Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Załączony artykuł znam bardzo dobrze i nigdy nie rozpoczynam listów ani e-maili skierowanych do pojedynczego odbiorcy od "Witam" (zwykle używam formy "Szanowny panie doktorze/profesorze" - podług tytułów naukowych - za wyjątkiem magistrów, wówczas poprzestaję na "Szanowny Panie"). Z jakiegoś powodu taka forma przywitania się na forum wydała mi się stosowna.

Rozumiem, że Bartek jako osoba o dłuższym stażu na forum poczuła się obrażona niczym profesor Bralczyk witany przez studenta. W takiej stytuacji najmocniej przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyznacznikiem jest tu dla mnie "miejsce" skąd te zmiany "wychodzą" W moim rodzinnym domu pielęgnowało się "język ojczysty", ale nie znaczy to, że wśród moich kolegów nie było piewców "poszłem" reasumując fakt, że wielu ludzi uznaje dres jako strój codzienny nie jest dla mnie wyznacznikiem tego, że może faktycznie po co to "prasowanie" etc.. Jeżeli nie "MY" tu, to kto..?:)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyznacznikiem jest tu dla mnie "miejsce" skąd te zmiany "wychodzą" W moim rodzinnym domu pielęgnowało się "język ojczysty", ale nie znaczy to, że wśród moich kolegów nie było piewców "poszłem" reasumując fakt, że wielu ludzi uznaje dres jako strój codzienny nie jest dla mnie wyznacznikiem tego, że może faktycznie po co to "prasowanie" etc.. Jeżeli nie "MY" tu, to kto..?:)!

Wypadałoby zatem np. pierwsze zdanie wypowiedzi rozpocząć wielką literą i zakończyć je kropką, a nadto wykazać troskę o interpunkcję. ;-)

"Witam" w relacjach internetowych ma swoiste przeznaczenie, jest w pewnym sensie bezpieczne kiedy nie wiadomo, czy napisać "cześć" czy "dzień dobry", ot takie "helo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim !

 

Tak jak pewnie większość trafiłem tu dość okrężnymi ścieżkami. W zasadzie mógłbym się podpisać obiema rękami pod tym co napisał gnaeus. Chociaż pierwsze kroki już poczynione. Porządny (mam nadzieję) garnitur się szyje, czekam na dostawę butów, przygoda rozpoczęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Serdecznie witam wszystkich forumowiczów.

 

Jako że rozpoczynam swoją przygodę cieszę się że trafiłem właśnie tutaj. Wile tematów i wątków już przeczytałem, ale równie dużo zostało mi jeszcze do przeczytania. Będzie mi niezmiernie miło tworzyć własny styl w waszym gronie.

 

Pozdrawiam

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.