Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Witajcie, dzisiaj założyłem w tym serwisie, jednak znam tą stronę już od jakiegoś miesiąca, mój dobry przyjaciel i kuzyn zarazem polecił mi tą stronę i od razu mi się spodobała. Jestem Dawid, mam 17 lat, więc będę chyba jednym z młodszych członków forum. No ale nie znaczy to, że poziom wypowiedzi na forum od razu spadnie. W życiu staram się wypowiadać tylko na kwestiach na których się znam, modą męską interesuję się na poważnie od całkiem niedawna, chociaż garniturów już w życiu już kilka miałem. Bardzo podoba mi się społeczność na tym forum i będę starał wnieść w nie coś dobrego, a także samemu skorzystać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

jestem Tomek, mam 25 lat i dopiero zaczynam przygodę w świecie dorosłej męskiej elegancji.

W pewnym momencie dotarło do mnie, że same koszule, swetry i jeans'y w szafie przestają mi wystarczać

i zacząłem chcieć czegoś więcej. Zwróciłem się z pomocą do wujka Google, który i tym razem mnie nie zawiódł.
Buszując po internecie w poszukiwaniu modowych inspiracji miałem przyjemność trafić na forum But w Butonierce.

Przeglądam forum od miesiąca, póki co po cichu, nie zwracając na siebie uwagi.

Przez ten czas sporo się dowiedziałem, a moje pojęcie o modzie zaczyna się powoli kształtować.

Staram się czerpać z forum jak najwięcej, mam nadzieję, że poszerzając moją wiedzę, wkrótce sam będę w stanie

wypowiadać się z sensem na poruszane na forum tematy, a może nawet uda mi się komuś pomóc lub doradzić

w oparciu o własne doświadczenia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W pierwszym poście chciałbym się przywitać i pogratulować  świetnego forum. Jeszcze parę lat temu nie było prawie żadnych stron o modzie męskiej, a teraz mamy dostęp do tak bogatego źródła informacji i to jeszcze z możliwością dyskusji. Z modą męska mniej lub bardziej klasyczną jestem związany już od ładnych paru lat, w tym również zawodowo. Interesuję się również winiarstwem, winoroślarstwem i miodosytnictwem. Jakby co mogę służyć pomocą w tych dziedzinach :)

Pozdrawiam i do zobaczenia na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry.

Na forum trafiłem jakiś czas temu, ale dopiero dzisiaj zdecydowałem się  zalogować : )

Duzo mozna się tutaj ciekawego nauczyć o męskiej elegancji, takze ostatni czasy do porannej kawy świetna lektura.

Az wstyd czlowiekowi jak przypomni sobie wczesniejszy swój ,,poprawny'' ubiór.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.