Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Zamówiłem sobie koszulę custom made; pochodziłem w niej i stwierdziłem, że jednak jest trochę mała i trzeba ją zwrócić. Problem w tym, że miałem ją na sobie dwa całe dni, a przy obecnych temperaturach zmusiło to do wyprania jej. Pytanie brzmi, czy może być to jakąkolwiek przeszkodą przy zwrocie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jangrajewski napisał:

Cześć, 

Zamówiłem sobie koszulę custom made; pochodziłem w niej i stwierdziłem, że jednak jest trochę mała i trzeba ją zwrócić. Problem w tym, że miałem ją na sobie dwa całe dni, a przy obecnych temperaturach zmusiło to do wyprania jej. Pytanie brzmi, czy może być to jakąkolwiek przeszkodą przy zwrocie. 

Dla mnie nie do pomyslenia pochodzic w koszuli, wyprac ja i zwracac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, MarcinJarosz said:

Wychodziłem od rozmiaru 98. Jestem całkiem zadowolony z efektu. 

Napisz proszę, co i o ile zmieniłeś.

Wg strony rozmiar 98 magicznie stał się rozmiarem 48 long... a kiedyś był 48 3/4 (inaczej prawie 50) long.
W ogóle nie zgadza się to ze starymi tabelami (żaden wymiar).

Czy rzeczywiście custom-made size-passport 98 to bliżej 48 niż 50 long?
Chociażby pas... wg strony ma 2x42 cm... wcześniej miał 2x44 cm.

Czy Twoje zmiany (zakładam, że robiłeś jakieś 'plusy') wyszły wymiarowo identycznie ze stroną (tzn. rozmiar 98 plus Twoje 'plusy')?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Aras napisał:

Napisz proszę, co i o ile zmieniłeś.

Wg strony rozmiar 98 magicznie stał się rozmiarem 48 long... a kiedyś był 48 3/4 (inaczej prawie 50) long.
W ogóle nie zgadza się to ze starymi tabelami (żaden wymiar).

Czy rzeczywiście custom-made size-passport 98 to bliżej 48 niż 50 long?
Chociażby pas... wg strony ma 2x42 cm... wcześniej miał 2x44 cm.

Czy Twoje zmiany (zakładam, że robiłeś jakieś 'plusy') wyszły wymiarowo identycznie ze stroną (tzn. rozmiar 98 plus Twoje 'plusy')?

Mógłbyś pokazać, o jakich "plusach" mówisz? W telefonie nic poza wyborem domyślnego rozmiaru ze strony nie widzę. 

 

Edit: ok, mam. Da się dogrzebać do opcji edycji rozmiaru spodni na takim samym poziomie co w stricte przy spodniach w garniturach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aras Jednak bazowałem na 48. Poniżej wymiary jakie podałem (zebrane ze spodni zanella, które mam i przerabiałem u krawca)

1211399868_2021-07-13(2).png.0b72bdac80c5cd6144d940141369b3fd.png

W pomiarach: pas - 42cm, stan przód - 28cm, tył - 41cm, długość nogawki - 76cm, szerokość udo (upper leg width) - 28cm, szerokość kolano (lower leg width) - 23cm, nogawka dołem 20cm

Mimo tych różnic jestem zadowolony z tego jak leżą. Następnym razem skorzystam z lekkiego poszerzenia w biodrach oraz chyba dam szerszą nogawkę w udzie i kolanie. Dołem może dodam ten 1 cm. Jednak wole te dziadkowe, konserwatywne klimaty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
W dniu 6.08.2021 o 10:42, Kewin napisał:

Cześć, jak długo czekacie na zwrot pieniędzy od Suit Supply? Ode mnie kurier odebrał paczkę 30.07 i nawet nie dostałem od tego czasu żadnej informacji, ani od UPS ani od nich. 

Mój kolega miał również problem ze zwrotem, czekał ponad dwa tygodnie ale koniec końców dostał. 
Mi ostatnio zwrócili po dwóch dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 
Zamówiłem sobie koszulę custom made; pochodziłem w niej i stwierdziłem, że jednak jest trochę mała i trzeba ją zwrócić. Problem w tym, że miałem ją na sobie dwa całe dni, a przy obecnych temperaturach zmusiło to do wyprania jej. Pytanie brzmi, czy może być to jakąkolwiek przeszkodą przy zwrocie. 

98ae2dbae7d1fd752d99b5b85b4c840c.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Cześć wszystkim!

Chłopaki mam pytanie.

Chciałbym kupić płaszcz od suitsupply ale nie jestem pewny z rozmiarem!

Garnitury noszę rozmiar 46-48 (48 dwurzędowy vistula) .

Tylko problem nie dotyczy szerokości klatki piersiowej tylko wzrostu 168-170cm mam także chyba powinienem brać rozmiar hmmm 24? bo to są chyba te krótsze jest jeszcze 23 rozmiar ale on chyba bardziej podchodzi pod 46 tylko że krótszy.

W ogóle to można skracać płaszcze custom made? bo nie orientuje się czy zostawiają materiał....

I jeszcze kwestia tego jaki materiał czy kaszmir/camel/wełna? nigdy nie miałem rzeczy z kaszmiru więc nie wiem jak wypadają w porównaniu do niby zwykłej wełny... który materiał posłuży kilka lat jeśli chodzi o płaszcz?.

Mogę w ostateczności pojechać do Berlina żeby mnie pomierzono od stóp do głów ale na razie chciałem zaczerpnąć opinii jeśli ktoś o podobnym wzroście kupował płaszcz.

Dzięki pozdrawiam z Poznania.

Daniel.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dzień dobry,

Planuje kupić swój pierwszy garnitur od SuitSupply oraz dwe koszule i krawat: Myślę o:

Garnitur Lazio, granatowyCzysta wełna S110's od Vitale Barberis Canonico, Włochy 1769 PLN

Garnitur Lazio, granatowy Czysta wełna od Reda, Włochy 1539 PLN

 

Bardzo mi się podoba ten granat:

Garnitur Washington, granatowy Czysta wełna S130's

I mam pytanie planuje pojechać do Berlina i ile wynoszą zazwyczaj poprawki? Na jaką sumę powinienem się nastawiać?
Bo poprawki do garnituru SS można bez problemu zrobić w sklepie SS ? Przepraszam jeśli zadałem głupie pytanie.


Widzę jeszcze ten garnitur
Garnitur Lazio, granatowy Czysta wełna S170's od E.Thomas, Włochy 3249 PLN czym rożni się ten garnitur od Garnitur Washington, granatowy Czysta wełna S130's ( jestem modowym noobkiem i ten materiał jest warty swojej cenny?) warto dopłacać ?

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, krzysztoff said:

Planuje kupić swój pierwszy garnitur od SuitSupply oraz dwe koszule i krawat: Myślę o:

Nie wrzuciłeś modeli... ani odpowiedzi na zasadnicze pytanie: po co Ci ten garnitur.

Zapytaj support o koszt poprawek w Berlinie. Z tego co pamiętam custom-made mają poprawki w cenie, ala za RTW trzeba coś płacić... 

Co do garnituru S170 to, o ile dobrze widzę, garnitur bez konstrukcji z delikatnej wełny. Na 99% jest to "ciuch" do założenia od święta i na dodatek wymaga idealnej sylwetki. Nie polecam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.