Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, babicz999 napisał:
5 godzin temu, eduardo napisał:
Jak u nich z rozmiarówką butów?
Zgodne z tabelą?
Suitsupply-buty-meskie-skorzane-R-44-Oryginalne-opakowanie-producenta-brak
 

Uważaj z ich butami, bo są bardzo kiepskiej jakości.

Potwierdzam. Mam od nich monki, wyglądają tragicznie po kilku użyciach, jakby je pies pogryzł. Kupiłem je razem z pierwszym garniturem, bo to był szybki i łatwy wybór, pod ręką, ale jak widać bardzo nietrafiony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie, 

Przeleciał mi jakiś czas temu post poruszający kwestię daty rozpoczęcia outletu - bodajże lipiec. Czy ktoś z Was orientuje się jak z obecną w tym okresie rozmiarówką? Czy można liczyć na marynarki w R98, spodnie R102 i koszule R38-L? Jak z cenami - na jaki % zniżek można liczyć? 

Niestety nie miałem jeszcze tej przyjemności załapania się na wyprzedaż w SuSu.

Marynarkę już jedną mam, ale nie wiem czy inwestować teraz w spodnie i koszule. Byłem wczoraj w TK Maxxie i niczego ciekawego nie znalazłem. ;(

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z outletem nie jest nic przesadzonego, że będzie ponownie. Ostatnie dwa były raczej ze względu na covid.
Rozmariowki było sporo, lecz rzeczy we wiekszosci takie sobie, te lepsze wzory/ kolory szybko znikały.
Ceny koszul były z tego co pamiętam 120/150/200 w zależności od wysokości linki blue/purple/jort.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny w outlecie to coś między 1/2 a 1/3 oryginalnych. 
Nie ma gwarancji, że Polska znów będzie w outlecie... ostatnio dwa razy była, ale wcześniej nie.

Spodni longów o ile pamiętam było mało. Z koszulami SuSu się nie polubiliśmy: nie moja rozmiarówka.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniać można, ale od kilku dni czekam na odpowiedź od customer-service, czemu parametry longów są przesunięte o jeden rozmiar. 
Wg starych tabel i wg rzeczywistych pomiarów moich marynarek rozmiar 98 to takie prawie 50 w wersji long. Tymczasem tutaj (Size Passport czy jak to oni nazywają) 98 wygląda jak 94 (czyli prawie 48).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... wahania zawsze mieli, ale coś takiego jak szerokość pleców i długość marynarki to jednak trudno "pomylić".
Rozmiar klatki też nigdy nie kiwał się o cały rozmiar.
Moim zdaniem coś skopali... i bądź tu teraz mądry co zamawiać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami nie działa... ale ich nowe, uproszczone tabele są tak "do bani", że aż nigdy nie chciało mi się sprawdzać, czy skopany jest kod ich strony internetowej, czy to moje blokowanie skryptów:)

Polecam znalezienie "starych" tabel z wymiarami produktów. Był publikowane w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rav3nlord napisał:

chyba zamówię garnitur na rozmiar do 168cm pomimo iż mam 177cm gdyz klasyczny rozmiar 54 marynarki jest tak długi iz kończy mi się nad kolanem.

 

Morzesz wrzucic zdjecie marynarki na sobie? Nie chce mi sie wierzyć ze jest az tak długa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Jakość' zdjęcia nie pomaga :) Powinieneś co najmniej stanąć prosto (chyba, źe chciałeś zaznaczyć gdzie masz kolana XD), ręce luźno wzdłuż ciała + zdjęcie z przodu i z tyłu. Plus założyć jednak właściwy rozmiar tj 54. P.S. Gdzie kolano a gdzie się kończy marynarka? Weź pod uwagę, że to są jednak klasyczne fasony i jeśli nosiłeś zwykle zbyt krótkie marynarki to na początku możesz mieć wrażenie, że marynarki są długie.

Edit: mierzyłeś 52? Moim zdaniem powinno być dobre- do ewentualnych poprawek krawieckich. Ja ważę więcej i wbijam się w 52 (po przeróbkach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W custom-made from scratch dla spodni jest już aktywna opcja podawania własnych wymiarów. 

Brakuje jeszcze tylko opcji podawania "swoich" wymiarów dla garniturów (trzeba zamawiać osobno marynarkę i spodnie).

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.