Skocz do zawartości

Adam Pers

Użytkownik
 • Zawartość

  67
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

20

O Adam Pers

 • Tytuł
  Zwykły

Informacje o profilu

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Poznań

Ostatnie wizyty

442 wyświetleń profilu
 1. Wielki Shoe - Renowacja i patynowanie

  Szczerze powiedziawszy trochę się obawiałem aż tak ekstrawaganckiego wykonania, ale efekt na żywo przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Nie zdawałem sobie sprawy w jak złym stanie są buty, ekipa z Wielkiego Shoe przywrócili je do życia! Panowie chylę czoła przed waszymi umiejętnościami oraz talentem! Raz jeszcze dziękuje bardzo!
 2. BwB we Wrocławiu

  https://rumlovefestiwal.com/pl/
 3. BwB we Wrocławiu

  Czy ktoś z forumowiczów pojawi się na festiwalu rumu?
 4. Kolega Miro zrezygnował. Więc rzeki jesteś zainteresowany to podeśle fotki

  arek

 5. BwB we Wrocławiu

  Taka mała sugestia, dosyć odległa czasowo ale warta przemyślenia. 24-25 czerwca odbywa się festiwal rumu we Wrocławiu może warto skorzystać z okazji i się spotkać przy okazji?
 6. Konkurs - FILM

  Dołączam się do ogromnych gratulacji oraz wyrazów uznania dla organizatorów oraz @Andells. Jeszcze raz chapeau bas
 7. Konkurs - FILM

  Mój wybór to John Nash jr. z filmu "Piękny umysł", abstrahując od choroby profesora Nasha, bardzo cenię go za bezkompromisowość i umiejętność patrzenia i myślenia inaczej niż ogół. Umiejętność dostrzegania szczegółów tak istotnych, bo to właśnie te szczegóły robią różnice. Poza tym w filmie jest wg. jedna z najlepszych scen o męskiej elegancji, moment gdy na bankiecie u senatora, Nash pozuje do zdjęcia z senatorem partnerka profesora poprawia mu muchę, wyciąga chusteczkę z torebki i wkłada ją w brustaszę ze słowami "...musicie dobrze wyglądać, to nie zawsze przychodzi samo czasami musicie się potrudzić.,,". Scena absolutnie genialna. Pokazująca jak wiele dla gentlemana znaczy towarzysząca mu dama. I kim jest prawdziwa dama. Być może ten post powinien być o niej?
 8. Casting na renowację

  Dziękuje bardzo organizatorom oraz ekipie @Wielki Shoe paczka właśnie wysłana Już się nie mogę doczekać
 9. Casting na renowację

  Koleżanki, koledzy @Wielki Shoe czapki z głów z świetny pomysł! Co do istoty samego pomysłu. Poniżej Gordon& Bros Levet, jedne z moich pierwszych porządnych butów i jedne z najbardziej ulubionych. Wiele razem przeszliśmy, dosłownie jak i w przenośni. Niestety jeden deszczowy weekend w Toruniu wszystko zmienił. Wierzyłem że kiedyś między nami wszystko wróci do normy. Mam nadzieję że @Wielki Shoe nam w tym pomoże
 10. TK Maxx

  Krzysiek , dzięki bardzo za wskazówkę, nie spodziewałem się, że ktokolwiek w TK mi takiej informacji udzieli.
 11. TK Maxx

  Koleżanki i koledzy, poszukuje dwóch poniższych książek! Gdyby ktoś w trakcie wizyty w TK mógł zahaczyć o dział z książkami i ewentualnie kupić dla mnie te pozycje będę bardzo wdzięczny! Pozdrawiam
 12. Forumowicze i Sympatycy BwB z Poznania

  Rezerwację mamy zrobioną, godzina 19:30, 1 kwietnia. Poniżej wklejam link z miejscem w którym jesteśmy umówieni. https://www.facebook.com/Caballero-Cigar-Whisky-Bar-272764452886167/ Do zobaczenia
 13. Forumowicze i Sympatycy BwB z Poznania

  Czy godzina 19:30 Państwu odpowiada?
 14. Forumowicze i Sympatycy BwB z Poznania

  Zarezerwuję nam stolik w Caballero, jeżeli rozumiem Szczecin wybiera się w sporej delegacji, czy miejsce na 20 osób, będzie wystarczające?
 15. Forumowicze i Sympatycy BwB z Poznania

  Termin dogodny, również się pojawię. Mateuszu ciężko mi ocenić "upierdliwość" dymu, całość jest świetnie wentylowana, najlepiej będzie jeżeli wybierzesz się osobiście i sam ocenisz. Jeżeli będzie to nie do zniesienia to myślę, że możemy zmienić miejsce.
×