Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lepiej gdy marynarka wygląda jak sukienka niż jak damski żakiet?

W koszule SuSu nie mogę się wstrzelić... potrzebuję 39-7 a te są za wąskie w klatce (extra slim) albo za baloniaste praktycznie wszędzie poza klatką (zwykły slim). Zwężanie koszuli slim + skracanie rękawów na tyle podraża całość, że ceny outletowe przestają się opłacać.

Czekam właśnie na zamówienie z 3 koszulami 39-7 i zobaczymy, czy tym razem może uda mi się zmieścić w jakąś za obszernie uszytą extra slim tif:)

 

  • Like 1
Opublikowano
8 minutes ago, Aras said:

Lepiej gdy marynarka wygląda jak sukienka niż jak damski żakiet?

W koszule SuSu nie mogę się wstrzelić... potrzebuję 39-7 a te są za wąskie w klatce (extra slim) albo za baloniaste praktycznie wszędzie poza klatką (zwykły slim). Zwężanie koszuli slim + skracanie rękawów na tyle podraża całość, że ceny outletowe przestają się opłacać.

Czekam właśnie na zamówienie z 3 koszulami 39-7 i zobaczymy, czy tym razem może uda mi się zmieścić w jakąś za obszernie uszytą extra slim tif:)

 

Każda skrajność jest zła i nie wygląda dobrze. W długości ważne jest też zakrycie pośladków i to gdzie dolna krawędź wypada względem dłoni. 

Opublikowano

Pewnie sporo osób pokupowało "na górkę" albo "do przymierzenia" i trochę bez sensu to wrzucać na bazarek, bo to nie jest sprzedaż per se ale odstąpienie rzeczy z outletu zamiast odesłania do SuSu:)
Ja na pewno będę miał kilka garniturów/marynarek w rozmiarze 98 do zwrotu i wrzucę tutaj fotki.

 

  • Oceniam pozytywnie 2
Opublikowano

@Aras tak też zrobiłem wczoraj, wstawiając na bazarek kamizelkę z outletu, nic na niej nie zarabiając. Jeśli mam to odesłać, to wolę odstąpić zainteresowanemu koledze, choć logistycznie to bywa nieco trudniejsze niż naklejenie gotowej etykiety zwrotnej i zamówienie kuriera. 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Opublikowano

@Bogusław najwyższa linia Jort ma bardzo dobre materiały, głównie od Thomas Mason. Na wiosnę kupiłem w outlecie parę sztuk po ok. 200 zł i po paru miesiącach użytkowania stwierdzam, że to był bardzo dobry zakup. Linie blue czy purple to loteria, miałem kilka takich, z których byłem niezadowolony pod względem materiału, bo odszycie było porządne.

  • Like 1
Opublikowano
18 minut temu, gajdowskip napisał:

@Bogusław najwyższa linia Jort ma bardzo dobre materiały, głównie od Thomas Mason. Na wiosnę kupiłem w outlecie parę sztuk po ok. 200 zł i po paru miesiącach użytkowania stwierdzam, że to był bardzo dobry zakup. Linie blue czy purple to loteria, miałem kilka takich, z których byłem niezadowolony pod względem materiału, bo odszycie było porządne.

Zgadzam się. Mam kilka koszul, z czego 5 z serii traveller i w dwóch widać bardzo szybkie zmęczenie materiału. W innych zaś nic, więc to chyba jedyne na co można utyskiwać.

  • Like 1
Opublikowano

@Bogusław, mam 2 koszule red line (jedna to jort) i jestem z nich bardzo zadowolony. Mam też 4 koszule eton i nie dostrzegam żadnej różnicy w jakości wykonania w porównaniu do susu red line. Materiały też są porównywalne. Wolę susu, ponieważ leżą na mnie najlepiej ze wszystkich marek. Jort rozmiar 39 (extra slim fit) ma bardzo zbliżone wymiary do slim fit w rozmiarze 38.

  • Like 1
Opublikowano
2 godziny temu, Aras napisał:

Pewnie sporo osób pokupowało "na górkę" albo "do przymierzenia" i trochę bez sensu to wrzucać na bazarek, bo to nie jest sprzedaż per se ale odstąpienie rzeczy z outletu zamiast odesłania do SuSu:)
Ja na pewno będę miał kilka garniturów/marynarek w rozmiarze 98 do zwrotu i wrzucę tutaj fotki.

 

Super :)

Opublikowano

Zdarzyło wam się kiedyś żeby przelew „zaginął”? Zamówiłem jedną marynarkę z outletu, a ponieważ nie dostałem potwierdzenia zamówienia po dwóch dniach napisałem maila do SUSU z pytaniem o potwierdzenie. O dziwo nie mają żadnego zamówienia w systemie przypisanego do mojego maila ani też żadnej płatności. Teraz wysłałem potwierdzenie przelewu (zaksięgowany 2 dni temu), ale jestem zdziwiony całą tą sytuacją. Nigdy mi się to nie zdarzyło podczas zakupów przez internet. 

Opublikowano
29 minutes ago, Jerzy01 said:

Zdarzyło wam się kiedyś żeby przelew „zaginął”? Zamówiłem jedną marynarkę z outletu, a ponieważ nie dostałem potwierdzenia zamówienia po dwóch dniach napisałem maila do SUSU z pytaniem o potwierdzenie. O dziwo nie mają żadnego zamówienia w systemie przypisanego do mojego maila ani też żadnej płatności. Teraz wysłałem potwierdzenie przelewu (zaksięgowany 2 dni temu), ale jestem zdziwiony całą tą sytuacją. Nigdy mi się to nie zdarzyło podczas zakupów przez internet. 

Właśnie to mi się zdarzyło w SuSU, ale zadzwoniłem na infolinię, pani znalazła bez problemu to "zagubione" zamówienie, przeprosiła, powiedziała, że wystąpił jakiś problem techniczny, zrobiła mi refund i poprosiła, żeby zamówić ponownie. Gorsza sprawa, bo zamówiłem ponownie i znowu żadnego powiadomienia nie dostałem :(

A przy okazji - zamówiłem z outletu trochę garniturów w poniedziałek i nadal mam "Order is in process", to zwykle tak długo trwa w przypadku outletu?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.