Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Forum przeglądam od pewnego czasu i ...

Znamy się mało... więc może ja bym powiedział parę słów o sobie - najpierw. Urodziłem się... urodziłem się w Małkini, w 19.. roku, w lipcu. Znaczy, w połowie lipca... właściwie w drugiej połowie lipca, właściwie... dokładnie 17 lipca. No... to tyle może o sobie - na początek... Czy są jakieś pytania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już trochę siedzę, ale uznałem, że czas trochę bardziej zaangażować się w życie forum. :-)

Witam serdecznie.

Hobbystycznie bloguję i prowadzę szkolenia z zakresu pierwszej pomocy/ home security. Zawodowo zajmuję się bezpieczeństwem w pewnej (południowo) koreańskiej korporacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywitam się z Państwem również ja. Moda jest moim hobby odkąd pamiętam. Jestem wielbicielem wyrobów hand made, rzemieślnictwa. Brat mojego pradziadka przez całe życie zajmował się garbarstwem w zakładzie szewskim. Część mojej dalszej rodziny produkuje do dziś buty, nie klasyczne niestety. Bardzo lubię klasyczny styl włoski i brytyjski, bespoke. Doceniam również styl i filozofię japońską, szczególnie chyle czoła przed takimi domami mody i designerami jak Rei Kawakubo ( comme des garcons) oraz Yohji Yamamoto. Uwielbiam przyrodę, naturę i roślinność w sztuce, z tym też związana jest moja praca. Przez pewien czas zajmowałem się doradztwem z zakresu doboru zapachu w firmie szkoleniowej ds. wizerunku, perfumy to mój konik :) Czytam książki filozoficzne, historyczne i publicystyczne, interesuję się PRem, marketingiem w biznesie, reklamą i filozofią. Cenię tradycję, ale nie zamykam się na nowoczesność.

Oprócz tego lubię aktywność fizyczną, kocham koszykówkę, football amerykański ( dwa lata w Devils Wrocław) oraz crossfit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów !

Wasze forum pochłonęło mi calutki weekend, kiedy rano w sobotę trafiłem na blog Macaroni Tomato(natemat.pl) później na wasze forum to przecierałem oczy ze zdumienia że istnieje taka fajna społeczność ludzi zainteresowana "klasyczną męską elegancją".

Fajnie jest móc dołączyć do was, mam nadzieje że w niedługim czasie zobaczymy się na jakimś spotkaniu forumowym a może i w klubie ;)

P.s Macaroni dzięki za wpis "Guru fitnessu" dziś mam 26 lat i kosmiczną nadwagę ale podejmuję rękawicę i walczę z zbędnymi kilogramami.

Pozdrawiam

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Wspaniałe forum. Od kiedy wpadłem na nie przypadkiem niecałe 2 miesiące temu odwiedzam prawie codziennie. Ciągle się uczę, ale sumiennie, chociaż temat obszerny i wiele jeszcze przede mną. Moja szafa przechodzi częściową czystkę ale chyba nie narzeka na nowych lokatorów :D

No i dłużej już w mrokach siedzieć nie mogłem, wolę być po stronie zarejestrowanych i aktywnych :P

Pozdrawiam!

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc i ja się przywitam!

 

   Nazywam się Bartek i jestem z Wrocławia. Co mnie cieszy, widzę coraz większy "wrocławski front" na forum ;) Pewnie jak wielu, trafiłem tu przez macaroni tomato które śledzę od dawna. Na co dzień zajmuję się logistyką a w wolnych chwilach basket i jeżdżenie po Polsce za drużyną Śląska :D

   Natomiast z kwestii prawdopodobniej bardziej Was interesujących - jestem w trakcie realizacji swojego pierwszego zamówienia we wrocławskim Twinsie,

 

pozdrowienia ze słonecznego Wrocławia

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Forum śledzę od jakiegoś czasu i już czuje na sobie jego wpływ...

Wszystko zaczęło się od "rozglądania się za garniturem na wesele", a potem już poszło...

Obecnie jestem w trakcie powolnej przemiany zawartości własnej szafy ze zwykłych dżinsów+polo+bluza/sweter w bardziej smart casual. Wiek robi swoje chyba.

Liczę na wyrozumiałość jeśli czegoś nie będę wiedział.

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
Na forum trafłem już ponad 1,5 roku temu, kiedy na początku studiowania miałem bardzo dużo czasu. Ponadto postanowiłem trochę zrewolucjonizować moją pustą wtedy, studencką szafę i czytałem, czytając trafiłem na wiele ciekawych stron i między innymi, i tu ;)
Minęło dużo czasu, dużo rzeczy nowych pojawiło się w mojej szafie i dlatego postanowiłem wziąć czynny udział w życiu Forum.
Chciałem się więc serdecznie ze wszystkimi przywitać.

Pozdrawiam
Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.