Jump to content

BillParish

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About BillParish

 • Rank
  Zwykły
 1. Panowie, Czy spodnie chinosy czyta się 'czinosy' czy "chinosy" ?
 2. BillParish

  TK Maxx

  O takie oraz takie (obrazek mały, bo już wg. strony TKmaxx się wyprzedały:
 3. BillParish

  TK Maxx

  TKMaxx Domy Centrum w Warszawie - jest pare akcesoriów Savile Row Co. (dokładają co jakiś czas) m.in. zestawy jedwabnych poszetek po 3 sztuki po 70 zł za zestaw.
 4. Dodam, z własnego doświadczenia, że zależy jak sam jesteś duży. Podczas lotu (z przesiadkiami, zaczynając Ryanem z Okęcia) z moją ciotką, malutką kobietą, mieliśmy takie same walizki (ja jestem raczej dużych rozmiarów). Mnie ani razu nie poprosili o wkładanie walizki do tego pudełka, a ją parokrotnie. Wagowo to w ogóle nie ma się co martwić, a wymiarowo to zależy od obsługi i czy walizka na oko wygląda na za dużą.
 5. Na stronie Merak wygląda dużo ciemniej. Dzięki, że wstawiłeś, bo już się do nich przymierzałem, a tak muszę przemyśleć.
 6. À propos brustaszy, terminów bardziej lub mniej polskich i przy okazji okresu międzywojennego przypomnę znany wszystkim tekst mistrza pióra J.Tuwima. http://wiersze.doktorzy.pl/slusarz.htm
 7. Szanowni koledzy forumowicze / Serwus! Trafiłem na to forum drogą krętą i długą, ale wreszcie dotarłem do, wydaje mi się, miejsca, którego szukałem. Mam nadzieję na znalezienie tu wielu przydatnych informacji i nie tylko. Pozdrawiam, Bill
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.