Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

WItam serdecznie i od razu pytam z pewną dozą nieśmiałości czy Panie też tutaj witacie, czy w ogóle kobiety mają prawo wypowiadania się w tym jakże elaganckim, ale jakby nie patrzeć wyjątkowo męskim miejscu w sieci internetowej. Jesli tak to będzie mi bardzo miło. Jestem Natalia, dla przyjaciół Tola. pozdrawiam:).

 

Witaj Natalio,

 

podoba mi się zdrobnienie Twojego imienia.

 

Mam do Ciebie pytanie:

 

Na co zwracasz uwagę u przedstawicieli „płci brzydkiej”?

 

Pozdrawiam

 

Tadek

 

PS - sądzę, że niewiasty wniosłyby do tego forum wiele pożytecznych uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam serdecznie i od razu pytam z pewną dozą nieśmiałości czy Panie też tutaj witacie, czy w ogóle kobiety mają prawo wypowiadania się w tym jakże elaganckim, ale jakby nie patrzeć wyjątkowo męskim miejscu w sieci internetowej. Jesli tak to będzie mi bardzo miło. Jestem Natalia, dla przyjaciół Tola. pozdrawiam:).

 

Witam ponownie Natalio (chyba jestem za stary, żeby używać formy „Tola”),

 

zapraszam tutaj: http://forum.butwbutonierce.pl/topic/2545-%E2%80%9Epozna%C4%87-pana-po-cholewach%E2%80%9D/

 

Wpisy naszych kochanych białogłów będą mile widziane. ;-) :wink: ;-)

 

Pozdrawiam

 

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Z tej strony małoletni amator elegancji. Dlaczego małoletni? Ponieważ liczę zaledwie 16 wiosenek. Pewna znajoma powiedziała mi, że jestem wstępem do dżentelmena, choć sam się za takiego nie uważam. O sobie dodam tyle, że lubię dobrą książkę. Mam nadzieje, że tutaj wraz z forumowym gronem, poszerzę swoje horyzonty elegancji i manier.

 

Pozdrawiam Tytus.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również - po niekrótkim okresie przeglądania forum, i (szczerze) z niemałymi oporami - wreszcie postanowiłem dołączyć do waszej grupy. Liczę na wiele inspiracji z waszej strony, poszerzania swojej wiedzy/świadomości i mam nadzieję, że w niedługim czasie sam będę mógł to i owo zaprezentować do waszej opini. WITAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znalazłam ale dzięki wam wiem czego chce...

 

krótko o moich poszukiwaniach...zanim was znalazłam zamówiłam oxfordy Lan-Kars -odesłane , kolejne zamówione po tym jak na was wpadłam  monki Grenson- niestety tez odesłane...a ze w przyszłym tygodniu koniecznie muszę mieć płaskie buty na wyjazd (w szpilkach  nie dam rady przetrwać trzech dni) więc czekam na zamówione buciki które urzekły mnie szafirowym kolorem ( z ich jakością pewnie będzie różnie ale jak mus to mus)...na porządne włoskie ewentualnie angielskie buciki jeszcze przyjdzie czas ...

 

 

a zatrzymam się bo .... Babsko , dla którego w garderobie mogłyby istnieć jedynie koszule ,ołówkowe spódnice i spodnie na kant musi się tu dobrze czuć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

wolę formę „Tadek”. Wiesz, ja wujka Gogla bardzo dobrze znam. Po cichu liczyłem na dowcipną odpowiedź Joanny.

  Niemniej jednak dziękuję za odpowiedź.

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna się spóźniła z odpowiedzią...facety sobie sami wytłumaczyli ;)

mogę jedynie dodać ze spódnica ołówkowa to takie( zazwyczaj nudne) ustrojstwo, w którym trudno  zrobić większy krok albo wejść szybko  po schodach bez pytania typu : " nie za ciasna ta spódniczka "? :)

...  a noszę właściwy rozmiar-;)

 

ustrojstwo wąskie jest i tyle

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znalazłam ale dzięki wam wiem czego chce...

 

krótko o moich poszukiwaniach...zanim was znalazłam zamówiłam oxfordy Lan-Kars -odesłane , kolejne zamówione po tym jak na was wpadłam  monki Grenson- niestety tez odesłane...a ze w przyszłym tygodniu koniecznie muszę mieć płaskie buty na wyjazd (w szpilkach  nie dam rady przetrwać trzech dni) więc czekam na zamówione buciki które urzekły mnie szafirowym kolorem ( z ich jakością pewnie będzie różnie ale jak mus to mus)...na porządne włoskie ewentualnie angielskie buciki jeszcze przyjdzie czas ...

 

 

a zatrzymam się bo .... Babsko , dla którego w garderobie mogłyby istnieć jedynie koszule ,ołówkowe spódnice i spodnie na kant musi się tu dobrze czuć ;)

 

Jeśli mogę być pomocny w poszukiwaniu w/w butów: http://www.crownhillshoes.com/categoria/botas/

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Gdy przeglądałem to subforum kilkanaście minut temu, nie mogłem się dopatrzyć tematu powitalnego wśród tych przyklejonych. Teraz widzę, więc przedstawię się raz jeszcze.

 

Kilka miesięcy temu zainteresowałem się tematem mody męskiej, obecnie jestem na etapie dość radykalnych zmian w zawartości mojej szafy. Wyleciały z niej również rzeczy kupione półświadomie, już po pierwszym zainteresowaniu tematem, ale np. niedopasowane. Czasem nie mogę wyjść z podziwu jak mogłem chodzić tyle lat w ciuchach albo dwa rozmiary za dużych, albo zupełnie brzydkich. W najbliższej przyszłości chciałbym postawić na ubrania możliwie jak najbardziej uniwersalne, dopasowane i zadowalające jakościowo.

 

Na forum trafiałem już wielokrotnie, jednak dopiero dzisiaj głębiej się zaczytałem i podjąłem decyzję o rejestracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.