Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

 

Od pewnego czasu siedziałem cicho na sali w ostatniej ławce obserwując i ucząc się.

Dzięki Wam to, co noszę powoli "wychodzi na ludzi" i to w butach, których już nie trzeba się wstydzić!

Pora zamienić forumową rolę na nieco bardziej aktywną. :)

 

Pozdrawiam!

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora się przywitać

a więc dzień dobry :)

 

Zainteresowanie męską modą i to że tu trafiłem to dzięki książce mr.vintage.

Powoli się rozwijam i dobrze mi z tym :)

Dziękuję za wasze wątki i posty - nieoceniona kopalnia wiedzy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. :)

Kilka razy natknąłem się na forum, ale wreszcie postanowiłem założyć konto.

Uważam że to świetna inicjatywa dla ludzi interesujących się tematem. Widzę tutaj rownież kolegów z KMZiZ. Jeśli to miejsce da mi tyle wiedzy co wspomniane wcześniej forum, to naprawdę warto tutaj być.

Pozdrawiam,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witajcie!

 

Trafiłam na Was wczoraj (trochę późno, bo miałabym zupełnie inne podejście do swojego przedsięwzięcia), ale bez chwili zastanowienia od razu założyłam sobie konto :) I zgłębiam i zgłębiam... Już pierwszego dnia dostałam mnóstwo niezwykłe cennych i konstruktywnych porad! Panowie jesteście moimi ulubieńcami ;)

Wybaczcie mój nietakt, że witam się dopiero dzisiaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim,
choć forum śledzę od dłuższego czasu, nie było jakoś okazji, żeby założyć konto, jednak przyszedł ten dzień, w końcu zebrałem się i dołączyłem do tego zacnego grona, mam nadzieję, że nauczę się tutaj czegoś nowego, a i może ja się komuś na coś przydam :),
pozdrawiam

Wojciech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Po wielu dniach od rejestracji i ciągłemu przypatrywaniu się  Waszym dyskusjom, postanowiłem stać się nieco bardziej aktywnym użytkownikiem forum.

Licząc, ze nadal będziecie dla mnie źródłem wiedzy i czasami inspiracji, pozdrawiam serdecznie I

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kilka razy całkiem przypadkiem trafiłem na forum szukając różnych informacji, ostatnimi czasy zdarza się coraz częściej więc wypada przesiąść się z rzędu dla obserwujących do grupy działających:)

Swoją przygodę w temacie dopiero zaczynam więc czeka mnie jeszcze góra nowych rzeczy do poznania - ah ta radość z odkrywania.

 

Pozdrawiam,

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam

 

Zarejestrowałe się już jakiś czas temu i dotychczas byłem głównie obserwatorem. Szczęśliwie od jakiegoś czasu mam możliwość realizacji planów, które zrodziły się śledząc przeróżne poruszane tutaj wątki. Dziękuję za ogrom wiedzy, którą tu nabyłem.

Pozdrawiam i witam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Forum śledzę od jakiegoś czasu, w conajmniej dwojaki sposób - jako badaczka społeczna, zainteresowana jego społecznością - i jako adeptka tutejszej wiedzy nie-tajemnej, choć (jeszcze) niezgłębionej. Uczę się od Was, ale chciałabym także o Was - z Wami.

O. 

 

Z dygnięciem,

Kokarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie przywitałem się już wczoraj ( w dziale o zegarkach) ale dopiero teraz znalazłem właściwy wątek więc pomyśłałem że wypada zrobić to jak należy.

 

Trafiłem tu poprzez znajomych z klubu KMZiZ i czytałem to forum już od jakiegoś czasu. Uważam że to bardzo dobry pomysł żeby promować klasyczną ponadczasową  elegancję, szczególnie  w dzisiejszych czasach charakteryzyjących się szeroko pojętą byle jakością.

 

Pozdrawiam !

 

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.