Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, sznurówka napisał:

I pomyśleć ,że tak głośno protestował przeciw  panu w "garniaku"  z niezapiętym guzikiem (pan z drugiego planu ) heh .Porażka ,

Kolego, "heh .Porażka ," dzieje się w Twoim wkładzie w forum oraz w Twojej interpunkcji (którą nagminnie gwałcisz). Wyraźnie zaznaczyłem, że robię eksperyment który ma na celu sprawdzenie takiego rodzaju ubrania. Nie wyszedł najlepiej. Mimo to nie zamierzam się tego wstydzić, każdemu czasem coś nie wyjdzie. Swoją drogą, ja na swoim koncie mam jednak jakieś udane występy i jakiś wkład w to forum, natomiast u Ciebie nie widzę żadnego. Może czas się pochylić się również nad własną osobą. EOT.

@Zajac Poziomka, @Bacio, @Hargin, @Aron - dzięki za feedback, wiem już, że nie tędy droga ;)

  • Oceniam pozytywnie 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

22 minuty temu, Blondas napisał:

Nie czułbym się komfortowo w tak krótkich spodniach. Góra i buty się mi podobają.

Cieszę się z tej "góry" i butów. Tym bardziej, że moja żona jeszcze dzisiaj powiedziała coś takiego: "kompromitujesz się w tych butach" (jeszcze się do loafersów nie przyzwyczaiła- całe życie nosiłem wiązane + monki od całkiem niedawna :-)). Spodnie akceptuje, ale widocznie zdążyła przywyknąć do moich "ekshibicjonistycznych" skłonności ;-).

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Midlife-Crisis napisał:

 Kombinacja z tulipanowym krawatem tylko jeżeli ta restauracja jest np. we Florencji.

Jeszcze nie byłem, ale może potraktuję krawat jako pretekst :-D

 

2 godziny temu, Blondas napisał:

Tassel loafers to ładne buty, choć sam nie wiem, czy bym je założył. Na razie podziwiam na innych. Póki co dojrzewam do monków.

Przebyłem dokładnie taką samą drogę i choć uważam ją za słuszną, to po drodze zdarzyło mi się zbłądzić ;-):

monarch.jpg

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.