Jump to content

Tadeusz W. Fita

Użytkownik
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16

About Tadeusz W. Fita

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

597 profile views
 1. Interesująca konstrukcja, wypada tylko dołączyć, albo przynajmniej mocno kibicować.
 2. Ja tak robię - używam wkładek z Krakowskich Zakladów Ortopedycznych. Jak kogoś stać, to może używać SIDAS'a - ale to plastik i dla mnie na codzień nie do przyjęcia.
 3. Jeździłem na TEAM PRO - świetne. Niedawno sprzedałem trzy za śmieszne pieniądze.
 4. Ten utwór słyszałem na żywo w oryginale (Gary Borcker, jego elektryczny fortapian i „Procol Harum”) - 1976 Kraków, hala klubu „HUTNIK” :) Hammondy to również to: i to: Również uwielbiam Hammond - y. Organowo pozdrawiam Tadek
 5. Racja. GE jest dostępne na US eBay. 100 ml od 150 USD. A w moim przypadku kupuję 2 flakony 100 i 1 flakon 50 innych - do tuningu. Na szczęście używam bardzo oszczędnie i jeszcze mam trochę. :)
 6. Hammondy - legenda. A tą niewiastę znasz: Krzysztof Komeda - Trzciński, lata mojej młodości. Światowa sława i legenda. Niemiennie mój nr 1: To tak na dzień dobry ! Tadek
 7. Ja się przyzwyczajam, a poza tym nie używam czystej tylko - j.w. - „stuningowanej”. Mnie bardzo odpowiada, niewiastom również.
 8. Nie uważam się za specjalistę. A od wielu lat używam „stuningowanej” wody „GUCCI ENVY”. Niestety od kilku lat niedostępna w Europie. Niezły artykuł na ten temat: http://perfumomania.wordpress.com/2013/06/20/tom-ukradl-a-fride-powiesili-czyli-prawdziwe-kulisy-pogromu-dorobku-gucci/ Pachnąco pozdrawiam Tadek
 9. Nie bardzo rozumiem to kwalifikowanie zapachów. Albo mi się coś podoba, albo nie. I - w moim przypadku - moda nie ma tutaj żadnego znaczenia.
 10. Joaquin Rodrigo, na cześć swojego najbardziej znanego utworu nazywany przez rodaków Hrabia de Aranjuez. Teraz inna wersja:
 11. „Prawie robi wielką różnicę”. :wink:
 12. Ten styl jest moim #1: Podobne, tylko ta cena. Ale warto marzyć. :wink:
 13. Całkowicie sie z tym zgadzam. Wymieniony przeze mnie klej nie zastąpi prawdziwego szewskiego rzemiosła.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.