Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tyle strona nie działa, co wyskakuje błąd zbyt wielu przekierowań. W pasku przeglądarki masz adres (jak już ten błąd się pojawi) i wystarczy z niego skopiować nr przesyłki (wygląda to mniej więcej tak tracknum=1Zcyfry6cyfry07&), czyli coś co zaczyna się po znaku '=' a kończy się '&'.
Po tym numerze możesz już wyszukiwać na normalnej stronie UPS.

Albo prościej: link z emaila otwierasz w trybie incognito (Chrome prawym klawiszem myszki).

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły moje 3 niebieskie marynarki. Marynarki są typowo letnie, bez podszewki. Planowałem zostawić tylko jedną z nich. Wszystkie mają za długie rękawy. Jakieś opinie która najfajniejsza? Moim zdaniem najlepiej i najluźniej leży Havana len/bawełna, ale jest też najmniej ciekawa/najnudniejsza. Wiskozowa ma najfajniejszą strukturę i powinna być najfajniejsza na lato, natomiast ta w kratę wydaje mi się najfajniejsza pod względem koloru. Dwie ostatnie są, o dziwo, ciaśniejsze niż ta pierwsza.

IMG_20201210_114651.jpg

IMG_20201210_114149.jpg

IMG_20201210_114149.jpg

IMG_20201210_114623.jpg

IMG_20201210_114313.jpg

IMG_20201210_114321.jpg

IMG_20201210_114326.jpg

IMG_20201210_114336.jpg

IMG_20201210_114750.jpg

IMG_20201210_114456.jpg

IMG_20201210_114445.jpg

IMG_20201210_114450.jpg

 

IMG_20201210_155852__01.jpg

IMG_20201210_155559__01.jpg

IMG_20201210_155416__02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to ja czekałem na zwrot kasy z outletu chyba z miesiąc (ostatnio). Ale zwrócili bez dopominania się:)

A że ciuchy przychodzą brudne... coż... niektóre rzeczy mają po 5 lat i pewnie wisiały w ich outlecie fizycznym. Wątpię, żeby mieli czas przeglądać każdą taką rzecz przy zwrocie czy wysyłce. Życie.

W ramach tzw. dowcipu dostałem dzisiaj z outletu jeansową koszulę Jort BD, która nie jest koszulą jeansową:) Symbol koszuli się zgadza, rozmiar, krój i marka też... tyle że zdjęcie i opis swoje a koszula co innego. Jakoś woli być w kratkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mosze @pablocito

Dzięki.

Faktycznie są za szerokie w barkach, zwłaszcza druga marynarka, ale co ciekawe, jest też odrobinę wąska w klacie. Taka już moja indywidualna przypadłość, że odbiegam w tym miejscu od standardowej rozmiarówki. Dlatego do tej pory kupowałem rozmiar wyżej i zwężałem/skracałem marynarki, ale to nie wychodzi zbyt optymalnie cenowo w Danii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Ja właśnie zrobiłem dwa głębokie oddechy i postanowiłem odesłać letniego, jasnoniebieskiego Jorta. Co z tego że ciuch fajny i ładnie wykonany (i nawet leży przyzwoicie), skoro kolorystycznie pasuje w zasadzie tylko do białej koszuli i nie nadaje się do rozkompletowania. 1600 zł można wydać w lepszy sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie anulowali dzisiaj 2 rzeczy te na których oczywiście najbardziej mi zależało, marynarkę i kurtkę puchową, postępowanie typowe po polski, brak towaru na magazynie, zwrócimy pieniądze u przepraszanie, mogli by jakiś bon dać w ramach rekompensaty to bym się zdecydował na zakup kurtki z bieżącej kolekcji 😔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/3/2020 at 1:42 PM, yetonek said:

Panowie, mieliście może taki "problem" że SuSu wysłał do was jedną rzecz a reszta jest wciąż In Progress?

Bo mi przysłali 1ną koszulę, a reszta cały czas jest w trakcie realizacji :smile:

do mnie doszło już wszystko w środę 9/12. 

Jakościowo bez zarzutów, na szczęście nie miałem żadnych plam, brudnych ciuchów itp., dlatego też wszystko zostaje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ok, ale  zastanawiałem się czy z przeniesieniem produkcji spadła jakość.  Mam jednego Jorta wyprodukowanego Macedoni i mam wrażenie, że wszycie rękawów jest w nim lepsze (może sugeruję się metką :), stąd pytam)

Oczywiście w cenie 270 PLN, to dalej jest dobry stosunek jakość od ceny. Choć w tej cenie można znaleźć ciekawe koszule na wyprzedaży u innych producentów, dlatego się zastanawiam. Zwłaszcza, że moje zapotrzebowanie na koszule spadło drastycznie ostatnim czasem i jak zostawię Jorty, to raczej szybko nic innego nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ci się podabją i dobrze leżą to dlaczego nie miałbyś ich zostawić?. Nie obraź się, ale sprawdzanie każdej nitki wszycia rękawa to trochę natręctwo. :). Koszula to przedmiot użytkowy, który będzie się zużywał podczas normalnego użytkowania i prania. Więc ciesz sie że udało Ci się kupić bardzo dobrej jakości koszule za niewielki pieniądze. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.