Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, blekit napisał:

@michasacuer jak dla mnie leży w miarę ok, ramiona może mogły by być ciut węższe (z tym raczej nic się nie zmiani) i faktycznie można trochę wytaliować; marynarka jest trochę pognieciona i to utrudnia ocenę;

Godzinę temu dałbym sobie rękę uciąć, że 24 to jest "mój" rozmiar w Suit Supply :D Dzięki wszystkim za pomoc, przemyślę sprawę z obiema marynarkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, michasacuer said:

@Marcous 173-175cm, trudno powiedzieć :D
 
@blekit A co powiesz o ramionach bądź samym dopasowaniu? Białą havane (48) musiałbym na pewno wytaliować. Dziwna sprawa, bo wg. charta na stronie Suit Supply między rozmiarem 48/24 jest róznica w długości, a 48 jest zdecydowanie bardziej obszerna w talii i klatce. 

Przyjdą do mnie jeszcze trzy inne marynarki w rozmiarze 48, jestem ciekaw ich dopasowania, może ta biała to jakiś inny "wypust"

Trochę zdziwiło mnie Wasze zdanie o rozmiarze 24. Wydawało mi się, że ta leży perfekt. Jeszcze przemyślę jej odesłanie, bo sama marynarka mi się podoba. 

48 jest troszkę za długa i skraca Ci nogi, poza tym źle leży w ramionach i trzeba skracać rękawy. Moim zdaniem 24 jest akceptowana na długość, chociaż jak by była odrobinę dłuższa, to była by idealna. Możesz ją nosić praktycznie bez żadnych poprawek. Co do kolorów to oba są super.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michasacuer, w przeciwieństwie do przedmówców uważam, że ta 24-tka wcale nie jest za krótka. Dla mnie to dobra długość. Może koledzy kierowali się tylko tym, że nie kończy się w połowie kciuka (przyczyną długość rąk?), ale wg mnie dzieli sylwetkę na pół. 48 odeślij, chyba że masz na nią jakiś ciekawy pomysł. Poza tym ramiona rzeczywiście wyglądają w niej źle i nie sądzę, że taliowanie coś pomoże.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gocławianin napisał:

@michasacuer, w przeciwieństwie do przedmówców uważam, że ta 24-tka wcale nie jest za krótka. Dla mnie to dobra długość. Może koledzy kierowali się tylko tym, że nie kończy się w połowie kciuka (przyczyną długość rąk?), ale wg mnie dzieli sylwetkę na pół. 48 odeślij, chyba że masz na nią jakiś ciekawy pomysł. Poza tym ramiona rzeczywiście wyglądają w niej źle i nie sądzę, że taliowanie coś pomoże.

24 sięga mi za pośladek, może nie dzieli idealnie sylwetki na pół ale w typowo sportowej, letniej marynarce chyba nie jest to duży problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 24 guzik jest za wysoko i to chyba najbardziej przeszkadza w kwestii rozmiaru short i tym samym, również moim zdaniem, za krótkiej marynarki.
Oczywiście to kwestia gustu, kto co lubi

Guzik to jest za wysoko w obu. Do dżinsów nosiłbym tę 24. Dla mnie jako sportowa marynarka jest ok, ale jak widać każdy ma inne zdanie. 48 moim zdaniem nie leży dobrze: talia, ramiona. Akurat rękawy w 48 są ok i nie skracałbym ich. W 24 faktycznie za krótkie o jakiś centymetr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się na dwurzędowego Jorta po outletowej obniżce ceny, ale poza tym, że plecy źle się układają, to wydaje mi się że coś "nie leży" i jakaś taka krótka ta marynarka. W ogóle ostatnio zaczynam się zastanawiać czy nie lepsze byłyby jednak trochę dłuższe marynarki niż SuSu. Co o tym sądzicie?

IMG20201209211142.jpg

IMG20201209211238.jpg

IMG20201209211212.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, zamówiłem dwa pierwsze garnitury z Susu - Lazio i Washingtona. Czy Washington jest krojem bardziej slim, niż Lazio, włączając w to mniejszy obwód bicepsów? Odczuwam sporą różnicę w tym aspekcie pomiędzy Lazio. Czy to normalne, że Washington w tym samym rozmiarze ma 1cm dłuższą marynarkę i o 1-1,5 cm dluższe rękawy? Tak się uszyło, czy jak? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.