Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich. W dużym skrócie o mnie - pracuję w jednej z Warszawskich korporacji. prywatnie bawię się fotografią.

Trafiłem tu ponieważ szukam pomysłów na odświeżenie swojego stylu - jestem w trakcie zmiany pracy na inną i to też był motywator.

 

Najczęstszym moim problemem modowym jest fakt że mam stosunkowo nietypowe rozmiary - but: 39;  koszula w kołnierzu 37 i marynarki rozmiar 46   - 95% przypadków gdy podobają mi się jakieś rzeczy i chciałbym z nich uczynić ciekawą stylizację to niestety muszę sobie je odpuścić właśnie ze względu na brak rozmiarów:(

Jakby to powiedziała dzisiejsza młodzież: "I know that feel, bro". W takiej sytuacji trzeba wiedzieć gdzie szukać, a forum może okazać się w tym przypadku bardzo pomocne. Mniejszych rozmiarów część członków forum serdecznie wita! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem chyba jednym z młodszych użytkowników tego forum (w tym roku pisałem maturę) który od niedawna postanowił popracować nad swoim wyglądem i nieco zmienić styl. Liczę, że to miejsce mi w tym pomoże. 

 

P.S Czy znajdują się tutaj gitarzyści? Mam nadzieję, że nie będę jedynym grajkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jako świeżak przedstawię się tutaj po krótce. Mam na imię Błażej i jestem tegorocznym maturzystą. Los tak chciał, że zostałem studentem AGH. A że Kraków duże miasto... wiadomo, trzeba jakoś wyglądać ;) do tego dochodzi fakt wkroczenia w ten kolejny, wyraźnie odkreślony grubą krechą etap życia... I stąd takie moje śródwakacyjne postanowienie by wziąć się za siebie i nabrać odrobiny klasy i dobrego smaku w ubiorze. A w celu inspiracji, motywacji i co za tym idzie - nabycia prędzej przytoczonych cech to forum zdaje się być do tego jak najlepszym miejscem. Pozdrawiam serdecznie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich.

 

Po rewolucji w szafie (połowa ubrań poszła się... spakować) szukam wiedzy praktycznej i świadomie uzupełniam garderobę.

Po pierwszych dniach lektury widzę, że dobrze trafiłem.

 

Zawodowo zajmuję się budową dróg - jestem inżynierem.

Po pracy słucham muzyki, bez niej nie mógłbym żyć.

Lubię smacznie zjeść i wypić dobre wino.

Pokochałem Hiszpanię i chętnie do niej wracam: wino, kobiety i śpiew... no i jamon serrano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Forum przeglądam już od jakiegoś czasu, ale dopiero niedawno postanowiłem aktywnie się na nim udzielać. Zapewne już w najbliższych dniach zacznę pytać bardziej doświadczonych elegantów o rady i jestem pewien, że z Waszą pomocą uda mi się poprawić swój wizerunek :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.