Jump to content

SVR

Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About SVR

 • Rank
  Zwykły
 1. Via Roma, kupione w Warszawie na Placu Konstytucji, sklep z napisem "BUTY WŁOSKIE", cena... jedna piąta tysiąca Oczywiście na gumie.
 2. Mimo twojej życzliwej prośby, wypowiem się jeszcze raz w tym temacie, gdyż pragnę odnieść się do twojej wypowiedzi. Oczywiście kwestię tego co mówią ludzie na temat facetów z poszetkami, mam kompletnie w nosie swoją wypowiedź, mocno hejterską, zamieściłem po to, żeby niektórzy zauważyli, że tego typu wypowiedzi, albo np takie manifesty jak ten (klik) nie ułatwiają życia ludziom, którzy nie mają tak silnych charakterów jak Ty 4inHand, a chcą zacząć przygodę z klasyczną elegancją. Trzeba umieć to zauważyć. Rozumiem, że Szarmant to Twój lider i w pełni zgadzasz się z tym co tam napisał, ale pr
 3. Zgadzam się w 100%. Niestety, ale jako opiniotwórczy blogerzy - Szarmant i Macaroni, sami się prosicie o taki odbiór przez społeczeństwo. Mam na myśli właśnie tego typu teksty + wszechobecna pogarda dla tych, co nie wiedzą czegoś tam, albo np. zdejmują marynarkę przy ludziach. Nie mówię tu już o nadętym panu zarządzającym kontem Adam Granville (Nowak-Krogh?) którego posty aż kipią zarozumialstwem, pogardą i wyższością w związku z pochodzeniem, nie byciem pracownikiem najemnym itp... Jako że ci Panowie dosyć mocno etykietują tą społeczność, to opinia o nim właśnie w taką stronę będzie zmierz
 4. Dla tych, których interesują przecenione chinosy z Cottonfielda: Krój ekstremalnie wąski. Góra w miarę ok, ale nogawki już przegięte (niecałe 17,5 cm dołem przy 30" w pasie), przez co przy butach 44 wyglądają karykaturalnie, jak legginsy. Bawełna raczej lekka, dobrej jakości. Niestety, muszę zwrócić.
 5. SVR

  Dandysi

  No i chino-rybaczki są już mocno dandy. Ale porządnie zaprasowane kanty, ostre jak brzytwa, wspaniale nawiązują do najlepszych czasów prawdziwie klasycznej męskiej elegancji.
 6. SVR

  Dandysi

  Nie rozumiem, o co chodzi? Przecież wszystkie wykorzystane w stylizacji elementy są klasyczne...
 7. Dla tych co jeszcze nad tym się zastanawiają, dodam, że 90% żakietów jest jednorzędowych i z zamkniętymi klapami. I dobrze skrojone - wyglądają znakomicie. Dla mnie to w całości podważa argument o tym, że klapy zamknięte nie pasują do kroju jednorzędowego.
 8. ----- W internecie obowiązują zasady netykiety. W sieci przyjęło się, że każdy jest na "ty". Obrażanie się na taki zwrot jest niezgodne z netykietą. Kładę to jednak na karb tego, że nie znasz zasad panujących w internecie -----.
 9. Nie rozumiem, po co tyle nadęcia i bufonady w Twoich wypowiedziach? Dowartościowujesz się w ten sposób?
 10. Czyli moderatorzy forum zastrzegają sobie prawo do usuwania postów zupełnie bez przyczyny? Jest o tym stosowny wpis w regulaminie? Bo ja nie widzę takiego.
 11. Dlaczego został usunięty post Mr-vintage'a? Były tam bardzo cenne uwagi.
 12. Skoro już (jak widać niepotrzebnie) sprostowałem wypowiedź, to napiszę do autora zestawu - zestaw jest bardzo fajny
 13. Zapomniana sztuka ironii? Pszemau dobrze to odczytał. A ironia "oznaczona" traci niestety na sile.
 14. Faktycznie, dawno nie widziałem smutniejszego zestawu na forum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.