Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że szybko znajdziesz nabywcę na fitującą kurtkę z podpisu. ;)

Sądząc po reakcjach, rozumiem, że posłużyłem się nieodpowiednim określeniem? Uczciwie przyznam, że trochę brakowało mi słowa, na określenie kurtki w rozmiarze 52, odpowiedniej dla mężczyzn noszących na co dzień ubrania w rozmiarze M czy L. 

Jeśli koledzy mają jakieś lepsze propozycję to chętnie zmienię podpis. Tym bardziej jeśli popełniłem w nim jakiegoś lapsusa. Musicie mi wybaczyć, trochę odwykłem od pisania po polsku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

Witam szanowne grono miłośników męskiej elegancji. Od dość dawna przeglądam forum i kilka razy korzystałem z zawartych tu porad. Czas więc przejść do następnego etapu i w miarę możliwości własną aktywnością wspierać działanie forum.

Pozdrawiam,

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Pani Katarzyno,

 

należy Pani do niewielkiego grona kobiet które trafiły na nasze forum i zdecydowały się na nim ujawnić. Bardzo mnie to cieszy, gdyż poza tym, że kobiety łagodzą obyczaje, to te przyłączające się do naszej społeczności z pewnością są odważne i mają szansę wnieść trochę (a może całkiem dużo?) nowej energii. Przy czym ostrzegam - na początku nie musi być łatwo :)

 

Proszę nam opowiedzieć - w jaki sposób odkryła Pani Buta w Butonierce?

 

pozdrawiam,

Damian 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Panie Damianie , jest mi niezmiernie miło...

Trafiłam tu zupełnie przez przypadek szukając w internecie informacji na temat fularów i poszetek. Przejrzałam kilka wątków i powiem WOW. Tak fantastycznych rozmów na temat męskiej mody nie widziałam nigdy. Ja niestety nie mogę się podzielić doświadczeniem na temat szytych na miarę garniturów czy koszul więc zapewne pozostanę przy czytaniu :)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś na forum jest temat o kobiecych stylizacjach ;)

 

uwaga: szycie na miarę może być zaraźliwe dla kobiet * - mamy na forum koleżankę, która skutecznie przeciera szlaki w damskim bespoke u męskiego krawca!

 

 

 

* - jak na razie nie opracowano skutecznej szczepionki, chociaż są i tacy, którzy uważają, że pasji należy dać się porwać bez walki ... :D  .. coś w tym jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Po ostatnich próbach zakupu nowego garnituru zakończonych fiaskiem postanowiłem trochę dokształcić się w temacie klasycznej mody męskiej żeby na przyszłość wiedzieć czego oczekiwać i czuć się pewnie podaczas wyboru (a nie polegać na niekoniecznie kompetentnych pracownikach sklepów).

Najpierw trafiłem na bloga Mr.Vintage i Szarmanta (dłuuuuuga lektura) aż w końcu na forum BwB gdzie spędziłem ładnych parę godzin na przeglądaniu wątków dotyczących głównie garniturów.

Mam nadzieję że bardziej doświadczeni koledzy pomogą w wyborach a forum będzie dla mnie doskonałą inspiracją.

 

Pozdrawiam,

Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.