Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 
Chciałbym wszystkim podziękować za inspirację. Od niedawna zainteresowałem się swoim wyglądem, mam za sobą parę lektur.
Codziennie przeglądam blogi(wszystkich tu obecnych, za co dziękuję!) i forum. Mam nadzieję, że za jakiś czas pokażę efekty swojej pracy na samym sobą. 

Pozdrawiam.
Przemek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

   mam na imię Paweł, mieszkam w Toruniu, forum obserwuję od dłuższego czasu i  w miarę możliwości (wolnego czasu) postaram się aktywnie uczestniczyć w "życiu" tego forum.

   Dziękuję za wiele ciekawych wpisów, zarówno tych na forum jak i na blogach autorskich... 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witajcie, cześć i czołem :) jestem już dość długo obecny na forum jednak zbyt wiele się nie udzielałem. Głównie z powodu pracy. Jestem krawcem a to oznacza, że więcej czasu spędzam z nożycami w ręku niż przed komputerem. Ale myślę, że mogę odłożyć czasem pracę na bok i poklikać w dobrej sprawie. :)

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Jestem mężem,ojcem a przez większość czasu mam przyjemność uprawiać fryzjerstwo męskie, głównie w wydaniu klasycznym. Mam szczęście wykonywać to zajęcie w ojczyźnie gentelmenów,gdzie w ciągu pięciu lat wystlizowałem tysiące fryzur i zarostów.

Bardzo podoba mi się forum i z przyjemnością uczę się powoli od dużo bardziej doświadczonych graczy, a od siebie z przyjemnością dodam odpowiedzi na tematy związane z męską głową-zapraszam do dyskusji ,postaram się rzetelnie uzupełnić waszą wiedzę o tak ważnym elemencie jak włosy,często niestety pominiętym przez znakomicie wystylizowanych panów.

Nie reprezentuje żadnej firmy ani innych nastawionych na finansowo wymierne korzyści osób,jedynie moją własną osobę i moją pasje.Dodam,że jestem jednym z pięciu fryzjerów męskich w mojej rodzinie,której fryzjerskie korzenie sięgają początku lat 60--tych a z naszej "stajni" wyszło kilkuset doskonałych fryzjerów.

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od pewnego czasu czytam forum na bieżąco, dlatego postanowiłem się przedstawić. Mam nadzieję, że znajdę tutaj wskazówki, które pomogą mi ubrać się "optymalnie" dobrze. Zamierzam również przedstawiać swoje opinie po zakupie polecanych produktów.

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.