Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

Interesuję się modą męską od dość niedawna, ale zdążyłem już kompletnie zmienić swoją garderobę.

Mieszkam w Londynie i często bywam w sklepach typu Suit Supply, Tyrwhitt, Lewin, Barbour, Loake, Barker. Jeśli ktoś ma jakieś pytanie odnośnie tych marek to chętnie udzielę pomocy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

tematem mody klasycznej zainteresowałem się kilka miesięcy temu, jestem obserwatorem tego forum od jakiegoś czasu, czytam polskie blogi i powoli zmieniam garderobę ze sportowej na klasyczną, taka półka średnia niższa póki co, bez szaleństw. Będę miał kilka pytań mam nadzieje na cierpliwe odpowiedzi, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

to forum uważniej przeglądam od niedawna i bardzo mi się tu podoba. Tematem męskiej mody i klasycznej elegancji zacząłem się interesować mniej więcej 2 lata temu i chętnie, z Waszą pomocą, będę dalej rozszerzał swoje horyzonty i wzbogacał wiedzę w tych dziedzinach.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

w zasadzie to „zaczynam od d..y strony”. Jestem już na tym forum od jakiegoś czasu, zdążyłem załapać 5 ostrzeżeń, napisać trochę tekstu.

 

Niemniej jednak nigdy nie jest za późno na oficjalne powitanie - więc witajcie i zaakceptujcie mój - czasem za bardzo - rubaszny język.

Trochę więcej tutaj: http://forum.butwbutonierce.pl/topic/2545-%E2%80%9Epozna%C4%87-pana-po-cholewach%E2%80%9D/ , tu: http://forum.butwbutonierce.pl/topic/2601-wszystkie-stworzenia-du%C5%BCe-i-ma%C5%82e/ i w innych moich wpisach.

 

Serdecznie pozdrawiam i Wesołych Świąt.

 

Tadek

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nazywam sie Michał i trafiłem tutaj z forum zegarkowego. Bardzo mnie interesują tematy związane z elegancką modą męską, naturalnie uzupelnioną zagarkami :) Na codzień jestem muzykiem - gitarzystą w zespole grającym cięższy gatunek muzyki, a także uczę gry na wspomnianym instrumencie. Liczę, ze dzięki forum dowiem sie wiele i polepsze swoją ogolnie pojęta aparycję codzienna :)

Pozdrawiam,

Michał AKA emka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z netykietą, jako nowy użytkownik chciałbym się przywitać w odpowiednim wątku. Na razie jestem na początku swojej drogi w kierunku klasycznej męskiej elegancji. Pierwszy krok - już nikt na ulicy nie widzi mnie w t-shirtcie :). Będę miał do Panów kilka pytań odnośnie męskiej elegancji, m.in. co z czym łączyć, jak ogarnąć kwestię korpulentnej sylwetki i gdzie nosić portfel by nie wypychało marynarki, ale to w swoim czasie.Choć pewnie na większość wątpliwości znajdę odpowiedzi studiując forum (które jest wyjątkowo obszerne...).

 

Z tego miejsca chciałbym podziękować Tomkowi Milerowi, który na swoim blogu o alkoholach rozpoczął promować blog o elegancji - wszedłem, poczytałem i tak to się u mnie zaczęło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj Kolegi Moderatora:-) Nawet jeśli liczba mnoga każdego z wymienionych rzeczowników oznacza tylko dwie sztuki, "płaskie etui" powoli zaczyna się robić oksymoronem...

Da się tak uszyć marynarkę i mieć taki portfel, żeby go nie było widać. Reszta w odpowiednim wątku. Ad rem, witaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzień dobry.

 

Jakiś czas temu przeczytałem w gazecie wywiad z Michałem Kędziorą, który uświadomił mi, jak wiele popełniam błędów w ubiorze. Jego celne spostrzeżenia i uwagi skłoniły mnie wpierw do odnalezienia jego bloga, skąd trafiłem tutaj. Mój styl powoli się zmienia, a treści zawarte tutaj jak i na blogach wielu tutejszych użytkowników są dla mnie pomocą. Mam nadzieję skorzystać w Waszej wiedzy i wskazówek.

 

pozdrawiam

Semi Dry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 

 

zgodnie z dobrym obyczajem witam serdecznie wszystkich użytkowników. Obserwuję forum od jakiegoś czasu, nadszedł czas na bardziej interaktywne uczestnictwo.  Jestem przekonany, że jeszcze wiele będę mógł się nauczyć oraz dowiedzieć. 

 

Z poważaniem 

Piotr M. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.