Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Tematem męskiej elegancji zainteresowałem się dopiero kilka miesięcy temu. Od tego czasu konsekwentnie pogłębiam swoją wiedzę w tym temacie i powoli kompletuję garderobę.

Mimo, że najbliżej mi do stylu smart casual, to równie chętnie czytam o wyższych formach elegancji.

 

Uważam, że praktyka czyni mistrza, więc postaram się jak najszybciej zebrać się w sobie i wrzucić coś do CMDS, aby poznać Wasze uwagi i jak najszybciej wdrożyć odpowiednie korekty  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:)

Od pewnego czasu zaglądam na forum, początkowo do działu kobiecego, teraz podczytuje też "męskie" tematy, starając się nadążyć intelektualnie za przemianami w szafie mojego męża. Mam nadzieję, że Panowie pozwolą mi się tu doksztalcac:)

Pozdrawiam cieplo

Elanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, Szanownym Panom!

Jako, że od pewnego czasu z wypiekami wertuje wszelakie tematy z forum, uznałem, że najwyższa pora wyjść z cienia i poprawnie się przywitać.

Mam nadzieję, że teraz, gdy przełamałem pierwsze lody, uda mi się wreszcie coś wnieść no i być może jeszcze więcej z forum wynieść. ;-)

 

Na zakończenie  życzę wszystkim miłego dnia i

pozdrawiam serdecznie

Wojciech
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,
 
Swój post powitalny chciałem zgrac z wstawką do działu CMDNS jednak ze względu na ciągłe problemy z dobraniem odpowiedniego zestawu uznałem, iż już zbyt długo korzystam z zawartej na forum wiedzy jako "cywil" a CMDNS będzie musiało poczekac. :) Przygodę z eleganckim ubiorem zacząłem w okresie przedstudniówkowym (najlepsza ku temu motywacja dla młodego człowieka moim zdaniem). Na razie pobieram inspiracje z blogów Macaroniego, Millera, Szarmanta, Mr.Vintage, SecondHanda oraz z StudenckiejElegancji i forum ButwButonierce. Tutaj chciałbym podziękowac i pogratulowac również wszystkim Panom blogerom. Robicie kawał dobrej roboty a Wasze wpisy czyta się z ogromną przyjemnością. :) Mam nadzieję, że elegancja nie będzie dla mnie tylko chwilową pasją a stanie się sposobem na "bycie" w tym często szarym i nudnym świecie. Pozdrawiam jeszcze raz i życzę miłej niedzieli :)

Mateusz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam serdecznie wszystkich Panów i Panie również, jeżeli jakieś to czytają ;)

Z zainteresowaniem od kilku dni przeglądam forum i czytam zamieszczone tu informacje i toczące się dyskusje, trafiwszy tu przypadkowo szukając skąpych informacji na interesujący mnie temat. 

Z prawdziwą satysfakcją odkryłem społeczność dla której normą jest fakt, iż mężczyzna pragnie ubrać się elegancko i nie traktuje faceta "pod krawatem" jak stetryczałego przedwcześnie dziwaka ;) W związku z powyższym chciałem się przywitać.

Odkąd sięgam pamięcią zawsze interesowałem się historią męskiego ubioru i tym, co kiedyś wyznaczało standardy męskiej elegancji (wzbudzając przy tym pobłażliwy uśmiech rodziny i znajomych) a dziś cóż...wiele się zmieniło na rzecz bylejakości, takie czasy. Co prawda z racji wykształcenia i zawodu oraz zamiłowania do kolekcjonowania wszystkiego, co dawne, po amatorsku interesowałem się tematem męskiego ubioru ale chylę czoła przed Waszą wiedzą w tym zakresie i mam nadzieję, że będę mógł z niej czerpać inspirację i od czasu do czasu nieśmiało włączyć się do toczących się dyskusji ;)

Tyle tytułem wstępu, wszystkich serdecznie pozdrawiam.

Tomek83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Bardzo przypadło mi do gustu to forum z powodu ogromu wiedzy, która jest zawarta w wielu ciekawych wątkach. W związku z tym, iż stawiam pierwsze kroki w tej dziedzinie, taka wiedza jest mi bardzo potrzebna. Fachowa pomoc i porady to jest to, czego potrzebuję najbardziej.

 

Pozdrawiam, Dominik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono, kilka postów już jest, dopiero zauważyłem dział :) Głownie czytam  o butach, i dużo informacji już sobie przyswoiłem, bardzo dobre forum. Modą męską interesuje się niewiele, lubię po prostu skromnie, lecz ładnie wyglądać; za to w temacie perfum jestem raczej dobrze obeznany  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam serdecznie i od razu pytam z pewną dozą nieśmiałości czy Panie też tutaj witacie, czy w ogóle kobiety mają prawo wypowiadania się w tym jakże elaganckim, ale jakby nie patrzeć wyjątkowo męskim miejscu w sieci internetowej. Jesli tak to będzie mi bardzo miło. Jestem Natalia, dla przyjaciół Tola. pozdrawiam:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.