Jump to content

Adam Pers

Użytkownik
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

54

About Adam Pers

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

852 profile views
 1. Adam Pers

  Forumowy wypad na narty, deskę, sanki...

  No niestety nie rozpieszcza nas nasza szerokość geograficzna
 2. Koleżanki i koledzy, jak w temacie luźna propozycja. Pytanie brzmi czy znajdą się fani białego szaleństwa. Rzucam luźny pomysł, zobaczymy jaki będzie odzew. Miejsce, termin, formuła do dogadania. Pozdrawiam
 3. Adam Pers

  Krupa& Rzeszutko- granatowa dwurzędówka

  Jak to zmienić?
 4. Adam Pers

  Krupa& Rzeszutko- granatowa dwurzędówka

  Dzięki piękne za miłe słowo
 5. W życiu każdego mężczyzny przychodzi moment kiedy trzeba posadzić drzewo, wybudować dom, spłodzić syna, ja zacząłem od garnituru uszytego na miarę. Jest to moja pierwsza przygoda z szyciem miarowym. W związku z miejscem zamieszkania, znajomością z Karolem, ogromną sympatią, szacunkiem oraz uznaniem dla kunsztu jakim darze Karola , Pana Henryka naturalnym wyborem była pracownia @Krupa & Rzeszutko. Wybór okazał się strzałem w dziesiątke! W paru zdaniach i zdjęciach postaram się uzasadnić. Okazją która towarzyszyła powstaniu tego dzieła był ślub mojej siostry. W związku z tym postanowiłem że garnitur będzie pozbawiony zbędnych fajerwerków, będzie prosty, klasyczny do bólu, niektórzy pewnie nawet stwierdzą że nudny. Sprawę ułatwiło to że wiedziałem czego chcę, garnitur miał być uniwersalny, możliwy do zdekompletowania do tego zdecydowałem się na kamizelkę oraz koszulę. Problemem było przeniesienie tego do rzeczywistości, z czym Karol poradził sobie lepiej niż oczekiwałem. Realizacja trwała prawie pół roku ale tylko i wyłącznie w związku z tym że przebywałem za granicą i nie było innej możliwości niż dokończyć dzieła tuż przed ślubem. W między czasie trochę schudłem i niestety trzeba było wprowadzić pewne modyfikacje między przymiarkami. W tym miejscu ogromne dzięki dla Karola za wyrozumiałość! Tkanina to wełna z próbnika Harrisons of Edinburgh wełna o gramaturze 340g/m2 . Parę zdjęć z pierwszych przymiarek Podszewka, idealna dla każdego obieżyświata A tak prezentuje się całość.... Na koniec krótkie podsumowanie, efekt przerósł moje najśmielsze (Karola chyba również) oczekiwania, miałem obawy co do klap ale prezentują się idealnie. Kamizelka jest fantastyczna! Mimo dosyć szerokich klap i bardzo klasycznego kroju marynarka jest niebywale "lekka" i zgrabna, muszę jeszcze tylko przetestować marynarkę i kamizelkę w zestawie z innymi spodniami. Na koniec jeszcze raz chciałbym wyrazić uznanie i ogromne podziękowania dla Karola oraz całego zespołu @Krupa & Rzeszutko za profesjonalizm oraz doświadczenie które pozwala przenieść to co mamy w głowie do rzeczywistości!
 6. Adam Pers

  spotkanie BwB w Poznaniu - 19 maja 2018

  Ewentualnie na kolację polecam Bazar Poznański Na cygaro Caballero PS Warto pomyśleć o wcześniejszej rezerwacji.
 7. Adam Pers

  spotkanie BwB w Poznaniu - 19 maja 2018

  Niestety obecnie przebywam w pięknej Szkocji Gdyby ktoś się wybierał na wyspę Skye to zapraszam serdecznie Owocnego spotkania życzę!
 8. Adam Pers

  Wielki Shoe - Renowacja i patynowanie

  Szczerze powiedziawszy trochę się obawiałem aż tak ekstrawaganckiego wykonania, ale efekt na żywo przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Nie zdawałem sobie sprawy w jak złym stanie są buty, ekipa z Wielkiego Shoe przywrócili je do życia! Panowie chylę czoła przed waszymi umiejętnościami oraz talentem! Raz jeszcze dziękuje bardzo!
 9. Adam Pers

  BwB we Wrocławiu

  https://rumlovefestiwal.com/pl/
 10. Adam Pers

  BwB we Wrocławiu

  Czy ktoś z forumowiczów pojawi się na festiwalu rumu?
 11. Kolega Miro zrezygnował. Więc rzeki jesteś zainteresowany to podeśle fotki

  arek

 12. Adam Pers

  BwB we Wrocławiu

  Taka mała sugestia, dosyć odległa czasowo ale warta przemyślenia. 24-25 czerwca odbywa się festiwal rumu we Wrocławiu może warto skorzystać z okazji i się spotkać przy okazji?
 13. Adam Pers

  Konkurs - FILM

  Dołączam się do ogromnych gratulacji oraz wyrazów uznania dla organizatorów oraz @Andells. Jeszcze raz chapeau bas
 14. Adam Pers

  Konkurs - FILM

  Mój wybór to John Nash jr. z filmu "Piękny umysł", abstrahując od choroby profesora Nasha, bardzo cenię go za bezkompromisowość i umiejętność patrzenia i myślenia inaczej niż ogół. Umiejętność dostrzegania szczegółów tak istotnych, bo to właśnie te szczegóły robią różnice. Poza tym w filmie jest wg. jedna z najlepszych scen o męskiej elegancji, moment gdy na bankiecie u senatora, Nash pozuje do zdjęcia z senatorem partnerka profesora poprawia mu muchę, wyciąga chusteczkę z torebki i wkłada ją w brustaszę ze słowami "...musicie dobrze wyglądać, to nie zawsze przychodzi samo czasami musicie się potrudzić.,,". Scena absolutnie genialna. Pokazująca jak wiele dla gentlemana znaczy towarzysząca mu dama. I kim jest prawdziwa dama. Być może ten post powinien być o niej?
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.