Adam Pers

Użytkownik
 • Zawartość

  63
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

19

O Adam Pers

 • Tytuł
  Zwykły
 • Urodziny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Poznań

Ostatnie wizyty

237 wyświetleń profilu
 1. https://rumlovefestiwal.com/pl/
 2. Czy ktoś z forumowiczów pojawi się na festiwalu rumu?
 3. Kolega Miro zrezygnował. Więc rzeki jesteś zainteresowany to podeśle fotki

  arek

 4. Taka mała sugestia, dosyć odległa czasowo ale warta przemyślenia. 24-25 czerwca odbywa się festiwal rumu we Wrocławiu może warto skorzystać z okazji i się spotkać przy okazji?
 5. Dołączam się do ogromnych gratulacji oraz wyrazów uznania dla organizatorów oraz @Andells. Jeszcze raz chapeau bas
 6. Mój wybór to John Nash jr. z filmu "Piękny umysł", abstrahując od choroby profesora Nasha, bardzo cenię go za bezkompromisowość i umiejętność patrzenia i myślenia inaczej niż ogół. Umiejętność dostrzegania szczegółów tak istotnych, bo to właśnie te szczegóły robią różnice. Poza tym w filmie jest wg. jedna z najlepszych scen o męskiej elegancji, moment gdy na bankiecie u senatora, Nash pozuje do zdjęcia z senatorem partnerka profesora poprawia mu muchę, wyciąga chusteczkę z torebki i wkłada ją w brustaszę ze słowami "...musicie dobrze wyglądać, to nie zawsze przychodzi samo czasami musicie się potrudzić.,,". Scena absolutnie genialna. Pokazująca jak wiele dla gentlemana znaczy towarzysząca mu dama. I kim jest prawdziwa dama. Być może ten post powinien być o niej?
 7. Dziękuje bardzo organizatorom oraz ekipie @Wielki Shoe paczka właśnie wysłana Już się nie mogę doczekać
 8. Koleżanki, koledzy @Wielki Shoe czapki z głów z świetny pomysł! Co do istoty samego pomysłu. Poniżej Gordon& Bros Levet, jedne z moich pierwszych porządnych butów i jedne z najbardziej ulubionych. Wiele razem przeszliśmy, dosłownie jak i w przenośni. Niestety jeden deszczowy weekend w Toruniu wszystko zmienił. Wierzyłem że kiedyś między nami wszystko wróci do normy. Mam nadzieję że @Wielki Shoe nam w tym pomoże
 9. Krzysiek , dzięki bardzo za wskazówkę, nie spodziewałem się, że ktokolwiek w TK mi takiej informacji udzieli.
 10. Koleżanki i koledzy, poszukuje dwóch poniższych książek! Gdyby ktoś w trakcie wizyty w TK mógł zahaczyć o dział z książkami i ewentualnie kupić dla mnie te pozycje będę bardzo wdzięczny! Pozdrawiam
 11. Rezerwację mamy zrobioną, godzina 19:30, 1 kwietnia. Poniżej wklejam link z miejscem w którym jesteśmy umówieni. https://www.facebook.com/Caballero-Cigar-Whisky-Bar-272764452886167/ Do zobaczenia
 12. Czy godzina 19:30 Państwu odpowiada?
 13. Zarezerwuję nam stolik w Caballero, jeżeli rozumiem Szczecin wybiera się w sporej delegacji, czy miejsce na 20 osób, będzie wystarczające?
 14. Termin dogodny, również się pojawię. Mateuszu ciężko mi ocenić "upierdliwość" dymu, całość jest świetnie wentylowana, najlepiej będzie jeżeli wybierzesz się osobiście i sam ocenisz. Jeżeli będzie to nie do zniesienia to myślę, że możemy zmienić miejsce.
 15. Koleżanki i Koledzy, proponuje Cabballero Cigar Lounge, samo centrum, cisza spokój, dużo cygar i fajne alkohole w dobrych cenach. Pytanie też czy kolacja wchodzi w grę?