Jump to content

Sebastian Żukowski

Użytkownik
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Sebastian Żukowski last won the day on December 18 2014

Sebastian Żukowski had the most liked content!

Community Reputation

45

About Sebastian Żukowski

 • Rank
  Zwykły
 • Birthday 04/08/1975

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.sebastianzukowski.pl

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

969 profile views
 1. Wszystkie są na klejące. Hugo Boss ze Słupska również, jak i znakomita większość MtM. Jak nie wszystkie MtM w kraju. Klejonki produkuje się z poliestru. Wełna podklejona przez jakiś czas jest sztywniejsza i trzyma fason. Ale nie długo, tym bardziej, że garnitury czyścimy w pralni chemicznej. Działanie chemicznych środków na tkaninę podklejoną poliestrem osłabia strukturę takiej kombinacji. Nawet jak napiszą, że to wełna 300s to podklejona nadal jest w połowie poliestrem.
 2. Garnitur bespoke najlepiej załatwi sprawę, mając kawałek tkaniny mogę stworzyć z niego co zechcę. Dobry konstruktor jest w stanie poradzić sobie z każdym mankamentem sylwetki klienta. Wystarczy zrobić osobną konstrukcję na każdą rękę osobno. Ciekawe co to za krawiec, któremu trudno przedstawić wizję idealnego garnituru. Moi klienci wybierają bespoke bo, słusznie nie chcą ryzykować że w sklepowych będą wyglądać kiepsko. Z gotowym wiele zrobić się nie da a wełna podklejona poliestrem tylko udaje dobrą.
 3. Ja chętnie się wybiorę Brioniego znam, byłem na produkcji. Garnitur z wieszaka tak leży nawet od Brioniego . Tu wyraźnie za wysoko jest pierwszy guzik, za szerokie ramiona i za długie rękawy. Marynarki wydają się być za krótkie jakby dla kogoś niższego.
 4. Nie daj się zaszufladkować, jak Ci pasuje zielona mucha to dobrze. Ja bym wybrał trochę ciemniejszą zieleń butelkową. Jak nie podobają Ci się muchy z marketów to mogę uszyć Ci coś ładnego.
 5. 1. letni garnitur, - za jasny na wieczór - rękawy lekko przodowe - szlice się rozchodzą na biodrach - za długie plecy - prawa strona solidnie się łamie - spodnie leżą fatalnie 2. uniwersalny - nadaje się na wieczór - rękawy makabrycznie przodowe - za długie rękawy - szlice się rozchodzą na biodrach - za długie plecy - spodnie leżą fatalnie 3. kolor najbardziej odpowiedni na wieczór. - rękawy makabrycznie przodowe - makabrycznie długie rękawy - szlice się rozchodzą na biodrach - za długie plecy - spodnie leżą fatalnie Czyli wybór jak na prezydenta ))) Napisał wieszcz: "Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: „Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze”. - Andrzej Sapkowski
 6. Wystarczy przyjąć, że buty do biura powinny być: a. wiązane b. skórzane c. wygodne d. czarne lub brązowe f. bez mniej lub bardziej fikuśnych wzorów, otworów czy nacięć. Jeśli bywasz na produkcji, w stoczni, na budowie, w hucie, w żeźni czy na skoczni narciarskiej to zorganizuj sobie odpowiednie buty na zmianę, odpowiednie do warunków. Nikt nie chce niszczyć ulubionego obuwia. Pozdrawiam
 7. Witam Panowie Widzę, że nadal Sprytny nie ma garnituru. Mamy tu do czynienia z nietypową sylwetką, wiec znalezienie w sklepach czegoś, co będzie leżeć dobrze, to nie lada wyczyn. I już współczuję krawcowi, który miałby to poprawiać. Są podobne, jedna jest po prostu mniejsza. Oba ramiona są wysoko, co powoduje zmarszczenia pod kołnierzem. Dodatkowo, lewe ramię jeszcze wyżej od prawego, ciągnie plecy do góry po lewej stronie. Sylwetka jest sprężysta co sprawia, że plecy wydają się być za długie, przody natomiast za krótkie. Barki szerokie, jakby nie mieszczą w marynarce, co skraca rękawy i sprawia, że się marszczą. Prawa ręka jest niżej z powodu niższego ramienia, wydaje się być dłuższą. Miednica przodowa sprawia, że spodnie też nie wyglądają dobrze. Widać to dokładnie na każdym zdjęciu: przody spodni są opięte na wysokości uda, tyły marszczą się "wiszą". Niżej kolana jest odwrotnie, łydki są opięte a przody się marszczą. Przestrzeń między kolanami też nie pomaga tym spodniom dobrze wyglądać. Na takie nogi trzeba specjalnej konstrukcji. Powodzenia
 8. Wiele się od siebie nie różnią, tzn. nie szalesz w wyborach. Ten drugi ma jeszcze bardziej za krótkie rękawy. Jeśli masz wydać dwa tysiące PLN na następny garnitur to kup szary. Jak masz TYLE garniturów to czas na prawdziwy garnitur bespoke. ROBI RÓŻNICĘ, Pozdrawiam.
 9. Coś niedobrego dzieje się ze spodniami. Wygląda na to, że są zbyt długie tyłem. Mówiąc trywialnie: wiszą pod ..... Stąd te fałdy na bokach. Ja bym je przestawił na szwach bocznych o 1,5 do 2cm w dół tyłem. Nadmiar bym usunął. Taka opercja naprawi problem. Jeśli chodzi o marynarekę to nie wielą mogę powiedzieć, bo zdjęcie nie jest wyraźne. Za mało światła! Ramiona mogły by być krótsze, rękawy przestały by się marszczyć. Albo są zbyt tyłowe, jeśli mnie rozumiesz - (gdy rękaw, marszczy się po szwie przodowym, to znaczy, że jest go za dużo z przodu, tzn. do przestawienia w pasze). Każdy z nas ma swoją, prywatną sylwetkę. Pozdrawiam.
 10. Garnitur na wieczór, bez szliców? Jak najbardziej . Np. Smoking nie ma szliców. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 11. Na wieczór biała poszetka zawsze będzie odpowiednia. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 12. Stormont, pierwotnie pisałem o garniturze dla pana młodego o nietypowej sylwetce. Napisz proszę, kto to jest przeciętny człowiek i dlaczego odmawiasz mu porządnego garnituru? Porządnego samochodu też nie może mieć? Może sobie uzbierał fundusze i chce? Bardzo łatwo generalizować. Nie mam prawa nikogo wyrzucać i nie zamierzam
 13. Wiesz ile wynosi średnia cena sensownej sukni ślubnej? 7000 pln jeśli nie jest z poliestru. Przypominam, że to forum ma w nazwie BESPOKE. Może powinieneś poszukać forum pt. "Gdzie kupie gajer za tysiaka?"Jeśli nie robi Ci to różnicy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.