Jump to content

grizz

Użytkownik
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About grizz

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ping! Co ciekawe w nieoficjalnej aplikacji działa.
 2. Spacer do sklepu elektrycznego/elektronicznego i za klika groszy kupisz koszulki termokurczliwe w całej palecie kolorów.
 3. A może wizyta w sklepie ze sprzętem wspinaczkowym + wizyta u krawcowej i będziesz miał bespoke
 4. I jak to pisanie z polskimi znakami i nosówki czasami się przydają
 5. Ja to zawszę trafię - w piątek poszło zamówienie...
 6. Jak się upierasz, to zielony zamszowy pasek znajdziesz. Myśle, też, że pasek nato będzie jak znalazł (o ile do zegarka pasuje)
 7. Super oferta, gdyby nie te rozmiary Szkoda, że nie mają 43, bo właśnie takie mi są potrzebne. Jeżeli nosisz 43, to te prawidła potrzebne Ci w rozmiarze 44-45
 8. Hmm czy rękawy w koszuli powinny być takiej długości, że przy spuszczonych rękach mają długość odpowiednią, bez udziału mankietu, czy też powinny wspierać się w takiej pozycji na mankiecie i mieć zapas przez co po zgięciu ręki mankiet zostaje na swoim miejscu (dość mocno wystaje wtedy - po zgięciu ręki - z marynarki)?
 9. "Dodano 2012-04-06 16:25 Brak Prawideł rozmiar 44-45" Moje dotarły dzisiaj...
 10. Utrzymanie nic nie kosztuje (choćby w Aliorze i na pewno jeszcze w wielu biurach), a założenie to jakieś 10-15 minut.
 11. A nie możecie wywinąć guzika do środka mankietu? Mam kilka koszul, które mają tak wszyty guzik, ze bez problemu da się tego dokonać, bez jakiejkolwiek straty dla estetyki.
 12. Z jakieś 2 tyg temu jeszcze używałem
 13. Klamerki wykonuje staruszek - działa na http://zegarkiclub.pl
 14. @damiance 2. wewnetrzna kieszeń jest bardzo praktyczna 3. ech, tu naprawdę nie chodzi o nóż do obrony, ale odkręcenia śrubki, odcięcia nitki, otworzenia paczki, podskrobania czegoś... Po prostu posiadanie takiego małego kozika przy sobie znacznie czas pozwala oszczędzić.
 15. Przecież to są noże EDC mają właśnie takie zastosowanie jak scyzoryk Zerknij na linkowaną wyżej stronę - http://www.bladeforums.com/forums/showt ... Onion-Eros masz tam porównanie z klasycznymi Victorinoxami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.