Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na forum! Mam na imię Przemek, mieszkam w Wielkopolsce niedaleko Konina. Do tej pory przeglądałem BWB jako gość!

 

Do zarejestrowania na forum skłonił mnie szerokopojęty temat savoi vivre'u. Poszukuję informacji na temat dobrych manier, więc będę pytał :) Pozdrawiam wszystkich, a na Nowy Rok życzę Wszystkiego Co Najlepsze!!!! Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, w temacie elegancji stawiam pierwsze kroki, na razie częściej jeszcze w butach sportowych niż eleganckich :)

Mam zamiar dokształcić się dzięki Wam w tym nowym dla mnie temacie, zasypywać pytaniami i skrzętnie uzupełniać swoją garderobę o bardziej szykowne ubrania niż bluzy.

 

pozdrawiam i do zobaczenia w tematach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Również nieco spóźnione - witałem się po raz pierwszy w jednym z wątków w dziale Bespoke - ale absolutnie serdeczne :) Mam na imię Mateusz, swoją przygodę z marynarką jako wstępem do męskeij elegancji zacząłem od szkolnego mundurka. Potem, z braku świadomości, trwałem w "hibernacji" ubierając się na informatyka (którym, będąc programistą, jestem), ubierając na grzbiet czarny sztruks na jesień/zimię i jasny len na wiosnę/lato. Teraz powoli zabrałem się za drogę w lepszym kierunku :)

 

Od razu dzięki serdeczne za Waszą pomoc - i tą w moich wątkach, i tą, z której korzystam przeglądając archiwalne dyskusje!

 

Pozdrawiam,

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tu już bazgrzę i bazgrzę i fotki zamieszczam od pewnego czasu, a zapomniałem o najważniejszym, czyli

grzecznym "dzień dobry". Fakt, już w przedszkolu miałem z tym problem ;-)

W końcu jednak znalazłem odpowiednie miejsce na forum, gdzie mogę to uczynić i wychodząc z założenia, że lepiej późno niż wcale.... 

Witam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Koledzy!

 

BwB przeglądam prawie od 2 lat , dopiero niedawno postanowiłem się zarejestrować. W oparciu min o Waszą wiedzę, sukcesywnie zmieniam swoją garderobę robiąc przemyślane zakupy jednocześnie wyzbywając się ‘starych’ ubrań. Oczywiście początkowo nie ustrzegłem się błędów kupując gorszej jakości rzeczy, jednak z czasem dorosłem do tego, że więcej wcale nie znaczy lepiej.
 

Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoficjalnie już się przywitałem w innym dziale, ale tutaj też wypada. Jestem Marcin i jestem studentem mieszkającym w Warszawie i jednym z moich zainteresowań jest właśnie męska elegancja. Od pewnego czasu jedynie czytałem forum, ale postanowiłem się uaktywnić, bo skoro jestem aktywny na uczelni, to dlaczego i nie pogłębić jeszcze swoich innych zainteresowań. Wciąż uczę się elegancji, mój styl ewoluuje, ale jest na dobrej drodze. Jeszcze kilka lat temu miałem przekonanie, że dobrze byłoby wyjątkowo się ubierać, ale wolałem się nie wyróżniać. Do pewnych kwestii trzeba dojrzeć. 

Kończąc już ten wywód, pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

jakiś czas temu, przeglądając blogi "modowe" natrafiłem na informację o Waszym forum. Od tamtej pory goszczę na nim, poszukując zazwyczaj informacji o producentach i Waszej opinii o jakości ich produktów.

Gratuluję pomysłu twórcom. Nadszedł czas na zmianę statusu z obserwatora na zarejestrowanego czytelnika.

Pozdrawiam serdecznie,

Grzegorz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

przywitałem się w innym dziale ale skoro jest taki wątek to również tutaj się przedstawiam.

 

Adam

 

PS. Widzę, że nie ma zgodności dotyczących formy w jaki sposób się do siebie zwracamy. Ja przyjąłem formę internetowo/forumową - stąd cześć na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc może i ja powiem gromkie "Dobry wieczór".

 

Przeglądanie przeglądaniem, czytanie czytaniem, ale przecież mam dużo pytań (z których jedno już zdążyłem zresztą zadać w dziale Buty), a może nawet i parę odpowiedzi. Jakkolwiek nie jestem zaawansowany, to moja wiedza przyrasta w tempie geometrycznym, a uaktywnienie się na tym forum na pewno jeszcze ten przyrost przyspieszy. Bardzo przydatna inicjatywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.