilo sie na lepsze, czy Ty na gorsze :P

Normalka, zazwyczaj z wiekiem nasz charakter staje się coraz bardziej paskudny, czyli w rozumieniu otoczenia na gorsze - niestety :mrgreen:

Samo forum stało się bardziej otwarte na odmienność poglądów, chociaż niektóre mechanizmy, jak w dobrym starym szwajcarskim zegarku, pozostały :roll:

dziękuję hurtem za wszystkie dotychczasowe pozdrowienia

i również pozdrawiam

Vislav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Forumowiczów z zaśnieżonego Krakowa ;)

Czytuje forum od jakiegoś czasu - dzisiaj zdecydowałem się na 'ujawnienie'. Ciesze się, że jest miejsce w którym my, dopiero uczący się elegancji, możemy poznać odpowiedzi na wiele nietypowych dla większości osób pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Moda meska w formie klasycznej zainteresowalem stosunkowo niedawno, ale przyznam szczerze temat pochlonął mnie kompletnie. Ciekawi mnie klasyka, ale sklaniam sie ku bardziej casualowemu biegunowi stylu. Mam nadzieje, ze jest tu miejsce i dla takich forumowiczow. Forum czytam od jakiegos czasu i jest to miejsce, gdzie mozna znalezc wiele ciekawych tematow. Mam nadzieje, ze duzo sie tu jeszcze naucze. Pozdrawiam, Krzysiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.