Jump to content

kamilzych

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About kamilzych

 • Rank
  Początkujący
 1. @jugenda na jaki numer pisałeś? Ja na +31 655 110 516, ale nikt mi nie odpisał od kilku dni.
 2. Panowie, czy przchodzą Wam normalnie maile z powiadomieniami ze sklepu? Ja zrobiłem kilka zamówień i nigdzie po nich ani śladu nie ma 😕
 3. Właśnie to mi się zdarzyło w SuSU, ale zadzwoniłem na infolinię, pani znalazła bez problemu to "zagubione" zamówienie, przeprosiła, powiedziała, że wystąpił jakiś problem techniczny, zrobiła mi refund i poprosiła, żeby zamówić ponownie. Gorsza sprawa, bo zamówiłem ponownie i znowu żadnego powiadomienia nie dostałem A przy okazji - zamówiłem z outletu trochę garniturów w poniedziałek i nadal mam "Order is in process", to zwykle tak długo trwa w przypadku outletu?
 4. Może pora na odświeżenie tematu, czy po dwóch latach od ostatniego posta się zmieniło? Jakieś polecenia, ktoś coś odradza z tej listy albo spoza niej? Mam garnitur i płaszcz do przeróbek i zastanawiam się gdzie je oddać, a szukam kogoś, kto przynajmniej zweryfikuje moje pomysły na skrócenie płaszcza, bo ekspertem nie jestem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.